Poprzedni temat «» Następny temat
Unturned
Autor Wiadomość
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-08-17, 22:36   Unturned

Szukam chętne osoby do gry w ten zabawny i ciekawy survival. Jest to połączenie minecrafta, simsów i survivalu z zombie. Gra jest całkowicie darmowa, zajmuje z jakieś 300mb. Potrzeba konta na steam :)
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-08-18, 08:11   

Męczę Hurtworld, ale niestety nie jest darmowa... może jak znajdę czas to spróbuję w tę Twoją ;)
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-08-18, 20:21   

;p W sumie pograłbym w jakiś survival, ale szkoda mi kasy :D Zresztą, jak widzę to w sumie każdy tylko online w obcej walucie do kupienia jest :)
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-08-19, 08:16   

Nie pamiętam tytułu jednej gry, ale też coś około 60zł kosztuje chyba. Grasz gościem w krainie dinozaurów :D i możesz je oswajać itd latasz na pterodaktylu, niszczysz komuś dom. Oglądałam gameplaya bardzo fajna gierka :D The Forest też fajne.

a z takich nie surwiwalowych i free to play to fajna jest Riders of Icarus, też można latać, ale na ptakach albo smokach :love:
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-08-20, 00:24   

Póki co się wstrzymam z zakupem czegokolwiek :D Wydałem wczoraj 80zł na Diablo 3 i w sumie dowiedziałem się, że dzisiaj już grę skończyłem :rotfl:
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-08-20, 10:22   

Łooo takie tanie :D ja miałam jak jeszcze chodziło po 170 :D ale na początku było można dobrze zarobić w tej grze na sprzedaży itemów. Nie wiem czy teraz też jest taka możliwość.
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-01-17, 09:42   

Apart gdzieś sobie poszedł, ale jak ktoś inny jest zainteresowany to ja też o jakiegoś czasu gram :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...