Poprzedni temat «» Następny temat
Karaoke Chodnikowego
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 





Wiek: 28
Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 303
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-10-19, 17:00   Karaoke Chodnikowego

Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej :p

http://ising.pl/nagranie/18o4huk30r0,Wilki-Baska
http://ising.pl/nagranie/...u-Miliony_Monet
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-19, 17:56   

WOW~~!!! Brzmisz jak roztopiona na skórze gorzka czekolada... Nie tak wyobrażałam sobie Twój głos, możesz podkładać głos pod mój GPS :love:

Kiedy śpiewasz "tak jak Oli.." to aż mi się smutno zrobiło, że nie mam na imię Ola~~
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-10-19, 18:11   

Ze wszystkich piosenek wybrałeś te jak przecież masz takie zajebiaszcze wykonanie http://ising.pl/nagranie/...-W_aucie?list=u

:kotek: :kotek:
_________________
Wszystkich nas nie zbanujecie...
 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-10-19, 19:50   

ChodnikowyWilk, ja Ci już mówiłam kiedyś, że takim głosem to mógłbyś szeptać mi czułe słówka na dobranoc... :aniołek: :aniołek: :aniołek:
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-19, 19:52   

Ascara, ekhm, ekhm... kolejka jest, a przecież śpiewał, że "na noc umówił się z Alą" :(
 
 
Vidarr
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-19, 20:54   

Ja tam słodzić nie będę, bo poza nienajgorszym głosem słyszę brak kontroli nad nim, brak warsztatu... Popracować musisz nieco.

czekam na posty a la "zazdrościsz po prostu

[ Dodano: 2015-10-19, 20:56 ]
Powtórzenie machnąłem, ja pierredoleux.
 
 
ChodnikowyWilk 





Wiek: 28
Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 303
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-10-19, 21:02   

impala1967, Ascara,

Dziękuje :)

Moj_Kot_Lubi_Miauczec napisał/a:
Ze wszystkich piosenek wybrałeś te jak przecież masz takie zajebiaszcze wykonanie http://ising.pl/nagranie/...-W_aucie?list=u

:kotek: :kotek:


Wybrałem dwie moje ulubione. Tej akurat nie lubię specjalnie, z resztą jest to jedna z najłatwiejszych piosenek do zaśpiewania ;p

impala1967 napisał/a:
Ascara, ekhm, ekhm... kolejka jest, a przecież śpiewał, że "na noc umówił się z Alą" :(


A kto powiedział że przyjmuję pojedynczo? :silacz:

Vidarr napisał/a:
Ja tam słodzić nie będę, bo poza nienajgorszym głosem słyszę brak warsztatu i kontroli nad głosem... Popracować musisz nieco.

czekam na posty a la "zazdrościsz po prostu

[ Dodano: 2015-10-19, 20:56 ]
Powtórzenie machnąłem, ja pierredoleux.


zazdrościsz po prostu :p

Nie no, sam dostrzegam mnóstwo nieczystości, błędów etc. w moich nagraniach, więc doceniam że jesteś szczery i doceniam konstruktywną krytykę od osoby, którą jeśli chodzi o śpiew podziwiam ;p
 
 
Vidarr
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-19, 21:07   

Uwierz mi, że od czasu, gdy ostatnio puściłem do internetu swoje nagranie (każde było chujowe tak czy inaczej, bo na kuźnianych koncertach śpiewam źle), stałem się jeszcze lepszy, nauczyłem się w końcu dobrze śpiewać wysoko, co jest zajebistą zabawą i bardzo polecam, zwłaszcza kiedy ma się niski głos.

A sam nagrań póki co wrzucać nie będę, bo studia nagraniowe są drogie :p
 
 
ChodnikowyWilk 





Wiek: 28
Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 303
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-10-19, 21:14   

Czyli nagrywałeś już w studiu? Ogólnie nagranie na profesjonalnym sprzęcie z mixem i masteringiem brzmi 3x lepiej, więc chętnie bym przesłuchał.

Ja lubię właśnie śpiewać bardzo nisko, a gdy próbowałem wysoko to krótko mówiąc wychodziło kompletne dno, i nie próbowałem więcej.
 
 
Vidarr
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-19, 21:17   

Wiesz, ja śpiewam od trzech lat, i to bardzo dużo, ale dobrze śpiewać wysoko nauczyłem się dopiero w ciągu ostatnich paru miesięcy. Chciałem dać Ci jakieś rady, ale jeśli o śpiewanie chodzi, to jestem raczej człowiekiem czynu, nie potrafię opisać śpiewania, ja po prostu to robię. Dlatego czasem, jak ktoś mnie pyta jak się growluje, to nie potrafię odpowiedzieć, bo ja to robię i tyle, nawet nie wiem jak.
 
 
ChodnikowyWilk 





Wiek: 28
Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 303
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-10-19, 21:27   

Żeby umieć śpiewać trzeba śpiewać, rozumiem :p Ja tam parę razy w miesiącu coś sobie ponucę do mikrofonu jak mam nastrój i tyle :p
 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-10-20, 14:35   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Żeby umieć śpiewać trzeba śpiewać, rozumiem :p Ja tam parę razy w miesiącu coś sobie ponucę do mikrofonu jak mam nastrój i tyle :p


U mnie to samo. Jak byłam na pierwszym roku mieliśmy zajęcia z artystycznej emisji głosu z dykcją, tak się nazywał fakultet, chodziło o recytację itp., więc czułam się jak ryba w wodzie... I prowadzący jest śpiewakiem, oferował mi nawet przesłuchanie, żeby móc ocenić moją skalę itp., ale... Cóż, stchórzyłam. Minęły 3 lata, a ja wciąż się z nim nie umówiłam. Chyba nie każdy może nauczyć się śpiewać, ja się do tego raczej zwyczajnie nie nadaję. Niektóre kawałki lepiej brzmią w moim wykonaniu, inne gorzej, ale żeby śpiewać warsztatowo... To trudna sztuka, sam wiesz, Vidarze, ile musisz ćwiczyć.
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-22, 17:26   

impala1967 napisał/a:
Ascara, ekhm, ekhm... kolejka jest, a przecież śpiewał, że "na noc umówił się z Alą"

co? kto? ze mną? :D
ChodnikowyWilk, dla mnie możesz tak śpiewać nie tylko na noc :D
"Będe brał cie w aucie" :D mi się podoba, jest takie hmm śmieszne, ale pozytywnie :D :muza:
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2015-10-22, 18:19   

 
 
asandi 





Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3583
Wysłany: 2015-12-02, 17:15   

Całkiem zgrabnie ci idzie to śpiewanie.
 
 
BlueAndBlack 





Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 265
Wysłany: 2015-12-04, 13:03   

Nawet nie waż się śpiewać wysoko i niszczyć sobie głos...
Śpiewam osobiście od wielu lat, mam słuch absolutny, więc wiem co i jak.
Jeśli byś chciał mogłabym Ci podesłać kilka piosenek, które pasowałyby na Twój wokal.
Jeśli Cię to cieszy powinieneś śpiewać jak najwięcej się da, ćwiczyć przeponę (Wy, faceci macie o wiele łatwiej, ponieważ oddech przez przeponę nie jest dla Was problemem, czyli na plus).
Jest sporo niedociągnięć, ale powinieneś w to iść, poćwiczyć... Jakbyś się chciał dowiedzieć więcej - pisz.
_________________
Like me I see you’re walking alone.
 
 
ChodnikowyWilk 





Wiek: 28
Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 303
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-12-04, 17:52   

BlueAndBlack napisał/a:

Jeśli byś chciał mogłabym Ci podesłać kilka piosenek, które pasowałyby na Twój wokal.


To poproszę, bo nie ukrywam że ciężko mi znaleźć utwory z niską tonacją :)
 
 
BlueAndBlack 





Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 265
Wysłany: 2015-12-05, 19:32   

Podeślę Ci na priv kilka linków ;)
_________________
Like me I see you’re walking alone.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...