Poprzedni temat «» Następny temat
My little pony
Autor Wiadomość
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2016-03-26, 12:39   My little pony

Pewnie jestem jedynym zainteresowanym ale co tam :D
No więc co sądzicie o sezonie 6 i wątku dzieci w bajce dla dzieci? Trochę to poruszyło fandom z tego co wyczytałem na FGE.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-03-26, 12:47   

Husarz712, a o co konkretnie chodzi z tymi dziećmi, bo nie jestem w temacie? W sensie, ze pojawiają się małe kucyki? :D Oglądałam wybiórczo odcinki, fajny był ten o pasji do czytania książek :D
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2016-03-26, 13:16   

Trailery do sezonu 6 spoilerowały że shining armor i cadence będą mieli dziecko-alikorna. Na jakiej stronie oglądałaś? Bo na yt nie ma, a na dailymotion jakość pierwszych dwóch sezonów jest tragiczna i tylko z dubbingiem :/
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-03-26, 15:58   

Husarz712, Ja oglądam na mini mini :rotfl: mały czasem ogląda bajki tam i nie raz się trafi na to. To oglądasz w oryginalnej wersji?
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2016-03-26, 16:15   

Z napisami, bo lektor mnie rozprasza a oryginalnej angielskiej wersji nie mogę znaleźć. Mystheria 22 jakby co. Sezony pierwszy i drugi ogólnie mało mi się podobają bo ich wykonanie i dubbing są słabej jakości, rozstrojenia między obrazem a dźwiękiem itp. Od sezonu trzeciego jest już w porządku bo można oglądać z napisami chociaż dubbing nie jest zły. Tylko że aktorka podkładająca głos za Apple Bloom została zmieniona w chyba 4 sezonie i tak średnio to jak dla mnie zostało zrobione że po 3 sezonach zmieniono kompletnie głos postaci :/
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-03-28, 12:44   

Czyli, ze będą malutkie kucyki tak? Oby im tylko nie wprowadzili wątku rozbitej rodziny, zauważyłam, ze w wielu bajkach pojawia się ten motyw, Mysz mi się strasznie tym przejmuje
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2016-04-04, 21:49   

Spokojnie, w kucykach nie stosuje się takich zagrywek :D

[ Dodano: 2017-02-01, 11:42 ]
Sezon 6 się skończył upadkiem Chrysalis i przemienieniem changelingów w jakieś motylo-kucyko-cosie które stoją po stronie equestrii. Na szczęście chrysalis odmówiła dołączenia do jej poddanych bo inaczej hasbro pozbyłoby się jednej z ostatnich przeciwniczek mane6 i ograniczyłoby mocno możliwe scenariusze. Bo tak naprawdę co więcej złego może się stać? Dzięki temu że uciekła chrysalis może powrócić, luna nie zmieni się już w nightmare moon bo w pełni kontroluje Tentepusa, tirek jest ostatecznie pokonany i uwięziony a discord przeszedł na stronę dobra. Niewiele opcji zostało
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2017-02-01, 12:04   

Czyli czas na smoki. :muk:

[ Dodano: 2017-02-01, 12:04 ]
A nie, zaraz, smoki już są.
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-02-01, 12:27   

Smoki już były, ich nowa władczyni jest przyjaciółką spike'a twilight i rarity o ile się nie mylę. Zastanawiałem się za to nad zebrami
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2017-02-01, 13:56   

Inwazja ludzi-parapetów. Definitywnie.
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-05-07, 23:59   

Sezon 7 się zaczął, a jesienią odbędzie się planowana premiera filmu (czemu o tym piszę w dziale "seriale"? I czemu ja rymuję, chociaż wcale tego nie czuję? Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?), nastroje w fandomie radosne z tego co wyczytałem kiedy włączyłem sobie safesearch i wszedłem na kilka najbezpieczniejszych stron i forów kuców. Hiatus się skończył, fandom się obudził, a ja się zastanawiam ile jeszcze odcinków czy w ogóle sezonów zostanie stworzonych zanim big jim pozwoli by kucyki się skończyły? Dopóki płynie kasa jak sądzę, scenariusze będą pisane.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
singri 
singri





Wiek: 39
Dołączyła: 01 Maj 2017
Posty: 459
Wysłany: 2017-05-08, 18:21   

A jak wypadło wspomniane przez Ciebie dziecko Cadence i Shining Armora? Kucyk czy klaczka? I czy nie zapowiada się przypadkiem na kolejną księżniczkę? Chcę zobaczyć, jak szczebioce "ciocia Twighlie, ciocia Twighlie"...

Mamy księżniczkę dnia (Celestia), nocy (Luna), miłości (Cadence), przyjaźni (Twilight)...

Pytam, bo dla TVP ABC kucyki kończą się na czwartym sezonie, a poza tym w tym serialu najbardziej lubię właśnie relację Shining - Twilight, aż szkoda że tak rzadko się spotykają :-(
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-05-08, 20:25   

To klacz i właśnie będzie księżniczką, urodziła się jako alikorn. Nie wiadomo czego będzie księżniczką, trwają spekulacje ale nie mam ochoty na powrót zanurzać się w fora bo jeszcze bym dostał raka mimo zabezpieczeń. Shining Armor - Twilight? Nie jestem pewien ale spotkali się serialu jakieś 5 razy tak myślę? Może raczej 5-10 jeśli policzymy też wszystkie wizyty twilight w Kryształowym Królestwie. Ja najbardziej czekam aż pojawi się coś z nową królewną smoków, pokazali ją w tylko jednym odcinku a szkoda bo wydaje mi się że przez jej pozycję mogłaby być ciekawą postacią, może jakiś odcinek gdzie twilight bada zwyczaje dzikich smoków i przybywa w odwiedziny? :D
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
singri 
singri





Wiek: 39
Dołączyła: 01 Maj 2017
Posty: 459
Wysłany: 2017-05-08, 21:05   

Husarz712 napisał/a:
Shining Armor - Twilight? Nie jestem pewien ale spotkali się serialu jakieś 5 razy tak myślę? Może raczej 5-10


Dla mnie za mało :-( Shining Armor to moja ulubiona postać. Może to dziwne mówić tak o rysunkowym jednorożcu, ale jest taki... Męski?

Ciekawa jestem tej ich córeczki... Pożyjemy, zobaczymy.
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-05-28, 10:48   

Tak swoją drogą to sezon 7 jest od jakiegoś czasu wypuszczany, chyba od 2 miesięcy, kompletnie zapomniałem :D

[ Dodano: 2017-07-10, 13:03 ]
Niestety na yt pokazał mi się w polecanych filmik ze spoilerem co do odcinka dziesiątego, wygląda super. Daybreaker vs Nightmare Moon, nic tylko czekać.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-07-11, 12:37   

ej ej zaczęłam oglądać namiętnie Pony :D co prawda nie po kolei, ale oglądam :D
utożsamiam się z Pinkie :D
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-07-12, 00:25   

A prawie zapomniałem. Skleroza mnie na starość dopada: są 3 nowe specjały z equestria girls, każdy po około 21 minut, pierwszy nazywa się dance magic. Nie jestem pewien czy to się zmieni w serię czy o co chodzi ale nie narzekam
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
vetulae 
vetulae





Wiek: 42
Dołączyła: 31 Lip 2017
Posty: 2912
Wysłany: 2017-08-30, 12:32   

Mój syn śpiewa tak:
My little pony,
gryzą opony,
a jak się zmęczą,
rzygają tęczą ;)
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-10-06, 23:49   

http://weekend.gazeta.pl/...ach.html#TRwknd
Szybki zapłon :głupek:
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...