Poprzedni temat «» Następny temat
Śmieszne mody, bugi i momenty w grach
Autor Wiadomość
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-05-01, 23:35   Śmieszne mody, bugi i momenty w grach

Znaleźliście coś ciekawego lub śmiesznego w grze? Może jakieś błędy? To dobre miejsce na wrzucanie wszelkich memów, filmów i opowieści o tym co dziwnego się nam przytrafiło grając :]

W takim momencie szczerze żałuję, że nie gram w GTA na kompie:



i kilka ciekawych śmierci:

https://www.youtube.com/watch?v=DddQzJOZUwc

Tego jest cała masa i nie raz zdarzyło się tak, że już na samym końcu ciężkiej misji mając mało życia, nagle podskoczyłam sobie koło jakiegoś płotu albo barierki i wtedy oczywiście zgon bo bezwładnie uderza w takie przeszkody i pada jak długi :D

W Simsach to notorycznie coś się działo w każdej części od 1-3 w które grałam, najgorsze jak jakiś zablokował się i utkwił bez większej przyczyny, raz mi tak utkwił nurek na pełnym morzu i nawet jak już powinien umrzeć z głodu, utopić się lub zamarznąć, to nic mu się nie działo. Inna raz utkwiła w łazience i tak stała tam, pomimo, że jej cała rodzina już się zestarzała w tym czasie :haha:

[/youtube]
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-05-02, 07:52   

Często w simsach jak robię rodzinę z kotem albo psem to czasem zdjęcie tego zwierzęcia przykleja się w miejsce simsa i mam simsa z psią albo kocią twarzą :D jak mi się zdarzy to zrobię screena i wkleję :D
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-08-05, 15:16   

Po prawie roku nie grania w Skyrima zainstalowałem go ponownie, by sobie w niego pograć. Po instalacji zalogowałem się na Nexusa, by pobrać mody z których korzystałem a tu takie coś:



Zaczyna pobierać się pełną prędkością, po czym nagle spada do 15 kb/s i nagle 0 kb/s. I tak jest ze wszystkimi modami na stronie. Podobno to trwa już od jakiegoś czasu, ale jak pobierałem moda do DkS jakieś 4 m'ce temu szło pełną rurą. Podobno ma to związek z tym, że ja i inni userzy nie mają kont premium, ale nie jest to do końca potwierdzone info.

Bez modów w tą grę nie idzie grać.

[ Dodano: 2016-08-05, 19:01 ]
Znalazłem info na forum Nexusa w którym pisze, że jeśli chce się pobrać jakiegokolwiek moda swoim pełnym łączem, to trzeba wykupić konto Premium. Darmowi userzy pobierają prędkością poniżej 1 mb. Kiedyś konto premium służyło do uploadowana swoich modów, a pobieranie było szybkie dla obu typu kont. Pod koniec 2015 to się niestety zmieniło. A tak płakała administracja Nexusa jak na Steamie chcieli kasę za pobieranie modów, a teraz odwalają to samo.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...