Poprzedni temat «» Następny temat
Laptop czy PC?

Czego używasz?
Laptop
50%
 50%  [ 6 ]
PC
33%
 33%  [ 4 ]
MAC
8%
 8%  [ 1 ]
inne: tablety itp.
8%
 8%  [ 1 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-02-13, 13:54   Laptop czy PC?

Co wolicie? Na czym pracujecie lub gracie? Jakiej firmy macie laptop i które polecacie, a które nie? A może MACA, tablety itp? Mi się marzy dobry PC ale do tego co robię obecnie zdecydowanie lepiej pasuje mi laptop, wygodniej się pisze, można sobie przenieść na kolana ale za to do grania bezwzględnie lepszy jest pecet.

Jestem pod wrażeniem mojej starej Toshiby do tej pory nie jestem w stanie ogarnąć jak ten komputer wytrzymał tyle lat eksploatacji i skrajnych warunków, podróży, upadków i działania niemal non stop :D Chociaż w kwestii wydajności miałabym co nieco do zarzucenia, podobnie jak z baterią ale ogólnie jak za taką cenę ile wtedy kosztował, to był dobry zakup.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-02-13, 14:41   

Mam Dell XPS L702X 17,3 cala. Za duży, zjeżdża z kolan. Głośniki są spartolone i lepiej go słychać, gdy się siedzi za nim niż przed nim. Mnie w zupełności wystarcza, teraz kupuję do niego dysk SDD 125G, więcej nie potrzebuję, Nie mam z nim problemów oprócz tych generowanych przez rodzinę typu zalanie i nakarmienie szuflady na płyty bananem. Mam go już 4 lata i jestem zadowolona. Troszkę chrzęszczą mi chrupki pod klawiszami, ale da się z tym żyć. Od 10 lat w domu używam Laptopów i już nawet nie umiem sobie wyobrazić jakby to było mieć PC. W pracy mam PC i jakoś strasznie ogromniasty mi się wydaje.
 
 
Kasia111624 
Kasia111624





Wiek: 38
Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 3714
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-13, 15:04   

Mój lapek to stara Toshiba. Czasem muli, ale w porównaniu do swego poprzednika, staaarego peceta, to niebo a ziemia.
_________________
- 'Dlaczego ona tak cię fascynuje?
- Nie ma drugiej takiej osoby na świecie. Ona nikogo nie potrzebuje. Czy na końcu musi czekać szaleństwo?'
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2016-02-13, 17:30   

Ja mam laptopa firmy SNSV ( :haha: ) bo potrzebuję czasem go nosić na uczelnię.
 
 
rzviro
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-14, 22:00   

Laptop. Wcześniej Fujitsu-Siemens, później HP (nigdy więcej!), obecnie Lenovo.
PS.: Ankieta juz zakończona? Szybko..... ;]
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-14, 23:06   

PC :) Osiąga świetną wydajność, niezbyt wysokim kosztem :)
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-02-15, 14:45   

Też PC, jakoś laptopy nigdy mnie nie przekonywały.
_________________

 
 
rzviro
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-15, 14:50   

Zaczynałem od PC-ta, ale po kilku latach używania lapka stwierdziłem, że na moje potrzeby wystarczy lapek. Mogę go przenieść, kiedy i gdzie chcę i nie blokuje miejsca na stole (biurku). Mogę go zabrać ze sobą "w świat", jeśli jest taka potrzeba; nie potrzebuję "kombajnu".
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-15, 14:53   

Ja używam PC i laptopa w pracy, i laptopa w pracy. Ale gdyby dawali darmo, to tylko MAC.
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2016-02-15, 18:40   

Laptop i do tego w miarę mały i lekki - ot, musi się zmieścić do zwykłej torby na ramię i muszę być go w stanie donieść na uczelnie. Ale trzeba wziąć poprawkę na to, że komputer używam przede wszystkim do pisania (poza tym muszę być go w stanie zabrać wszędzie - i w morze i w plecaku w dowolną podróż).
Obecnie mam Samsunga 905S, a wcześniej SONYego Vaio (różowego, którego obudowa się uszkodziła i przez to dostałam pełny zwrot kosztu zakupu miesiąc przed końcem gwarancji) i nie mogę przeżyć że obie firmy wycofały się z Europy.
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
Moris299





Wiek: 26
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 305
Wysłany: 2016-02-25, 20:00   

dla mnie wybór prosty
https://www.youtube.com/watch?v=oWMtUxqzmUE

ale jeśli ktoś nie gra to moim zdaniem lepszy laptop.
chociaż ja i tam bym nie wziął bo ja kocham majstrować przy kompie, tam jakieś kabelki podłączonę, tam jakiś dysk, tam coś domontuje do obudowy, tu jakieś czujniczki, regulatory, kolorowe wentylatory, doki hdd itp :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...