Poprzedni temat «» Następny temat
Gravity Falls
Autor Wiadomość
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-08-13, 02:08   Gravity Falls

Nie licząc obolałych emocji i pustki w sercu serial ten pozostawił we mnie nadzwyczajny niedosyt. Potencjał tego serialu jest kompletnie niewykorzystany a Alex Hirsch zostawił sobie tak wiele furtek żeby go kontynuować! Kartka którą otrzymał Dipper od Wendy pod sam koniec sezonu drugiego, przygody Stanleya i Stanforda, co z miejscowymi, Soos odkrywający tajemnice chatki co porabia Wendy, no i przede wszystkim TO: https://www.youtube.com/watch?v=JqoiQZMDKJQ Przecież to aż się prosi o sezon 3, czemu do jasnej cholery Disney XD anulowało ten serial? Tyle możliwości, świetny fandom, to mógł być najlepszy serial kiedykolwiek zrobiony! W każdym razie, było super, chciałbym mieć ten pistolecik do wymazywania pamięci żebym mógł zapomnieć ten serial i odkryć go na nowo.

“The first thing to know is that the show isn’t being cancelled,” the frequently-flanneled series creator (and noted Cartoon Brew fan) Alex Hirsch wrote on his Tumblr yesterday. “It’s being finished. This is 100% my choice, and it[’]s something I decided on a very long time ago. I always designed Gravity Falls to be a finite series about one epic summer- a series with a beginning, middle, and end. There are so many shows that go on endlessly until they lose their original spark, or mysteries that are cancelled before they ever get a chance to payoff.”

"Hirsch has left the door open for future Gravity Falls revivals, writing, “[J]ust because I’ve finished the story I wanted to tell doesn’t necessarily mean we will never see Dipper, Mabel, & Stan again. It means that this chapter is closed, and that I, at least for now, am personally done telling their story.”

He has not announced a new project, but encourages his fans to follow him on Twitter for future news."

Tl;dr gościu mówi że nie będzie sezonu 3 i w najbliższej przyszłości nie planuje nic robić z serialem. Minęły 2 lata od napisania tego artykułu i chyba porzucił Gravity Falls na dobre :( #FeelsBadMan

[ Dodano: 2017-08-13, 02:41 ]
Tak swoją drogą to chciałem tylko dodać że Gravity Falls było oceniane przez fanów średnio 9.79/10 ( http://www.toonova.net/gravity-falls )

97% liked this TV show
Google users

8,9/10 IMDb

8,8/10 TV.com

Ale no cóż, "It wasn’t a matter of ratings: The show’s midseason premiere in July drew Disney XD’s biggest audience ever for a regular series broadcast in Live+3."

Tak, boli mnie to, tak mam kryzys egzystencjalny, tak przeżywam to. Niech mnie ktoś przytuli :(
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...