Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2016
Autor Wiadomość
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-06-09, 10:59   Euro 2016

Już w piątek otwarcie Euro. Jakie są Wasze przewidywania, przemyślenia? Będziecie oglądać mecze, czy zupełnie Was to nie interesuje?



Pierwszy mecz Francja - Rumunia o 20:50
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-06-09, 12:29   

Zupełnie nie moja bajka :D Mam nadzieję tylko, ze nie nasi nie dadzą ciała tak totalnie, bo tych tłumaczeń potem nie da się słuchać
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-06-09, 12:49   

maat_, a mecze Polski będziesz oglądać? :D
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-06-09, 12:51   

Pierdomenico, Raz w życiu obejrzałam mecz do połowy i w przerwie zapytałam, którzy to nasi, okazało się, ze nasi nie grają no to zapytałam po co oglądamy? Nastała straszna cisza i od tej pory mżonek nie zabiera mnie na mecze :D
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-06-09, 12:58   

To już mam odpowiedź :rotfl: Ogólnie to wolałam grać kiedyś w piłkę, niż ją oglądać ale na poprzednich mistrzostwach na jednym z meczy, myślałam, że mnie rozniesie. I właściwie to ja z całego męskiego grona jedynie kibicowałam i przeżywałam, reszta wręcz mówiła, że nic nie dadzą rady za co zbierali ode mnie ochrzany :haha:

Czekam na mecz Polska - Irlandia Północna :serce: od tego też zależy, czy będę oglądać resztę...
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Dawidiusz92
[Usunięty]



Wysłany: 2016-06-10, 14:20   

Ktoś wykupił transmisję Mistrzostw Europy we Francji za jedyne 99 złotych? :D Ogólnie jestem bardzo zirytowany tym, że w Polsce coraz częściej robi się PPV... Z jednej strony rozumiem - chęć zysku, no ale z drugiej!? Darmowe są mecze Polaków, mecz otwarcia, półfinały, finał... i kilka innych... Większość jednak będzie zakodowana. Tak się nie robi. :(

Piłka nożna jest bardzo popularna w Polsce. Świetnie nie gramy, ale paradoksalnie mamy wielu fanów tego sportu! Uważam, że takie "ywenty" powinny być wykupywane przez TV państwową i być pokazywane dla wszystkich.

Schodząc nieco z tematu... śmiech na sali był też z mistrzostwami świata w siatkówce i płatnymi meczami!
 
 
VaniaVirgo
[Usunięty]



Wysłany: 2016-06-10, 19:05   

Mnie to bardzo irytuje, mam wykupiony najdroższy pakiet na NC+ i teraz zakodowany Polsat Sport :( Nie bedę dopłacać :/ dobrze że TVP1 będzie puszczać mecze z Polską
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-06-12, 12:23   

Czy ktoś może mi wyjaśnić: Otóż w kilku miejscach widziałam flagę Republiki Irlandii a Ci mówią, że to Irlandia Północna część Wielkiej Brytanii. A więc jak grają z Irlandią czy z Wielką Brytanią. jeśli to jakiś sportowy niuans to proszę się nie śmiać, zwyczajnie się nie znam
 
 
Dawidiusz92
[Usunięty]



Wysłany: 2016-06-12, 20:14   

Wygraliśmy!

Co prawda niezbyt wysoko, ale należy się cieszyć ze zwycięstwa! Póki co żadna z drużyn nie wygrała więcej niż jedną bramką!

Graliśmy bardzo dobrze, ale brakło wykończenia. Irlandczycy okazali dość łatwym zespołem choć kilka razy prawie nam zagrozili.

Świetnie pokazali się prawie wszyscy zawodnicy. Fenomenalny młody Kapustka. Spokojny i skuteczny Krychowiak. Niewielkie zarzuty można mieć do Pazdana.

Cieszmy się ze zwycięstwa, ale pamiętajmy, że Irlandia Północna była najłatwiejszym przeciwnikiem w grupie. Kolejny przeciwnik, już w czwartek - Niemcy.

Jeszcze dzisiaj możemy oglądać o 2100 naszego czwartkowego rywala w meczu z drużyną, z którą gramy ostatni mecz w grupie. Niemcy vs Ukraina już dziś prawie w każdym domu! Nie przegap tego! :D
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-06-14, 18:10   

Już się nie mogę doczekać czwartkowego meczu! :D wiedziałam, że wygramy z Irlandią :love: teraz liczę, że z Niemcami też, chociaż nie tak widowiskowo ale ważny i tak jest wynik końcowy!

Przy okazji niekwestionowany mistrz obecnych mistrzostw już został wyłoniony :haha:

http://demotywatory.pl/46...d-Joachima-Löwa

_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Dawidiusz92
[Usunięty]



Wysłany: 2016-06-16, 20:46   

Irlandia Północna pokonała 2:0 drużynę Ukrainy! Teraz pytanie. Czy w meczu z Polską Irlandczycy zagrali tak słabo, czy po raz pierwszy nasze szanse na wyjście z grupy staną się realne? Może Ukraina nie była dzisiaj w formie? Może Irlandczycy mieli dobry dzień? Być może przebieg meczu potoczyłby się inaczej gdyby nie fakt niepodyktowania rzutu karnego dla Ukrainy w 6 minucie po obronie ręką w polu karnym przez jednego z irlandzkich piłkarzy?

To może być ciekawa grupa. Dzisiaj mecz z Niemcami. Bardzo się boję :D i raczej nie wygramy. Nie jesteśmy lepsi od Niemców, ale ostatnimi czasy pokazaliśmy, że nie odstajemy od nich dużo. Myślę, że remis jest w naszym zasięgu. Choć dalej bardziej jestem przekonany do wyniku 2:1 dla Niemców - obym się mylił! ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...