Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: werniks
2018-02-08, 11:30
Ranga VIP
Autor Wiadomość
rzviro
[Usunięty]



  Wysłany: 2016-02-15, 01:02   Ranga VIP

Można by stworzyć nową rangę - VIP. Przyznawana byłaby dożywotnio (dla aktywnego konta) za jakieś zasługi związane z działaniem na rzecz Forum niezwiązanym z byciem w Administracji, np.: kilkukrotne wsparcie finansowe Forum (powiedzmy - 3 krotne), tytuł Użytkownika Miesiąca (2, 3 razy) czy inną pomoc w rozwoju stronki.
Generalnie byłaby to osoba, która przyczynia się do dalszego rozwijania strony i jest aktywna w życiu Forum.
Nie byłoby to związane z jakąś konkretną ilością postów czy wpisów na SB, ale przyznawane uznaniowo przez Olimp - za całokształt.
Nick i szyld takiego VIP-a miałby jakiś kolor (fiolet czy inny) stały dla rangi.
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-15, 07:10   

Jestem na nie. W końcu admini wymyślili mnóstwo rang, są dobrze opisane itd. Po co jeszcze jedna? Przecież takim właśnie VIP-em jest użytkownik miesiąca.
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-02-15, 10:20   

Uważam, że na forum nie powinno się wyróżniać nikogo specjalną rangą za to, że go stać na opłaty. Stan portfela w naszym kraju jest sprawą trudną i delikatną. Myślę, że wyróżnienie w postaci użytkownik miesiąca to wystarczająca nobilitacja. Mnie było niezmiernie miło. Dożywotnie dawanie splendoru rozleniwia, a system comiesięcznego wyróżniania działa mobilizująco. Dlatego przykro mi, ale jestem na nie
 
 
rzviro
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-15, 12:01   

maat_, ale sponsor i tak jest wyróżniany.
Mi chodzi o całokształt, nie tylko o sponsorowanie (to było wymienione, jako jeden z "plusów"). Na wielu forach taka ranga jest dodatkowo i niezależnie, oprócz Sponsorów, Adminów i innych "rozgadanych". Jest ranga VIP, LADY i PRZYJACIEL (LADY i PRZYJACIELA można podpiąć pod VIP-a). Wyjaśniłem, na czym miałoby to polegać.

To są rangi specjalne z jednej ze stron z torrentami:

 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-15, 12:22   

Ale czy my musimy ślepo naśladować inne fora? Może dziewczyny tutaj nie chciałyby być ladami? Popieram maat_.
 
 
rzviro
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-15, 12:26   

impala1967, częściowo naśladujemy i tak, bo tego nie da się uniknąć. Lady i inne rangi (jak pisałem) można podpiąć pod jedną wspólną. Czemu nie skorzystać z rozwiązań, które z powodzeniem funkcjonują gdzie indziej?
Ja rzuciłem tylko propozycję.....
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5029
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-02-15, 14:39   

Rzviro cieszę się, że starasz się usprawniać forum pisząc swoje pomysły ale w tym przypadku osobiście jestem na nie. Zgadzam się z maat_ i impalą, jeśli chodzi o rangi to dobrze jest jak jest i nie ma sensu podkradać pomysłów z innych for.
_________________

 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-15, 16:40   

Rang jest wystarczająco dużo. Administracja włożyła w to wiele pracy i niech zostanie jak jest :)
Kolejna ranga jest nie potrzebna, a wyróżnianie kolorami mamy, więc też nie ma sensu dokładać kolejnych.
 
 
Kasia111624 
Kasia111624





Wiek: 38
Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 3714
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-15, 16:59   

Zgadzam się z każdym słowem maat_!
_________________
- 'Dlaczego ona tak cię fascynuje?
- Nie ma drugiej takiej osoby na świecie. Ona nikogo nie potrzebuje. Czy na końcu musi czekać szaleństwo?'
 
 
rzviro
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-15, 18:46   

KotMaAleAlaMaKota napisał/a:
Administracja włożyła w to wiele pracy

Nie twierdziłem, że jest inaczej. Przypomniałem sobie, jak jest na innych forach i stąd mój pomysł. Nie - to nie :smutny:
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2016-11-29, 19:45   

za duzo rang - za duzy burdel by sie zrobił :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...