Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy, zakupy
Autor Wiadomość
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-07-05, 20:52   Sklepy, zakupy

Wczoraj mnie naszło, żeby stworzyć taki temat i pogadać trochę o sklepach itd.
Od jakiegoś czasu prześladuje mnie jakieś fatum w Netto. Chodzę tam, bo mam najbliżej. Za każdym razem jak jestem to albo zepsuje sie kasa, albo jakaś kasjerka jest tak nieogarnięta, że nie wie właściwie co robi, albo czeka 10 min na kierowniczke, żeby wycofała jakiś paragon... oczywiście nikt się nie spieszy, a kolejki takie, że aż się ludzie między regałami zawijają...
Dziś byłam w biedrze i też taki ścisk i tłok, że miałam ochotę wszystko odłożyć i wyjść. Najbardziej w takim tłoku dobija mnie to jak stoję gdzieś bliżej już kasy i ktoś za mną się tak na mnie pcha, dziś cały czas babka się tak na mnie wciskala, że aż czułam jej oddech na karku - dosłownie!

a co do biedry to teraz jest w promocji ketchup Kotlin 950G! za 4,75 gdzie normalnie to tyle chyba ten zwykły mały kosztuje. pampersy są w promocji :D jakby ktoś potrzebował oprócz mnie to informuje :D ,
Apart 8pak warki jest za 15,90 :D
i dziś ogólnie były jakieś promocje, chyba wywalali co im na magazynie nie zeszło, bo np były takie bałwanki, światełka led za 2 zł :D (nie kupiłam, ale jutro sie po nie cofne, koleżanka miała takie i w zeszlym roku się mój mały na święta nimi zachwycał to kupie będą na gwiazdkę :D )
i były maskotki takie duże za 12 zł to wzięłam taką mychę :D



a od jakiegoś czasu latam po spozywczakach i szukam takich lodów:


jak byłam mała to je nałogowo wpieprzałam, a teraz w żadnym sklepie w którym były ich nie ma. Jak ktoś widział w jakimś markecie to mi dajcie znać :oczęta:
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-07-05, 22:33   

Miałam taką serię swego czasu, ze w prawie każdym sklepie trafiałam na koniec rolki do drukowania paragonów.
Mnie wpieniają ludzie wjeżdzający mi wózkiem w zadek albo łydki, i tak człowieka trącają. Do szewskiej pasji mnie to doprowadza
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2016-07-05, 23:05   

KotMaAleAlaMaKota, obecnie przerabiamy z mama swiatelka choinkowe akurat xD kolorowe z pilkami do pingponga, biale z domowymi cotton ballami xD
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-11-14, 20:53   

co do tematu sklepów... jak mnie denerwują ludzie w marketach, którzy pchają się na ciebie tak, że masz wrażenie, że zaraz wlezą ci na łeb. Tej dzisiaj stoje w kolejce w biedrze, a wiadomo jakie tam zawsze są kolejki. Za mną jakiś starszy facet stoi, ale tak blisko mnie, że czułam jego oddech... ja się przesuwam bardziej w przód, on też, ja w bok, on też i cały czas się na mnie wpycha.Ja nie wiem czy ludzie nie mają takiego poczucia jak przestrzeń osobista?
Już się boje co sie bedzie działo jak zaczną się świąteczne zakupy... :(

i z takich njusów to wam powiem, że budują u mnie Pepco :D wreszcie :D
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2016-11-14, 21:49   

KotMaAleAlaMaKota, a u mnie znowu nie będzie Ikei, bo Berlin i Poznań za blisko... taaaa....
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-11-14, 21:54   

U mnie też nie ma takich wielkich sklepów, najbliżej Poznań i chyba w Zielonej Górze jest Ikea. A moja okolica to same firmy robiące meble itd pod Ikeę :D

Ale dobrze, że te Pepco będzie, bo wcześniej jak mieszkałam jeszcze w Tomyślu to było, więc często chodziłam. Fajne mają promocje i ogólnie tanie ciuszki dziecięce. Teraz przynajmniej nie będę musiała jeździć :D jeszcze tylko duże Tesco albo Lidl i będę wniebowzięta :D
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-11-14, 22:12   

U mnie nie ma KFC bo Trójmieście są. Nie kumam tego
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2018-06-28, 09:54   

Wybrałam się wczoraj na taki szrot. Wiecie stare meble i różne inne gówna. Sklep jest mega wielki, bo jest w starym budynku dworca. Znalazłam fajne gry dla dzieci. Jedna to takie

trzeba dopasować elementy z obrazka. zapłaciłam 3 zł :D aż myślałam, że pewnie będą pogubione a tu szok, wszystkie!
do tego jeszcze standardowa gra memo, mamy już jedną, ale jest dużo obrazków i są małe, a tą co znalazłam ma duże te obrazki i ogólnie same zwierzątka czyli najlepsze :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...