Poprzedni temat «» Następny temat
Na czym słuchacie muzyki?
Autor Wiadomość
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-01-26, 20:01   Na czym słuchacie muzyki?

Czy na zewnątrz używacie odtwarzaczy MP3/4 czy telefonu? A może w ogóle nie lubicie chodzić ze słuchawkami? A w domu komp podłączony do jakiegoś sprzętu, czy głośniki komputerowe? Boomboxy czy zestawy złożone ze wzmacniaczy itp? To temat do ogólnej dyskusji o sprzęcie grającym.

Ja mam od kilku lat takie ale ciągle dobrze działające MP3



i 4



teraz testuję mp4 Pentagramu, zdziwiłam się że robią takie rzeczy, bo pamiętałam tę firmę z modemów.

A co do muzyki, to zawsze musiałam podłączać komputer do mojej starej wieży Panasonica, bo głośniki komputerowe miały puszkowaty dźwięk. Ona ma już z 15 lat ale dźwięk był z niej naprawdę bardzo czysty i ładny bas. Zresztą do tej pory działa, chociaż spora część funkcji już w niej padła, gałka kiedyś wyleciała i przyklejona jest na stałe, nawet membrana głośnika się porwała ale po sklejeniu działa normalnie :haha:

Tak na co dzień to używam Denona

_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
asandi 





Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3583
Wysłany: 2016-01-26, 20:39   

na Ziemi znajdującej się w układzie słonecznym :D
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2016-01-26, 21:03   

 
 
Kasia111624 
Kasia111624





Wiek: 38
Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 3714
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-26, 21:40   

Na kompie z głośników kompa, na zewnątrz ze smartfona. Mam też taką mp3-kę starowinkę, ale telefon wygodniejszy i pojemniejszy. No i mam też od jakichś 15 (!) lat wieżę, ale nie używam jej odkąd regulator głośności zaczął wariować i kilka razy mało nie przyprawił mnie o zawał.
_________________
- 'Dlaczego ona tak cię fascynuje?
- Nie ma drugiej takiej osoby na świecie. Ona nikogo nie potrzebuje. Czy na końcu musi czekać szaleństwo?'
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-01-26, 21:44   

W domu na komputerze z dźwiękiem przez głośniki komputerowe. Dawniej przepuszczałem przez wieżę ale kabel mi przestał działać a nowego nie chciało mi się kupować, gdyż po prostu moje nowe głośniki komputerowe są lepsze niż te od wieży. W sumie to nie mam dużego wyboru bo mi wszystkie napędy CD w domu padły więc płyty mogę słuchać tylko na kompie, mp3 oczywiście też.
A na zewnątrz korzystam z mojego odtwarzacza mp3, w zasadzie nigdzie się bez niego nie ruszam.
_________________

 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-01-27, 23:21   

Ja słucham muzyki albo na Nokii Lumii 625, albo na starym Samsungu Avilii. Oczywiście nie liczę komputera, bo to na nim słucham 95% :D
 
 
watchyouback 





Wiek: 37
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 209
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-02-02, 23:00   

Od 2010 roku niezawodny https://commons.wikimedia.org/wiki/File:SONY_WALKMAN_NWD-W202.jpg

[ Dodano: 2016-02-02, 23:01 ]
Mam białą wersję
 
 
Moris299





Wiek: 26
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 305
Wysłany: 2016-02-25, 20:25   

ja uwielbiam muzykę, słucham z Xperii Z (wiele komentarzy w internecie mówi, że to najlepsze telefony do muzyki, z najlepszym dzwiękiem itp) + Słuchawki basowe też Sony MDR-XB450BV. Jedyną wadę tych słuchawek jest lipnej jakości pałąk i niestety mało wygodny ale jakość dzwięku perfect :D

Muzyki słucham albo FLAC albo ze spotify w 320kbps (mam premium :jupi: )
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...