Poprzedni temat «» Następny temat
NVIDIA
Autor Wiadomość
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-09-20, 21:44   NVIDIA

Dziś zaktualizowała mi się NVIDIA GeForve Exp do wersji 3. I oto co ujrzałem po aktualizacji


Pejsbookowi i Jewgle mówię stanowcze NIE!

Teraz by zaktualizować grafe trzeba założyć pierdolone konto na jednym z tych trzech gówien. Czy tych ludzi pojebało! Czekam na wymagane konto na stronie Microsoftu, by zaktualizować system w Windowsie, a znając życie to niedługo tak się stanie.
_________________
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-09-21, 21:58   

A to cwaniaczki. Też mam aktualizację grafy, ale póki co nic jeszcze nie klikałem. Sam program się póki co nie ubiegał o uaktualnienie, jednak może to być ze sobą powiązane. Jednak czy to jest obowiązkowe? Wątpię, bo też mam opcję logowania od dłuższego czasu, a pobierać mogę bez problemu.
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2016-09-21, 22:14   

Żeby zaktualizować Nvidię musisz posiadać konto na fb, g+ albo konto w NVIDIA. To ostatnie wydaje mi się... normalne.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-09-22, 18:11   

UPDATE!!!!!
Odinstalowałem Exp 3.0 i pobrałem aktualne stery ze strony NVIDIA. Razem z nimi zainstalował się Exp 2.11, który nie wymaga konta. Nie wiem tylko co będzie w razie gdy ponownie Exp będzie chciał aktualizacje. Czy będzie jej wymagał czy po jej anulowaniu uruchomi się stara wersja.
_________________
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-09-23, 18:11   

Szczerze mówiąc, to często pobierałem sterowniki ze strony NVIDII, bo mi ten program często odmawiał posłuszeństwa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...