Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej wkurzające piosenki
Autor Wiadomość
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2017-07-08, 17:15   Najbardziej wkurzające piosenki


Pewnie każdy z nas ma taką swoją "ukochaną" piosenkę, którą jak usłyszy w radiu, telewizji, u DJ na przystanku, w markecie czy nawet w autobusie to dostaje ataku szału i najchętniej rozwaliłby urządzenie z którego ona pochodzi.
Ja zaczynam. Mnie wkurwiają jak na razie te kawałki (z czasem lista może się powiększyć)

WSTAWIAMY SAME LINKI! NIECH KAŻDY ROBI INNYM NIESPODZIANKĘ CO GO WNERWIA
https://www.youtube.com/watch?v=Bznxx12Ptl0
https://www.youtube.com/watch?v=WH9C6oLEtOg
_________________
Ostatnio zmieniony przez Adrian1234 2017-07-09, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-07-08, 21:28   

To drugie myślałam, z eto reklama :D
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-07-08, 21:51   

Mnie wkurza tylko jak słyszę jakieś hiphopy czy rapy z telefonów dzieciaków
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2017-07-08, 22:04   

Mnie wkurza słowo "piosekni".
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-07-08, 22:12   

icywind, Mam to samo

[ Dodano: 2017-07-08, 22:12 ]
Najbardziej w tych hip hopo rapach wkurza mnie brak dykcji u tych sepleniących patafianów
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-07-09, 01:28   

Mam to samo co icywind, najbardziej nienawidzę tych polskich rapów bo większość jest targetowana na dresiarzy, specjalnie czytałem tekst kilku z nich żeby wiedzieć dokładnie dlaczego ich nienawidzę. W tych które czytałem gloryfikowano takiego typowego "Marty Stu" zawsze jest to chłopak, z biednej dzielnicy, wychowywał się na ulicy, porządny człowiek, policja go nienawidzi oczywiście bez powodu zresztą z wzajemnością itd. itd. Poza tym są też inne o jakże zróżnicowanej tematyce, na przykład o tym że policja to zuo, że życie na ulicy jest ciężkie, że życie na ulicy jest dobre, prawdziwe i uczy życia, że ci ludzie mają marzenia które na ogół opierają się o wyrwanie się z ulicy itd. Nie wiem, czasem się zastanawiam czy ja w jakimś innym świecie żyję bo w moim mieście takich ulic gdzie byłoby niebezpiecznie żyć nie znajduję, jak już to w niektórych dzielnicach jest nasilenie patologii i cyganów i można ich spotkać w co drugiej klatce ale jakoś nikt nie leży na chodnikach i jest w miarę czysto.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2017-07-09, 08:22   

Zobaczta jaka patola wychowuje się na Popku
https://www.youtube.com/watch?v=EOdXOuodnLU
Bachor powinien zostać zabrany rodzicom i trafić do bidula ale tam wyrośnie na jeszcze gorszą patole.
BTW Rap to muza dla patoli i bydła.
_________________
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-07-09, 08:37   

ChaserJohnDoe, JA jestem za systemem z międzywojnia. Takie dzieci powinny pójść nie do bidula a najpierw na resocjalizację. Rodzaj szkoły kadetów z drylem wojskowym, obowiązkiem nauki w ramach obszaru szkoły. Przejście do zwykłego bidula powinno być nagrodą za dobre zachowanie. Ale to nierealne. Dobrze bylby uzależnić 500+ od prawidłowej realizacji obowiązku szkolnego ale nie tylko chodzenie do szkoły, ale prawidłowe branie udziału w zajęciach, poprawne zachowanie i minimum ocen. Jesli dzieciak świruje na lekcjach zabieira sie 500+ wtedy nawet patola pilnowałaby żeby dzieciak do szkoły chodził i był grzeczny. Innych sposób niż barnie za ryj i straszak finansowy nie widze. Wszelkie pitolenie, ze okazanie troski zainteresowanie się losem, budowanie placów zabaw czy tworzenie miejskich ośrodków młodziezowych uwazam za rojenia naiwniaków
 
 
bezn
Duch, który przeczy





Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 9711
Wysłany: 2017-07-09, 08:42   

ChaserJohnDoe, w każdej muzyce są okropne szmiry i okazy wielce wartościowe. Na studiach miałam kolegę, który parał się rapem inie była to muzyka o ,,dragach, koksie i dziwkach" tylko porządna dawka słownych potyczek egzystencjalnych. Dlatego ja osobiście bym nie generalizowała nawet jeśli w mainstreamie jest nacisk na ,,shit-rap" to jednak są też dobre, wartościowe rzeczy i wcale nie jest ich mało.

Żeby nie robić offtopu, powiem która piosenka przyprawia mnie o gęsią skórkę. Organicznie odrzuca mnie ten zimowy przebój, może jestem dziwna ale naprawdę go nie lubię:
https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-07-09, 08:45   

bezn, ha ha ha u nas ludzie myslą, z eto amerykańska kolęda :D
 
 
bezn
Duch, który przeczy





Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 9711
Wysłany: 2017-07-09, 08:50   

maat_, :rotfl3: a to piosenka o tym, że jakiś facet został rzucony przez swoją dziewczynę w święta.
 
 
Koziu 
koziu





Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 2909
Wysłany: 2017-07-09, 11:31   

Husarz712, :brawo: Mam tak samo
_________________
Coś się kończy coś zaczyna
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-02-12, 13:43   

Mnie zazwyczaj udaje się unikać nielubianej muzyki gdyż nie włączam stacji radiowych i telewizyjnych nastawionych na komerchę, w zasadzie nie mam znajomych w realu więc nikt mnie nie katuje swoimi hitami a w komunikacji miejskiej nie spotykam dzieciaków, które zapomniały z domu słuchawek. Czasem jednak do śniadania włączę jakąś muzyczną stację telewizyjną nastawioną na gitarowe granie... i tutaj już zwykle się wkurzam i szybko ją wyłączam gdyż niestety nastawione one są na skrajnie lekkie rzeczy i prędzej puszczą pop niż metal choć niby po to te stacje powstały. Po prostu nie lubię takiego nijakiego grania jakie tam w większości przypadków dają, do tego playlista jest bardzo uboga i jak już się na coś uprą to dręczą tym co chwila i tak ostatnio przyczepili się do tego:
https://www.youtube.com/watch?v=aJg4OJxp-co

Rozumiem, że Greta w nazwie oznacza kobiece imię jakie wybrał sobie ten zniewieściały, piszczący chłopaczek w przyciasnych spodenkach i podartej koszulce, który pełni funkcję wokalisty? I jeszcze te jego "growle" w stylu AAAAAAAAAAAAAAAAA! przypominające odgłosy wydawane przez małe dziewczynki po zobaczeniu pająka. A reszta muzyków też chyba właśnie zrobiła sobie manicure dlatego grają ostrożnie i oszczędnie. Zdecydowanie nie lubię bezpłciowego grania w wykonaniu bezpłciowych ludzi a niestety takie dominuje na wszystkich stacjach, które w profil wpisują sobie "metal, rock, alternatywa" i okazuje się, że nadal informacje o muzyce trzeba szukać w internecie.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...