Poprzedni temat «» Następny temat
Anime
Autor Wiadomość
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-07-27, 16:48   Anime

Wątek dla fanów japońskich animacji, macie jakieś ulubione tytuły? Co teraz oglądacie? Ja mam teraz przerwę w oglądaniu wszelkich filmów i seriali ale wcześniej sporo oglądało się tego. Niezapomniany Death Note lub stare Fairy Tail...
 
 
Trunajtt 





Dołączył: 26 Lip 2015
Posty: 37
Wysłany: 2015-07-27, 17:14   

Jedyne co zdołałem ścierpieć z anime to Death Note. Postać L trzymała mnie przy tym serialu ;) . No i za dzieciaka jeszcze oglądałem Naruto... Ale to tyle. Nie potrafię się przekonać do "chińskich bajek" i nigdy tego nie zrobię, więc już znikam stąd! ;}
 
 
asiklon 





Wiek: 25
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 130
Wysłany: 2015-07-27, 17:42   

Ulubione tutuły :3
Naruto
Beelzebub 4
Love Stage
Fairy Tail
Code Geass
Kuroko no Basket
Noragami
Btooom!
NO.6
Dużo mam ulubionych, wiele anime mi się spodobało, kilka mi się lekko nudziły a jedno mi się nie podobało. Ogólnie obejrzałam tego sporo i staram się oglądać to co mi się spodoba.
Ostatnio oglądałam Shokugeki no Souma anime o gotowaniu. Nawet ciekawe ale szału takiego nie ma.
A zamierzam obejrzeć Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka ( nazwę skopiowałam xD) oglądałam już pierwszy odcinek i to jest coś podobnego do SAO tylko, że to nie jest wirtualny świat a taki prawdziwy jakiś. Mam nadzieję, że będzie lepsze od SAO bo SAO to jedyne anime, które obejrzałam w całości a mi się nie podobało. ( obejrzałam całe z nadzieją, że będzie coś fajnego a tu lipa)
Nawet mogę wkleić listę wszystkiego co do tej pory oglądałam :D
_________________

 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-07-27, 17:59   

To w takim razie pewnie masz konto na myanimelist? Możesz je podać jak chcesz, to sobie zobaczymy co tam mamy. Ale zawsze możesz pisać do woli, właśnie po to ten temat powstał, więc nie krępuj się! :D

Co do SAO to też mam pewien niedosyt, liczyłam że to będzie coś innego ale też nie było aż tak tragicznie, pierwszy sezon mogłam obejrzeć. Drugi niestety już na samym początku mnie odrzucił i przerwałam. Muzyka była fenomenalna ale co się dziwić, Kajiura Yuki i wszystko jasne! To akurat zaraz obok Fairy Tail według mnie jedna z najlepszych ścieżek do animców.

Ja oglądam namiętnie Detektywa Conana, aż sprawdziłam na którym odcinku utkwiłam i będzie 663 :D Ogólnie to lubię kryminały, a tutaj nawet niektóre sprawy były całkiem ciekawe, choć postępy w samej fabule właściwie są zerowe.

Podobała mi się Chihayafuru, lubię takie tytuły o jakiejś pasji konkretnej lub sportowe jak Baby Steps. Nana była też fajna. Btooom! wymiatał totalnie, coś słyszałam że mają drugą serię robić ale nie jestem aktualnie w temacie, więc może wiesz coś więcej na ten temat, chętnie bym sobie obejrzała.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
asiklon 





Wiek: 25
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 130
Wysłany: 2015-07-27, 18:48   

Btooom! druga seria powinna powstać bo to fajny wątek do kontynuacji, niestety mało jest na ten temat w necie wiadomo ;c
Nie mam konta na myanimelist ponieważ tego nie ogarnęłam xD Dodałam wszystko w opisie "o sobie" na shindenie i to jest takie moje własne myanimelist dla ubogich :-D
Piękną muzykę mają np. Zetsuen no Tempest (https://www.youtube.com/watch?v=IQzDw1MG3kA), Shinsekai yoriShinsekai yori (https://www.youtube.com/watch?v=Be0HqIhC48c), Sankarea (https://www.youtube.com/watch?v=aLm9oMlIvc0)
_________________

 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2015-07-27, 20:01   

Z anime, to oglądałem właśnie Naruto, jednak też nie wszystko, ale mi się podobało :D
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-07-27, 20:29   

asiklon napisał/a:

Piękną muzykę mają np. Zetsuen no Tempest (https://www.youtube.com/watch?v=IQzDw1MG3kA), Shinsekai yoriShinsekai yori (https://www.youtube.com/watch?v=Be0HqIhC48c), Sankarea (https://www.youtube.com/watch?v=aLm9oMlIvc0)


Zetsuen no Tempest rzeczywiście fajne, nigdy nie słyszałam o tym. W ogóle te kawałki ciekawe, jeszcze tyle do odkrycia :D Podsyłaj jak tylko znajdziesz coś fajnego :)

Polecam myanimelist, bo fajnie można sobie poustawiać co się widziało i ile odcinków, jak ktoś tak jak ja ma długie przerwy w oglądaniu, to to wiele pomaga, bo wcześniej traciłam czas na przeglądanie na czym akurat skończyłam i już nie miałam czasu, żeby coś obejrzeć. Fajne nuty jeszcze były:



 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-07-27, 20:37   

Dziwne. Nikt nie wspomina o Dragon Ballu? Ogląda ktoś z was DB Super? Jak wrażenia? :)
_________________
Wszystkich nas nie zbanujecie...
 
 
Dawidiusz92
[Usunięty]



Wysłany: 2015-07-27, 20:39   

Dawno temu oglądałem Dragon Ball i to jest jedyne anime, na temat którego mogę się wypowiedzieć. :) W sumie mam wrażenie, że DB "za moich czasów" oglądał każdy chłopak. ;) DB Super... już nie kojarzę. Kiedyś chciałbym wrócić do samego DB i od początku oglądać odcinki. :)
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-07-27, 20:46   

Wyszła całkowicie nowa seria, która dzieję się po tym jak Goku pokonał Majin Boo i całkowicie odcina się od GT. Wczoraj wyszedł bodajże czwarty odcinek.

Co do reszty Anime to oczywiście Death Note, ale oglądałam też Hellsinga czy Chobits :D

Uwaga niepopularna opinia!!
Moim zdaniem Naruto jest strasznie nudne i sztampowe. Próbowałam podchodzić do niego kilka razy ale zawsze się poddawałam kiedy dochodziłam do momentu w którym
Spoiler:

Orochimaru porywa Sasuke..


Czekam na hejt :D
Ostatnio zmieniony przez 2015-07-27, 20:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2015-07-27, 20:47   

@Moj_Kot_Lubi_Miauczec
Proszę oznaczać spojlery :D
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-07-27, 21:32   

Dragon Balla zaczęłam oglądać już starym człowiekiem będąc, więc to już nie to samo :D Za dzieciaka oglądałam wtedy Zorro, Czarodziejkę z księżyca, Yattamana albo Sally czarodziejkę. Humor jest przedni w DB i może kiedyś dokończę to.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-07-27, 21:35   

Polecam "Death Note", ale to raczej wszyscy znają, "Nabari No Ou" - mało popularne, ale dla mnie cudne, "Great Teacher Onizuka" - z morałem, ale można pośmiać się do łez i "Mirai Nikki" - główni bohaterowie nieco irytujący, ale fabuła bardzo mnie pociągnęła.
Właściwie to wymieniłam cztery z pięciu anime, które kiedykolwiek oglądałam od początku do końca. :D
Piątym było "Hanbun no tsuki ga noboru sora", o ile się nie machnęłam, bodaj 5 czy 6 odcinków, ale ono raczej nie będzie ciekawe dla kogoś, kto się nie jara medycyną - akcja jest osadzona w szpitalu, dwoje poważnie chorych dzieciaków się w sobie zakochuje, tak w skrócie.
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
centurionek 





Dołączyła: 01 Wrz 2015
Posty: 29
Wysłany: 2015-09-03, 09:13   

Pierwszym moim anime było Naruto, które porzuciłam z braku czasu i teraz mam około 100 odcinków do nadrobienia.
Później były inne, ale w pamięć najbardziej zapadły mi Kuroshitsuji, SnK, Another, Shiki i Kill La Kill. To ostatnie jest dość kontrowersyjne i można by powiedzieć, że głupie, ale właśnie te cechy sprawiły, że obejrzałam je od początku do końca, łącznie z odcinkami specialnymi.
Oglądał ktoś może Elfen Lied? Chciałabym znać czyjąś opinię zanim wezmę się do oglądania.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-09-03, 09:45   

Oglądałam Elfen Lied, zdania co do tego tytułu są dosyć podzielone, jedni uważają to za arcydzieło, inni za przesadne etapowanie flakami i krwią... Jeżeli lubisz klimaty w których krew leje się strumieniami, to może przypadnie do gustu, coś w stylu Kill Billa, jednak ma też wiele momentów spokojniejszych. Ogólnie to mam mieszane uczucia, sama nie wiem do końca co o tym tytule myśleć, musiałabym jeszcze raz obejrzeć. Na pewno wzbudza emocje. Była to jedna z pierwszych serii jakie oglądałam, gdy zaczęłam oglądać anime, wiedząc co to jest, bo wcześniej jako dzieciak oglądałam różne.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Momonga 





Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 248
Wysłany: 2015-09-04, 23:05   

Jestem nowy ale też się podzielę a co mi tam :D

Z najbardziej znanych tytułów to oczywiście Naruto i Dragon Ball

A tak to jeszcze
Ao No Exorcist
Claymore
Hellsing
Akame Ga Kill (w miarę świeżę anime polecam :) )
Overlord (odcinki dopiero wychodzą ale niesamowicie wciąga)

Te jakoś najlepiej się oglądało
_________________
Great Tomb of Nazarick !
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2015-09-05, 11:07   

Moje ulubione Anime i Mangi:
Monster
Gyakkyou Burai Kaiji
Ao no Exorcist (Manga, bo anime ssie)
Battle Royale
Prophecy
FMA
Black Lagoon
Pandora Hearts
Seraph of the End
Tokyo Ghoul (Manga. adaptację omijać szerokim łukiem)
Binbougami ga!
Death Note

[ Dodano: 2015-09-05, 11:09 ]
[quote="Momonga"]
Akame Ga Kill (w miarę świeżę anime polecam :) )

Proponuję wziąć się za papierowy pierwowzór, ponieważ anime jest dobre tylko do 20 epa. Później jest tylko coraz gorzej.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-09-05, 11:16   

Monster, bardzo fajne anime, choć nie obejrzałam go jeszcze do końca niestety. Podobał mi się bardzo Btooom! , Magi, Chihayafuru, Nana no i męczę Detektywa Conana na 663 odcinku jestem :]
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2015-09-05, 11:33   

To Conan jeszcze wychodzi!? Ile to ma tomów? Magi jakoś mnie nie porwało, a Chihaya nie oglądałem.
Ostatnio też czytam Boku no Hero Academia, mimo iż to typowy shounen to fajnie i się czyta. Nawet Kisiel dał approvala autorowi.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-09-05, 12:43   

Conana zaczęłam czytać ale porzuciłam i skupiłam się tylko na anime, póki co chyba nadal jest emitowany. Zrobiłam sobie dłuższą przerwę od oglądania. Sam postęp fabuły jest bardzo słaby, głównie same sprawy są ale mam wielki sentyment do tego tytułu.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...