Poprzedni temat «» Następny temat
Dopalacze
Autor Wiadomość
Dawidiusz92
[Usunięty]



Wysłany: 2015-08-02, 22:32   Dopalacze

Ostatnio bardzo głośno jest na ten temat. Co o tym myślicie? Czy rzeczywiście można powiedzieć, że głupota ludzka nie zna granic, a selekcja naturalna działa jak należy? Dlaczego ludzie to biorą? Przecież mówi się o tylu ofiarach tej trucizny (chociażby słynny "Mocarz" czy "Superman"), ale wszystko jakby grochem o ścianę. Czy uważacie, że walka jest skuteczna, ale potrzeba czasu i samego myślenia poszczególnych osób, mam tu na myśli tych co biorą, by to pokonać?
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-08-03, 00:12   

Tak zawsze było, jest i będzie, zmieniają się tylko środki jakich używają ludzie. Jedni mają naturalne predyspozycje do uzależnień i popadania w takie różne dziwne używki, a innych to tak nie ciągnie. Część też wpada w to pod wpływem jakiegoś impulsu lub sytuacji, bo wstydzą się lub boją komuś odmówić lub chcą "zapomnieć o problemach" i to w sumie tyle co bym na ten temat powiedziała... Każdy ma swój rozum, tutaj jakieś akcje społeczne niewiele pomogą.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Antybristler 





Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 156
Skąd: wiocha
Wysłany: 2015-08-03, 02:09   

Selekcja naturalna.

Zamiast się zająć milionami bezrobotnych czy innymi ważnymi sprawami to media nagłaśniają "problemy" garstki debili.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
 
 
szarozielony 





Wiek: 104
Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 75
Wysłany: 2015-08-03, 20:50   

Dopalacze bierze głównie patologia, więc...
 
 
Moris299





Wiek: 26
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 305
Wysłany: 2015-08-03, 23:10   

O wiele lepsze są narkotyki, trzeba być idiotą żeby brać jakiekolwiek dopalacze. Problem już jest od bardzo dawna pamiętam jakieś dobre 3-4 lata temu już w Uwadze na TVN o tym mówili...

Niestety w Poznaniu znam osobę która przechodzi codziennie obok sklepu z dopalaczami i wychodzą stamtąd nawet 13 latki...
_________________
 
 
KicerK





Wiek: 27
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 27
Skąd: inąd
Wysłany: 2015-08-04, 15:03   

Trzeba po prostu zalegalizować narkotyki. Wtedy takie gówna jak dopalacze nie miałyby racji bytu bo są takim gównem jak narkotyki tylko, że o wiele gorszym.
 
 
asandi 





Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3583
Wysłany: 2015-08-04, 23:21   

Za moich czasów to były Dupolacze, i tak sobie myślę niech skonam, ale przydałby się znowu dla niektórych Dupogniotów w tym kraju :)
 
 
rzviro
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-03, 14:14   

Niech zezwolą na dopalacze, ale z taką akcyzą, że niewielu będzie stać na zakup. Reszta "konsumentów" będzie kupowała jakieś podróby. Kilka miesięcy i zrobi się luźniej na świecie (przynajmniej w Polsce), bo kretyni sami się wyeliminują z życia. I po sprawie

 
 
Krykur 





Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-02-14, 19:48   

Możliwe że jestem idiotą bo paliłem.W sumie bardziej dla eksperymentu.Paliłem co tydzień i jakie efekty?Nie takie złe.Jestem artystą piszę teksty,tworzę muzykę,żongluję.Kiedy palisz nie zatracając się w tym,przestrzegając swoich obowiązków i pracy to nie ma większej szkody.Te bezpieczniejsze dopalacze i marihuana powinny być legalne dla dobra narodu.Inaczej czarny rynek się tym zajmie a jestem przekonany że na czarnym rynku nie dba się o czystość towaru,nie dba się o klienta.Oni chcą tylko wepchnąć byle jaki towar.Pod kontrolą państwa wyglądało by to całkiem inaczej.
_________________
Uwaga! Pochodzę z innej planety. Żyję na Ziemi pierwszy raz;)
 
 
rzviro
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-14, 23:36   

Krykur, chyba jeszcze jesteś pod wpływem tych środków, bo to nie ta bajka ;]

Artystą może będziesz za jakieś 10, 20 lat, jak utrzymasz się na szczycie. Najpierw trzeba ten szczyt zdobyć....
 
 
Krykur 





Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-02-15, 13:15   

rzviro, Co nazywasz szczytem?Szczyt swoich umiejętności czy chodzi Ci o bycie na szczycie komercjalnej piramidy?Nie trzeba być na szczycie żeby nazwać się artystą.Ja się nazywam artystą bo sobie to wypracowałem i mam duszę artysty,od dziecka o tym wiem, chociaż szczytu własnych umiejętności jeszcze nie osiągnąłem.

[ Dodano: 2016-02-15, 13:33 ]
komercyjnej*
_________________
Uwaga! Pochodzę z innej planety. Żyję na Ziemi pierwszy raz;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...