Poprzedni temat «» Następny temat
Svtfoe
Autor Wiadomość
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-08-03, 02:14   Svtfoe

Tylko ja i icek to oglądamy, chyba że o czymś nie wiem, więc walę prosto z mostu: jak się według ciebie skończy sezon 3 i dlaczego skończy się na zrobieniu starco kanonicznym shipem? A przy okazji dlaczego nie można zaprzeczyć że starco jest jedynym słusznym i prawdziwym shipem?
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-08-03, 08:36   

Może singri ogląda?
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-08-03, 09:39   

Będzie akcja z Elipsą, Star, Moon i Heinous bo cała czwórka tworzy cztery symbole z kart które były też w pokoju babci Star.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/14/2e/1d/142e1ddb9bf4a903edec97bacf9b4b16--star-art-tapestries.jpg
To nie przypadek, że ta czwórka ma takie symbole. Muszą się zebrać i coś razem zrobić. Rzucić jakieś zaklęcie czy coś.

Będzie akcja z Eclipsą jako antagonistą ale mam nadzieję, że Eclipsa nie będzie kolejnym chaotycznym złym bezmózgim charakterem tylko zrobiła coś złego ale miała do tego swoje powody.
O starco się nawet nie wypowiadam bo to chyba oczywiste

[ Dodano: 2017-08-03, 20:52 ]
https://vignette1.wikia.nocookie.net/star-and-the-forces-of-evil/images/a/a1/S3E2_Eclipsa_%27my_freedom%27.png/revision/latest?cb=20170718013130

http://pm1.narvii.com/630...d851aa30_hq.jpg

http://pm1.narvii.com/626...a1f07e41_hq.jpg

https://i.ytimg.com/vi/ZGhu9NQpOFI/maxresdefault.jpg

[ Dodano: 2017-08-18, 21:36 ]
https://www.youtube.com/watch?v=rjYwVYofiq0
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-08-22, 00:09   

Husarz712, ty chyba kojarzysz tego typka po prawo?

_________________

 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-08-22, 02:51   

Kojarzę obu :D po prawo jest tom, ex star, po lewo Jack Spicer, mój ulubiony czarny charakter ever :D Z Shaolin pojedynek mistrzów, był takim niby złym gościem co jednak miał dobre serce, trochę fajtłapa i mega zabawny, no i jego strój był świetny :d Podobał mi się też motyw z jego armią robotów, jest to jednocześnie fajne i smutne bo pokazuje że nie radzi sobie w kontaktach z ludźmi, tworzył bardziej zaawansowane roboty z dobrą inteligencją żeby były jego przyjaciółmi, był o tym nawet jeden odcinek gdzie zadłużał się u jakiegoś mafiozy oddając mu "shen-gon-ku" nie pamiętam jak to się pisze żeby dostać specjalne części do jednego z takich botów. A Tom to jakiś tam demon z którym chodziła Star Butterfly, ma problemy z agresją ale stara się z tym walczyć, w sumie całkiem spoko gościu
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-08-22, 15:13   

Husarz712, To ja nie wiedziałam, że znasz Jacka xD Jack to także mój ulubiony czarny charakter, jak go zobaczyłam z tym Tomem to wiedziałam że tego Toma bedziesz kojarzyć. Czesto pojawia sie na Tumblr, czesciej niż reszta postaci z Svtfoe, i w sumie dzięki temu wiem o tym serialu, więc wrzuciłam ten obrazek, bo raz, wiem że znasz, dwa, że ciekawy crossover, ale nie spodziewałam się, że kojarzysz obu xD
Super, uwielbiam takie crossovery :D

Doskonała charakterystyka postaci Jacka: " był takim niby złym gościem co jednak miał dobre serce (...) "motyw z jego armią robotów, jest to jednocześnie fajne i smutne bo pokazuje że nie radzi sobie w kontaktach z ludźmi, tworzył bardziej zaawansowane roboty z dobrą inteligencją żeby były jego przyjaciółmi"

Też to zauważyłam, i szkoda że serial się tak szybko skonczył, chciałam by bardziej ten wątek rozwinięto...

Widzę, że jesteś świetnym obserwatorem, i masz zdolności w kierunku rozpoznawania charakteru postaci ;] Z realnymi ludzmi też tak masz? ;]

A tak BTW - Christi Hui ( :haha: ) planuje zrobic kolejną serie xiaolin :D
_________________

 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-08-22, 16:07   

Młody geniusz zła był najlepszą postacią w tym Xiaolin
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-08-22, 16:14   

A pomyśleć, że kiedyś typa niecierpiałam najbardziej... a po latach mi sie odmieniło... faktycznie, kobieta zmienną jest :D
_________________

 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-08-22, 16:26   

Po Teen Titans Go, naprawdę boję się i jestem MEGA sceptyczny co do wszystkich rebootów, remaków itp. jeśli chodzi o stare kreskówki. One po prostu są beznadziejne, TTG to totalne ścierwo, a to była kiedyś jedna z moich ulubionych serii, mieli dobry balans pomiędzy byciem poważnym i zabawnym, Powerpuff Girls (Atomówki) to samo, była fajna bajka, miałem z nią świetne wspomnienia ( https://www.youtube.com/w...AQSma5eOE3uDHfw ) a zrobili jakiś remake z dupy i jest beznadziejne. Ben 10, pierwsza seria była spoko, każda kolejna to o kant dupy potłuc i to bez żalu. Samuraj Jack, już opisałem co mi się nie podoba w osobnym temacie, zaczęło się super, skończyło słabo. Boję się że pewnego dnia ci debile z Cartoon Network postanowią zrobić reboot ed edd & eddy, brońcie bogowie, to by była tragedia. Edki to moja ulubiona kreskówka z czasów kiedy oglądałem telewizję, jakby zrobili z nich kolejne komercyjne gówno to chyba bym założył organizację terrorystyczną żeby przeprowadzić napaść na ich studio. Btw. wyobraźcie sobie Johnnyego Bravo w dzisiejszych czasach :D Albo lepiej nie, z tymi debilami nic nie wiadomo, lepiej nie dawać im pomysłów.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-08-22, 16:42   

Husarz712, po TTG też miałam niesmak. Uwielbiałam ten serial, był taki słodko-gorzki, a teraz to szkoda gadać. Chronicles był kiepski, ale pare elementów jeszcze sie zacowało - nadak był humor, nadal był fajtłapowaty jack, jakoś uszło. Sama Hui mówiła, że nie pozwolono jej być bliżej Showdown, ponieważ prawa do postaci i treści miało Warner Bros. Jeśli udało jej sie wywalczyć prawa do tego serialu, prawdopodobnie nowa seria będzie taka sama, jak Showdown.

Atomówek nowych nie oglądałam :D Stare owszem. Jak i Laboratorium Dextera.
Potem z CN porobili jakieś niewiadomo co, o humorze niewiadomo skąd, jakby dla osób cofniętych w rozwoju. Brakuje kreskówek trzymających poziom. Poza Samurajem Jackiem, CHojrakiem, Teen Titans i Xiaolin chyba nic nie trzymało już poziomu (ew starsze kreskówki, ale one to żyły swoim życiem, były inne po prostu :D )

Za edkami nigdy nie przepadałam, ale obejrzałam wiekszosc odcinków jak miałam jeszcze CN.
Lubiłam za to Kryptonim Klan Na Drzewie :D
_________________

 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-08-22, 18:29   

Chojraka i edki jeszcze dzisiaj oglądam, są na ruskich serwerach puszczane :D Jest też trochę odcinków domu dla zmyślonych przyjaciół foster na dailymotion itp. stronach, też lubiłem. W ogóle lubię większość rzeczy które robi Lauren Faust, atomówki, właśnie dom foster bo też nad nim pracowała, "The Iron Giant" i MLP :D Kocham tą kobietę normalnie, stworzyła gdzieś z połowę mojego dzieciństwa.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-08-22, 18:47   

Husarz712,

MLP puszczają na kanale dla najmłodszych, jakieś ABC czy coś :D Kurde kocham kreskówki, ale teraz to tylko w internecie mozna je ogladac, i to nie wszystkie odcinki...

Ja edków nie lubiłam, bo po zbyt duzej ilosci odcinków (był kiedys maraton z edkami, caly dzien puszczali) zaczelam sie czuc dziwnie i nieswojo, jabym oglądałam perypetie dzieci z ulicy, nad którymi żadni dorośli nie sprawują opieki, więc robią co chcą, nikt ich nie chroni, nikt ich niczego nie uczy... i przestałam oglądac ;/

DO tej pory mój ulubiony serial to właśnie Xiaolin. To na niego czekałam specjalnie każdego dnia oglądając przy okazji niektóre inne xd
_________________

 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-10-22, 21:39   

Jeszcze dwa tygodnie swieta6
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-10-22, 21:53   

Fandom się wybudza z hiatusu, kanały na yt już mi spamują 10 sekundowymi filmikami z nowych części :D
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-11-07, 21:39   

Cytat:
balu bali, balu balo, I let you go



[ Dodano: 2017-11-07, 22:16 ]
Kurwa. Chcę kolejnego odcinka. Nie można tak ludziom mieszać w głowie i czekaj na kolejny :beczy:
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-11-08, 06:39   

Gdybyś był mądry jak ja nie oglądałbyś od razu tylko poczekał na wyjście wszystkich odcinków :D
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-11-08, 08:15   

Husarz712 napisał/a:
Gdybyś był mądry jak ja nie oglądałbyś od razu tylko poczekał na wyjście wszystkich odcinków :D

To nie jest wcale takie mądre
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-11-08, 10:46   

Niby czemu, wystarczy unikać spoilerów
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-11-08, 13:24   

Bo odrobinę swojej ciekawości jednak już zaspokoiłem a ty nic.
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-11-08, 13:36   

Jak wyjdą wszystkie epizody to nasycę swoją ciekawość, a Ty tak skubiesz kęs po kęsie w dużych odstępach czasu i cały czas jesteś głodny
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...