Poprzedni temat «» Następny temat
Death Note USA
Autor Wiadomość
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2018-08-23, 11:21   

Myśleliście, że to kurwa koniec? Nie to dopiero początek! Mam nadzieję, że Netflix zbankrutuję.
https://www.filmweb.pl/ne...rci+2%22-129542
_________________
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2018-08-23, 11:30   

I tak obejrzę jako inną wersję historii
_________________

 
 
bezn
Duch, który przeczy





Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 9711
Wysłany: 2018-08-23, 12:03   

Czyżby jedynką okazała się takim hitem, że Netflix inwestuje w siquel tej szmiry? Powodzenia i szerokiej drogi - mnie na tym statku nie będzie.

Druga cześć anime, wedle mnie, jest nieporównywalnie gorsza niż pierwszy sezon ( nie licząc całkiem fajnej muzyki :haha: ). Ostatni Deth Note by Netflix pokazał jak bardzo można spaprać poziom arcydzieła więc pytanie brzmi : jak bardzo możne spaprać coś co nie jest dobre?
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2018-08-23, 13:12   

A to nie jest tak, że to kino robione pod nieznającą oryginału część hameryki i skoro hameryce się podoba to jest sukces?
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2018-08-23, 15:10   

BlueAlien napisał/a:
I tak obejrzę jako inną wersję historii



bezn napisał/a:
Czyżby jedynką okazała się takim hitem, że Netflix inwestuje w siquel tej szmiry? Powodzenia i szerokiej drogi - mnie na tym statku nie będzie.

Okazała się profanacją i shitem do tego stopnia, że Adam Wingard musiał zamknąć swojego twittera, bo grożono mu że go zajebią. Widać to nie pomogło.

werniks napisał/a:
A to nie jest tak, że to kino robione pod nieznającą oryginału część hameryki i skoro hameryce się podoba to jest sukces?

Patrz wyżej. No chyba, że nie chcę zostawić rozbabranej serii.

PS: Ani Light ani L nie zginą, bo aktor tego pierwszego to Żyd a drugi to Czarny. Byłby wtedy antysemityzm i rasizm w jednym.
_________________
 
 
bezn
Duch, który przeczy





Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 9711
Wysłany: 2018-08-23, 16:33   

ChaserJohnDoe, skoro twórcy filmu dostali jasny przekaz od odbiorców że wyszedł im zakalec to powinni się zreflektować. No chyba, ze traktują to w ramach ,,zadość uczynienia" - mają wizję poprawy. Logicznie rzecz biorąc, nawet jeśli mają w tyle głos ludu to argumenty ekonomiczne powinny do niech przemówić.

ChaserJohnDoe napisał/a:
Ani Light ani L nie zginą, bo aktor tego pierwszego to Żyd a drugi to Czarny. Byłby wtedy antysemityzm i rasizm w jednym


Na pewno wymyślą jakiś happy end i dorobią do tego podniosły, patetyczny i banalny morał w stylu: ,,miłość wszystko przezwycięża nawet bezn", ,,Light zrozumiał swój błąd, postanowił odpokutować swoje złe zachowanie i wyjdzie na wolność jako wzorowy obywatel".


Dziwi mnie dlaczego wątek Misy w ogóle nie był ruszony - jest bardzo filmowy a oni dali tu jakąś dziwną, zblazowaną siksę. O zrobieniu z Lighta odszczepieńca i neurotyka nie wspomnę bo płakać mi się chciało. W anime Light miał charyzmę, mocno zarysowany, czarno-biały model wewnętrznych motywacji. Postać L (pomijając fakt że na siłę został afroamerykaninem) nie ma w sobie żadnego elementu zaskoczenia, antagonizmu, który wyróżniał detektywa. Swoją drogą, scenarzystom może przydałoby się zapoznać ze ,,Zbrodnią i kara", może wtedy by przestali sadzić gnioty bez sensu i głębi psychologicznej postaci.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2018-08-24, 16:58   

bezn napisał/a:
Na pewno wymyślą jakiś happy end i dorobią do tego podniosły, patetyczny i banalny morał w stylu: ,,miłość wszystko przezwycięża nawet bezn", ,,Light zrozumiał swój błąd, postanowił odpokutować swoje złe zachowanie i wyjdzie na wolność jako wzorowy obywatel".

Nie zdziwię się jak w tej amerykańskiej abominacji Light i L połączą swoje siły i staną do walki z Ryukiem. Koniec końców jeden z nich będzie tym który wpisze go do notesu. I potem będzie to co napisałaś.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...