Poprzedni temat «» Następny temat
Mistyczne Forum 2.0
Autor Wiadomość
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-11-06, 16:11   Mistyczne Forum 2.0

Mija już jakoś 10 albo i 11 miesiąc od zapowiedzi nowej wersji naszego kółka wzajemnej masturbacji. Z tego co zaobserwowałem postęp prac zatrzymał się jakoś w Maju / Czerwcu i od tamtego momentu cisza absolutna. Czyżby projekt został już porzucony z powodu bardzo małego ruchu? Jeśli nie to czy Werniks i Lulus mogą powiedzieć oficjalnie jak wygląda postęp prac i czy będzie nowa załoga, bo jakby nie patrzeć jedynym aktywnym adminem już jest tylko Adrian, a z Modów bezn i Cascabel, bo Pierdo, Dawidiusz i Ala odeszli, Fudal i Bartas w ogóle już nie zaglądają, Apart BTFO. Piszę to bo jakoś tak mnie naszło z ciekawości. Obrazka na początek tematu nie ma bo nie miałem pomysłu :P
_________________
 
 
Koziu 
koziu





Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 2909
Wysłany: 2019-11-06, 19:55   

ChaserJohnDoe, to trzeba usiąść na spokojnie.
_________________
Coś się kończy coś zaczyna
 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2019-11-06, 21:40   

ChaserJohnDoe, spauzowało na robieniu moda do czy wiesz żeszki. Jak ogarniasz język php i pisanie w nim modów, to zapraszam :)
Dodatkowo musisz naszykować się na niespodzianki w stylu, że w teorii coś powinno działać, ale nie działa i szukaj dlaczego. Ani ja, ani werniks nie mieliśmy weny by to ugryźć. Zawsze wypadało coś pilniejszego do zrobienia na teraz. Bez czy wiesz zeszki i ikon, to forum można stawiać na już.
Spróbuję coś ugryźć w sobotę i dam wam znać.
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2019-11-06, 22:24   

ChaserJohnDoe, ściągnij więcej ciekawych ludzi to się bedzie opłacało nowe forum otworzyć :bezradny:
_________________

 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2019-11-06, 22:35   

BlueAlien napisał/a:
ChaserJohnDoe, ściągnij więcej ciekawych ludzi to się bedzie opłacało nowe forum otworzyć :bezradny:


No właśnie - to druga kwestia. Od roku w zasadzie nikogo, kto by zagrzał tu miejsca na dłużej nie przybyło.
Proponuję nawet przemyśleć nad inną nazwą tego forum, bo z demotami, czy ideą ma w zasadzie niewiele wspólnego już. To garstka kilku osób znających się nawzajem. Nawet żadnych trolujących randomów z zewnątrz(a nawet tacy by sięprzydali, bo by było z czego się pośmiać)

A dla garstki znających sięnawzajem z forum, to można stworzyć indywidualne forum, na hasło.

Więc unowocześnić to można, bo 85% roboty co było do zrobienia, to jest gotowe i nam zalega po dyskach. Tylko czy warto w ogóle w przyszłości będzie w to wkładać czas, poświecenie(związane choćby z naprawą błędów, dalszym unowocześnianiem i rozwojem) dla garstki osób to nie wiem, bo prywatnie według mojej logiki mija sięto wtedy z celem. Chyba, że po postawieniu świeżynki, zaczniecie jakąś solidną kampanie reklamową i będziecie ściągać na początku ile wlezie, by to w jakimś stopniu żyło, jak główny serwis. A to, że od czasu do czasu trafiłby się jakiś koczkodan - cóż. Pewne indywiduum wszędzie siętrafia. Przynajmniej moderzy mieli by co robić wtedy xd


A co do samego problemu forum:
Aktualnie zatrzymało sięna problemie związanym z dekodowaniem. Całe forum składa się z modów niezależnych od siebie, dodających pewne funkcje. Jest to o tyle wygodne, że jak sięjakiś wykrzaczy to łatwiej idzie to wtedy naprawić. No i takim modem jest min. czy wiesz żeszka, którą(w sensie mod) pisaliśmy praktycznie od zera, tak jak chat/shoutboxa.
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2019-11-07, 14:15   

this
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2019-11-07, 16:26   

Is
_________________

 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2019-11-07, 16:35   

Sparta!
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2019-11-11, 21:42   

Pięknie wyszło :D
_________________

 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2020-01-08, 14:16   

Część osób(większość), do których mam kontakt prywatny, już pokazywałem :)
Więc pora i tu. Oto króßka prezentacja nowej "czy wiesz, że-szki" - https://www.youtube.com/watch?v=efkxT-4Q80Q

Teraz nad forum planuję usiąść jutro w nocy, co z planu wyjdzie - się zobaczy :bezradny:
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2020-01-10, 01:26   

:ok:
 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2020-01-19, 01:06   

Okey - w nowym forum rangi, grupy itp są.
Tylko... brakuje IKONEK!!! I nie w tym rzecz, że ich nie dostałem :) BB3-ka tworzy nowe ikonki, które w naszym starym forum nie mają odpowiedników. Więc jeśli ktoś ma trochę wprawy w grafice komputerowej i czasu, to zapraszam do działania:

Potrzeba zrobić odpowiedniki ikonek(w naszym starym stylu, do tych ikonek pokazanych na screenie. Te ikonki pochodzą z domyślnego stylu Bb3ki i się trochę gryzie w oczy jak cześć ikonek jest z naszego starego forum a cześć z domyślnej BB3ki, bo nie ma odpowiednika xd



Ja nie mam chwilowo na to czasu, więc z chęcią skorzystam z drobnej pomocy. No chyba, że i to mam zrobić samemu, co adekwatnie wydłuży czas.
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2020-06-21, 17:08   

Rip
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...