Poprzedni temat «» Następny temat
Samuraj jack sezon 5
Autor Wiadomość
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-05-16, 10:36   Samuraj jack sezon 5

UWAGA SPOILERY! Wyszło już 9 epizodów i muszę powiedzieć: git gud. Jedyne co jak dotąd mi się nie spodobało to wątek romansu między ashi i jackiem, liczyłem że będzie to taka relacja ojciec/mentor - córka, jakby nie było jack ma ponad 70 lat no bez jaj. Tartarovsky mnie zasmucił. Jakieś odczucia?
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2017-05-16, 10:37   

Muszę nadrobić pierwsze 4 sezony, bo nigdy nie oglądałem. :x
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-05-16, 11:28   

Chyba będę nadrabiać, mam jakieś 11 lat zaległosci
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-05-16, 12:32   

W sumie to oglądałem wyrywkowo pojedyncze odcinki dawno temu na Cartoon Network i jakbym miał to najnowsze obejrzeć to też bym musiał najpierw nadrobić... wszystko :) .
_________________

 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-05-16, 18:30   

Potwierdzili w końcu, że Jack jest profesorem Atomusem?
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-05-16, 22:05   

Właśnie na odwrót, dali mu brodę żeby przestał wyglądać jak Atomus. RIP teorie spiskowe z atomówek. Swoją drogą atomówki też dostały reboota, ale strasznie kijowy jest, nie polecam jakby co.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-05-17, 07:28   

Wszędzie ta moda na drwala :/
To Atomus nie mógł zapuścić brody?
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-05-17, 17:36   

Jakoś się utarło w filmach że naukowcy zawsze są schludnie ubrani, mają długopisy za uszami, używają skomplikowanych słów i na ogół są samotni. (Propos samotności, Atomus domyślnie próbował stworzyć 3 normalne dziewczynki w piwnicy, nikt nie ma pytań?)
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-05-17, 18:21   

Husarz712 napisał/a:
Jakoś się utarło w filmach że naukowcy zawsze są schludnie ubrani, mają długopisy za uszami, używają skomplikowanych słów i na ogół są samotni. (Propos samotności, Atomus domyślnie próbował stworzyć 3 normalne dziewczynki w piwnicy, nikt nie ma pytań?)

Próbował stworzyć dziewczynki w laboratorium używając cukru, słodkości i różnych śliczności i ludzie nazywają go naukowcem?

[ Dodano: 2017-05-17, 18:24 ]
Pamiętasz odcinek o dylatacji czasu w którym atomówki przeszły o 50 lat w przyszłość? Ten przygłup nawet nie potrafił zapamiętać tych czterech składników, żeby stworzyć nowe atomówki!
To nawet atomówki były w stanie stworzyć nową atomówkę

[ Dodano: 2017-05-17, 18:25 ]
Skąd on miał ten związek X? Skąd? Czy ktoś o to pytał? Czy on go zdobył legalnie?

[ Dodano: 2017-05-17, 18:25 ]
Nazywają go profesorem a słyszałeś o jakiejś jego publikacji? Słyszałeś?
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2017-05-17, 18:46   

Wymień jedną albańską rzekę!
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-05-17, 19:04   

Wjosa
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-05-22, 00:14   

SPOILERY, OSTRZEGAM. CO SIĘ ODK00RWIŁO O MATKO! Sezon 5 ma tylko 10 epizodów, 10 EPIZODÓW NO LITOŚCI, CO TO JEST. Znaczy się rozumiem, to zamknęło całą opowieść jacka w 101 epizodach, ale no serio! Ta końcowa bitwa wszystkich sprzymierzeńców jacka z aku, Luno i Celestio jakie to było dobre, córki Szkota, w ogóle Szkot co on tam robił cuda tymi dudami, ile tam zginęło postaci, jezu aż się popłakałem. Zginęło od cholery łuczników, imprezowicze, pies gentleman, skaczące małpy, ptaki, te dziwne mamuty i mnóstwo innych postaci. A wiecie co jest najgorsze? Zakończenie. Ashi doprowadziła jacka do aku, aku zginął na samym początku historii jacka i w rezultacie ta historia nie powstała. Ashi zniknęła bo bez Aku nie mogłaby zaistnieć, a to oznacza że wszystko co jack robił w przyszłości, wszystkie stworzenia które wyzwolił, wszystkie historie i przygody które przeżył nie istnieją. Scotman nie istnieje, no kurwa ja autentycznie płaczę :'( Tartarovsky ty ściero jak mogłeś. Szkot był najlepszą postacią w całej serii, absolutnie nic mu nie dorównywało, miał najlepsze teksty, najbardziej niewyparzoną gębę, cieszyłem mordkę kiedy powstał z martwych dzięki runicznej magii a nagle się okazuje że on nigdy nie istniał. No co to ma być? Jedyne gorsze zakończenie o jakim mogę pomyśleć to to gdzie aku zabija wszystkie postaci i nadal rządzi, ale nawet nie jestem pewien czy to byłoby tak znacznie gorsze od obecnego. Moja depresja daje o sobie znać :'(
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...