Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki prezent wybrać? Nasze porady
Autor Wiadomość
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-10-25, 18:25   Jaki prezent wybrać? Nasze porady

Pomóżcie szukam jakiejś fajnej pościeli na prezent. Przeglądam sklepy i albo są dziwaczne albo babciowe albo bardzo drogie. Tu macie co sobie kumpela sama kupiła i oddaje to jej gust. Może macie jakieś fajne namiary

Ostatnio zmieniony przez Pierdomenico 2016-10-28, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2016-10-25, 19:06   




W JYSK jest pościel dobrej jakości, albo w tesco, są teraz fajne promocje. Odradzam zakupy internetowe, bo ie można pomacać i sprawdzić czy jest gruba i miękka :)



[ Dodano: 2016-10-25, 19:07 ]
ceny tak ok. 50-100 zł.
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-10-25, 19:58   

impala1967, Na internetowej raz się przejechał. nie lubię śliskiej satynowej a mżonek to mówi, ze to gorsze w dotyku od kredy po tablicy. No i zamówiłam, miała być bawełna a przyszła jakaś straszna sztuczna podróbka satyny! Elektryzowało się jak kot i balonik! KOSZMAR
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2016-10-25, 20:14   

maat_, dlatego ja tez odradzam, lepiej iść do sklepu i pomacać, ja np. muszę mieć 100% bawełna i miękką, satyny tez nie lubię, bo zimna i śliska :(

Sama mam pościel z JYSK i jestem bardzo zadowolona, teraz kupiłam komplet w tesco i tez jest super (ładny wzór i super jakość)
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2016-10-25, 20:58   

Czasem niedrogie i o bardzo dobrej jakości można dostać w Eurofiranach. Sama jednak wszystkie (za wyjątkiem jednej...) mam z Ikei...
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-10-25, 22:26   

Tylko do Ikei to ja przewodnika potrzebuję, zawsze gubię się w Ikei przy obwodnicy Gdańska
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2016-10-26, 06:58   

maat_, nie bój żaby, nie ma w Europie IKEI, w której się jeszcze nie zgubiłam :help:
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2016-10-26, 10:39   

maat_, jak wpadniesz do tej we Wrocławiu, to mogę być twoim przewodnikiem xD
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-10-26, 19:49   

Cascabel, :D dziekuję! Ja już mojemu powiedziałam, ze do Wrocka jedziemy na dłuższy weekend w czerwcu, a w sierpniu do szczecina :D Nawet moi rodzice zainteresowali się pomysłem parady jachtów
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2016-10-26, 21:52   

maat_, heh xD Widać jestem całkiem przekonująca :)
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-10-28, 12:31   

To ma być wtedy temat o doradztwie w prezentach, czy tylko o pościelach? :D Szukałam też bo chciałam jakąś nową ale nic mi się zbytnio nie widzi, kiedyś widziałam tak wiele pięknych, że trudno się było zdecydować, a teraz jakoś te wzornictwo mi nie odpowiada... A satyny to już w ogóle i najczęściej one mają najładniejsze wzory ale są do niczego, bo nieprzyjemne :(
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-10-28, 18:25   

Doradztwo w dowolnych prezentach, ale ja akurat dostałam zamówienie na pościel :D
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2016-10-28, 21:58   

Też satyny nie lubie... ale na wybór nie narzekam-moze dlatego że pościel i piżamy są "najbardziej urocze" w domu.
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-10-28, 22:24   

Taki tytuł lepszy
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-11-01, 15:58   

To jak jest temat prezentów to ja się zapytam czy macie jakiś pomysł na prezent dla dzieci na gwiazdkę?
Już wolę zacząć coś szukać, bo zarz pyknie grudzień i będę na ostatnią chwilę latać jak debil po sklepach i szukać, bo na allegro będzie już za późno :D
W zeszłym roku dostał straż pożarną i takiego śpiewającego laptopa, a w tym?

Ogólnie to jakie macie pomysły na prezenty dla bliskich, znajomych itd? Może kogoś natchną wasze pomysły na swoje prezenty. Ja dla siebie postanowiłam, że kupię jakiś fajny kubek i szukałam na allegro i chyba taki z myszką Minie wezmę :love:
I tak myślałam nad teściową, w zeszłym roku przy świętach narzekała, że ma deficyt szklanek, więc tak myślałam czy by jej jakieś fajne szklanki kupić. czy to nie bardzo na prezent?
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-11-01, 19:57   

U nas jest tak, ze Mysz losuje kto komu robi prezent. Więc każdy robi tylko jednej osobie prezent, ustalamy kwotę i juz.
W tym wymyśliłam, ze kupię białe 3 filiżanki i 3 białe kubki i Mysz pomaluje pisakami do porcelany dla dziadków i wujostwa prezenty.
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2016-11-03, 21:25   

KotMaAleAlaMaKota, u mnie kubki i szklanki to wręcz tradycja świąteczna :) Podobnie jak miś z allegro na Mikołaja. Wpakuj do tego jakieś cukrowe laseczki, a prezent będzie idealny :)
W tym roku, podobnie jak w zeszłym zresztą, prezenty dla dalszej rodziny robimy same (medaliony). A jeżeli chodzi o pomysły dla rodziny - list do świętego Mikołaja. Sprawdza się zawsze - piszemy to, co chcielibyśmy dostać, nie tylko dzieci. Stąd wiedziałam że np. tata chce płytę do nauki niemieckiego do auta, a mama czajniczek do herbaty.
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
wiesiek





Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-05-02, 14:48   

Słuchajcie sam również mam problem. Mianowicie zbliża się parapetowa mojej kolezanki. Nigdy jeszcze nie byłem szczerze powiedziawszy na takiej imprezie i zastanawiam się poważnie nad prezentem....
Na oku mam zaprojektowanie dla niej takiej poduchy do mieszkania:


Jak się ogolnie na to zapatrujecie?
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2017-05-02, 16:07   

Znowu bot na stronie. Co robi mod?


Ten tekst wpisujesz pod każdym podejrzanym postem podejrzanego usera i prawdę mówiąc stał się on już nudny. A co do Twojego pytania to odpowiedź jest taka, że jakiś zawsze stoi na straży i robi co do niego należy (user już został należycie ukarany) i nie ma sensu bez przerwy się dopytywać.
Adrian1234
_________________
Ostatnio zmieniony przez Adrian1234 2017-05-02, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-05-02, 18:26   

ChaserJohnDoe, wiesz my tez jesteśmy tylko ludźmi, jest nas 4 i czasem zwyczajnie kogoś nie ma.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...