Poprzedni temat «» Następny temat
Color Oracle
Autor Wiadomość
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-02-01, 14:19   

U mnie wyszło tak:

W dużej części się nie zgadza szczególnie w części dotyczącej lubianych kolorów. Skorzystałem z translatora google gdyż przy długich angielskich tekstach szybko mi ucieka uwaga :D .

Cytat:
Próbujesz użyć swojej dobroci, aby zdobyć uczucia innych ludzi, a dzięki twoim uroczym zwyczajom zwykle się udaje. Cieszysz się, gdy możesz być z kimś, kto okazuje ci gorące serce, sympatię i zrozumienie oraz z kim możesz dzielić się przyjemnymi rzeczami życia: pysznym jedzeniem, piękną muzyką, wygodnym domem i, co nie mniej ważne, przyjemną wymianą fizycznego uczucia.

Początek w sumie może być ale dalej już nietrafione bo to w zasadzie nic nie daje a sama dobroć to za mało. Drugiego zdania nie rozumiem bo nigdy tego nie otrzymuję od innych a w relacjach z innymi to ja się głównie staram a inni okazują obojętność i chłód :D .

Cytat:
Możesz zadać sobie pytanie:
Czy moje poszukiwanie przyjemnych kontaktów i pomocnych relacji nie pociąga za sobą niebezpieczeństwa, że ​​spodziewam się zbyt wielu innych, aw rezultacie nieumyślnie zaprogramuję rozczarowania dla siebie?

Odpowiedź pociąga dlatego zacząłem unikać ludzi no bo jeśli większość ludzi to rozczarowania to unikanie kontaktów z ludźmi można określić jako unikanie rozczarowań.

Cytat:
jesteś także dość dominujący w swoich kontaktach z innymi,

lol

No dobra wystarczy tego analizania tekstu, w każdym razie jak pisałem tak średnio to raczej do mnie pasuje no chyba, że znowu inni mają inne zdanie :) .
_________________

 
 
vetulae 
vetulae





Wiek: 42
Dołączyła: 31 Lip 2017
Posty: 2912
Wysłany: 2018-02-01, 14:56   

BlueAlien Jak coś Ci ludzie w koło powtarzają to czas najwyższy zastanowić się czy to przypadkiem nie jest prawda.

Adrian1234, to ja podobno jestem dominująca i lubię się rządzić ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...