Poprzedni temat «» Następny temat
League of Legends
Autor Wiadomość
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-07-06, 18:45   

Gold V? ;| Mój rekord do brąz I bodajże, a w sumie większość czasu siedziałem w brązie V :D Oczywiście jak to mówi każdy "nie z mojej winy" :D No ale 1 czy 2 afki w każdym meczu, a na końcu ja mam 20/3/10 a reszta ma po 20 śmierci, to co się dziwić :D Zawsze swoją linię wygrywałem, robiłem co mogłem, a i tak trafiałem na takich nieudaczników, że się tylko cały mecz wyzywali. Widocznie nie dane mi było wyjść z brązu. W momencie, gdy był reset rankingów, wygrałem 7 na 10 gier i trafiłem do brązu V. Tak, to było moje ostatnie 10 gier rankingowych :D
Na szczęście już w to nie gram, szkoda mi jednak tego czasu, gram w co innego :D
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2016-07-17, 16:48   

Ja tam ostatnio strasznie farcę w kwestii teamu, co najmniej 2 osoby u mnie w drużynie wiedzą co robić i tyle zdecydowanie wystarcza. Na co zmieniłeś lola? Coś ciekawego do polecenia? :D
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-07-17, 21:03   

Husarz712, aaa, ogólnie tak, w co innego pogram jak mam czas :D Teraz w sumie Battlefield 4 i Neverwinter Nights. Grałem trochę w Heroes of the storm, MOBA od Blizzarda. Ciekawa, i ludzie się prawie nie wyzywają :D
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2016-07-23, 15:09   

A tak, oglądałem trochę kilka miesięcy temu. Wydaje się spoko, tylko zniechęca mnie do niej kompletny brak obrażeń :D W lolu jest tak że teamfighty trwają do 10-15 sekund bo carry padają na strzała a potem ci którzy przeżyli gonią się nawzajem. Ewentualnie udaje się połączyć aoe cc w jakieś przyzwoite kombo i wtedy walka trwa do 5 sekund. A w hotsie to o matko :D Postacie za sobą biegają, to życie schodzi im jak krew z nosa normalnie tanki stoją niewzruszenie a ja mam wrażenie że w tej grze nie ma czegoś takiego jak carry. Najbardziej mnie rozwala to jak wprowadzili do tej gry smugę, spodziewałem się wtedy że będzie takim mobilnym zabójcą, a potem obejrzałem sobie gameplay z nią i nie była w stanie zabić 3 tanków na mniej więcej 10-20% hp :D
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-10-13, 13:43   

Husarz712, gratuluję platyny :D :love:
Kilka dni temu się pokusiłam, żeby zainstalować lola na moim kompie.
próba 1 to było ściągnięcie, które po całym dniu ściągania miało 34%... odpuściłam
próba 2 skopiowałam już spaczowanego lola od mojego chłopa z kompa i włączyłam grę, wybrałam postać i buch jakiś błąd, pliki uszkodzone, trwa sprawdzanie plików. Ok sprawdziło włączam jeszcze raz, ale tym razem na boty i znowu błąd.
no to próba 3 ściągałam lola całą noc (mój dostawca od neta ostatnio se w kulki leci i mam taką prędkość, że ohoohohohoohohhhhhhhh) ok działa, włączam grę i 2-6 fps-ów... także dziękuję już nie pogram :D
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-01-31, 17:20   

https://youtu.be/5u__dUSW_go nowy skin do Diany!!! :love: :love: :love: strasznie u mnie teraz krucho z kasą ale wyłożę te 50 dych, co mam nie wykładać jak riot wydaje w zasadzie legendarny skin za 1350rp. Mało mam ostatnio czasu na granie ale do końca tygodnia remont powinien się skończyć i będę mógł w pełni oddać się podekscytowaniu i oczekiwaniu na następny patch. Swoją drogą mam zamiar zostać otp dianą, ma ona około 1.2% pick ratio i kilka procent ban ratio ale na platynie przy ttch wszystkich syndrach yasuo, dariusach i innych kupkowatych championach nie mam się o co martwić. A co tam u was? Ala słyszałem że próbowałaś znowu pobrac kpatch ale coś ci diabeł przeszkadzał? :D
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-01-31, 18:02   

Husarz712, ej Ty zmieniłeś nick na lolu?
Akurat skiny z tej serii mi się jakoś nie podobają.

Próbowałam dzisiaj zagrać, ale nie dość, że lagi to jeszcze mi Diabeł właził na biurko to się poddałam :D
On uwielbia lola oglądać to nie mogę grać jak nie śpi :D
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-01-31, 18:23   

Tak, zmieniłem. Teraz zwę się IServeTheMoon i mam ikonkę blood moon :D Diana otp pełną gębą :D
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-01-31, 19:03   

Husarz712, no po nicku wiedziałam, że to Ty :D
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2017-02-01, 12:33   

Ktoś jeszcze chce się dołączyć do jasnej strony Księżyca? :D grzybek, był chyba chętny o ile pamiętam

[ Dodano: 2017-05-16, 10:50 ]
Będzie trochę bulu dupki. Tahm kench został wypuszczony na rift jakieś 2 lata, półtora roku temu. Był to swego rodzaju przełom jeśli chodzi o kwestie postaci, tahm miał ponad 100 sekretnych interakcji kiedy spotykał poszczególnych championów, kupował itemy, wardował itd. Od tamtej pory następuje stały wzrost liczby postaci, reworków i skinów które mają specjalne kwestie. Ale to co się ostatnio odk00rwia to jest absolutna przesada. Luno i Celestio, toleruję galio bo on głównie gada sam o sobie ale god fost lee sin który drze ten swój krzywy ryj jakim to jesteś słabym graczem i że nie boi się śmierci to przegięcie. A teraz jeszcze te ścierwa xayah i rak, jprdl. Nie można było wymyślić bardziej edgy szmaty, autentycznie. Oni tak drą te mordy na linii że nie słyszę własnej postaci, riot do tego stopnia zrobił ją edgy że sami sobie z tego zdali sprawę, ta ściera ma specjalną kwestię głosową na ten temat (the next person to call me edgy gets cut). O ich balansie nawet się nie będę wypowiadał, to jest po prostu chore. Chyba sobie wyciszę kompletnie grę i będę grał słuchając muzyki bo mam dosyć. Riot wprowadziło filter czatu żeby gracze nie mogli się obrażać i jednocześnie wprowadzili postacie które same obrażają graczy. Lux, banuję to ścierwo nie dlatego że jest w jakimkolwiek stopniu silna, tylko przez to że tyle gada a nie chce mi się tego gówna słuchać. Swoją drogą mam platynę 1.

[ Dodano: 2017-08-03, 02:35 ]
Nie wytrzymałem, mimo serii do diamentu którą raz zdobyłem, nie ukończyłem jej i zostawiłem lola osiągając tylko platynę 1. Zostawiłem za sobą to toksyczne gówno i jak rano po wieczorze ostrego żarcia z curry czuję ból, pieczenie ale też ulgę. No ragrets. Konto oddałem, przykro mi tylko że nie znalazłem żadnego maina Diany żeby na nim grał, teraz ma je mój znajomy który jest mainem adc i pewnie poleci na łeb szyję z dywizją bo grając solo wbił golda kiedy ja grałem z niskimi diamentami, ale to już nie mój problem. Ostrzegłem moich starych partnerów do duo, oddałem hasło i jestem nowym człowiekiem. Duma mnie rozpiera.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-08-03, 21:18   

Cytat:
2017-02-01, 12:33

Cytat:
Dodano: 2017-05-16, 10:50

Cytat:
Dodano: 2017-08-03, 02:35

Przerywam, żeby za parę miesięcy ci się napisał nowy post
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...