Poprzedni temat «» Następny temat
Cofanie się w nieczytanych tematach
Autor Wiadomość
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2020-08-13, 16:15   Cofanie się w nieczytanych tematach

Używanie przycisku backspace, używanie strzałki aby powrócić do strony z nieczytanymi tematami, z jakiegoś powodu się zepsuło. Normalnie jak wchodzisz w tematy nieczytane, na górze strony, możesz w nie wejść, przeczytać co tam dalej było, dopisać coś od siebie i wrócić do tych tematów które pozostały nieczytane przy pomocy backspace lub strzałki. Obecnie używanie którejkolwiek opcji wraca cię do tematów nieczytanych z powiadomieniem że "nie możesz wyszukiwać tak szybko" kompletnie niezależnie od tego jak długo czasu spędziłeś w tym temacie i czy coś napisałeś. W moim przypadku odświeżanie powiadomienia nie działa, nawet jeśli odczekam 2 minuty żeby odświeżyć temat i tak wyświetla mi się że wyszukuję "za szybko", muszę wejść na stronę główną i od nowa w tematy nieczytane, i tak za każdym razem jak przeczytam nowy nieczytany temat.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5027
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2020-08-13, 18:18   

Od kiedy tak masz? Pewnie coś wynikającego z działań cba bo Fudala nie było ostatnimi czasy na forum aby można było pomyśleć, że coś usprawniał i przypadkowo coś innego się zepsuło. Jedynie Fudal mógłby sprawdzić o co chodzi ale on ma mało czasu. A nie możesz robić tak, że otwierasz nieczytane tematy w nowej karcie? W chrome wystarczy kliknąć na nie środkowym przyciskiem myszy co jest w sumie wygodniejsze od cofania się do listy nieczytanych postów.
_________________

 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2020-08-13, 18:23   

Works on my machine.
_________________
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2020-08-13, 18:29   

Mogę otwierać w nowej karcie na laptopie ale nie bardzo na telefonie :/ mam to od kilku dni, myślałem że to jednorazowy bug ale póki co się utrzymuje
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...