Poprzedni temat «» Następny temat
W Co Warto Zagrać/Jakich Gier Unikać
Autor Wiadomość
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-04-05, 17:04   W Co Warto Zagrać/Jakich Gier Unikać



Jakie gry w które pykaliście polecilibyście innemu userowi i od jakich tytułów miałby się najlepiej trzymać z daleka, by nie kupił przysłowiowego kota w worku za 250 zeta.

Ostatnio zaczynam się zastanawiać nad zakupem Stardew Valley na Steama albo na Switch. Na Redditach, 4chanach i innych stronach giera jest zachwalana. Grał ktoś w to z naszego kółka i serio warto wydać ok. 55 zeta?
_________________
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2019-04-05, 17:54   

Odradzam grać special edition skyrim, nie ma tych samych modów co podstawka. W ogóle odradzam grać w skyrim, jak minęła mi nostalgia i grałem na trzeźwo to ta gra jest kijowa w kwestii roleplayu, możesz tylko grać jako ktoś skrajnie dobry albo skrajnie zły, nie ma pośrednich rozwiązań. System dialogów jest skopany. Możliwość kreatywnych zagrań jest niska. Szkoły alteracji iluzji i restoracji są uznawane za poboczne lub pomocnicze. Szkoły conjuracji i destrukcji są strasznie bazowe. Przyzwij sobie potworka który będzie za ciebie walczył, rozwiń poziom i potworki będą silniejsze. Fajnym pomysłem był flaming familiar który miał szarżować do bitwy i wybuchać ale wykonanie było kijowe, damage był malutki, stworek często nie nadążał za przeciwnikami jeśli cię ścigali a do tego wybuch ranił sojuszników. Pułapki i zagadki to obelga dla intelektu, 8 letni gracz COD z adhd dałby radę je rozwiązać. Questy poboczne ograniczają się do "idź tam, zabij/znajdź/zrób X, wróć" dialogi są szczątkowe. Jedyne fajne rzeczy to lokacje, muzyka i grafika jeśli się ją trochę podrasuje z modami. Nie polecam.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-04-05, 18:42   



Ja osobiście polecam zagrać w Hollow Knight. Jedna z najlepszych metroidvanii w ostatnich latach. Piękne i ogromne lokacje okraszone wspaniałym soundtrackiem, mnóstwo trudnych przeciwników i fabuła, która jak w Soulsach jest odkrywana szczątkowo.

Tu mój ulubiony utwór z gry
https://www.youtube.com/watch?v=1unm0LS10ao
_________________
 
 
Blacks 
Blacks
Czarny





Wiek: 31
Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 988
Wysłany: 2019-04-05, 23:14   

Husarz712, akurat Bethesda w Skyrimie postawiła na eksplorację aniżeli fabułę, czy mechanikę, więc twoja ocena się zgadza, ale też nie odkryłeś Ameryki ;D
_________________
No time to waste, but make your pace.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...