Poprzedni temat «» Następny temat
Tatuaże i piercing
Autor Wiadomość
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2017-06-06, 12:17   

BlueAlien, daj na FB i wrzuć link do zdjęcia :bezradny:
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-06-06, 13:10   

Na fb to samo sie dzieje :bezradny:
_________________

 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2017-06-06, 14:21   

BlueAlien, :help: :help: :help:
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-06-06, 14:34   

Czysty surrealizm
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-06-06, 14:35   

Moge wkleic ba deviantarta i skopiowac link do strony ale nie bedzie zdjecia w poscie tylko na stronie :)
_________________

 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2017-06-06, 14:51   

maat_, nie, róża :głupek:

BlueAlien, dajesz~~
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-06-06, 20:05   

Ok zaczynam.

1. Tatuaż

http://sta.sh/01mv6b3jxw9o

2. Miejsce

Miedzy obojczykiem a piersią z prawej strony

3. Czy bolalo?

Prawie nie
Niekiedy dosc przyjemne

4. Czas

2h z przygotowaniami (qszystko przy mnie wyciagane owijane jednorazowe)

5. Ciekawostki

Byla tam slynna tatuazowa modelka Monami (mam z nia zdjecie)
Tak slynna ze jej nie znam xd kolezanka z ktora bylam ją uwielbia

Tatuuowal mnie Bialorusin. Nie moglam sire z nim dogadac...

Kolezanka byla umowiona na 12 (ja na 12:30) ale typ odwowal... A potem ona ske umawiala z innym studiem i wyszla kokomyja bo chcieli by orzyszla do ich studiach ale bke na konwencie ... Istatecznie zgadala sie na 16 xd bylysmy zblazowane czekankem jedna na druga

Bylo strasznie goraco, ja ske stresowalam, cala spocona... Dupa mi sie do krzesla przykleila D:

Tatuator musial wysmarowac mi owo miejsce wazelina, zaczelam sie smiac bylam skrepowana bo to jednak prawie pierś... Koles sie speszyl i lamanym polskim powiedzial "przepraszam pani bardzo... Ale taka mam prace..." XD

Smieszny byl. Ma rodzine. Kolezanka mi tlumaczyla na polski co mowil swoim lamanym polskim xd

Kolezanka pisala z moim opierdalajac go za to ze ten (siedzial w pracy) nke pytal co u mnke slychac. Jeszcze mu zdjecie wyslala jak mnkw tatuowal tak ze bardziej sie stresowalam tym co on jej odpisze biz samyn "bolem".
Swoja droga 70% bolu tatuowania bierze sie z paniki przed nim, reszta z miejsca na ciele. Przynajmniej u mnie.

Ludzie przyszli z dziecmi. Byly tez "Grażynki" sie tatuowac xd byli czuli tatusiowie z niemowletami i jakis koles z wytatulowaba cala glowa. Ale sie awabturowal.

Lataly tu male dzieci a organizatorzy puscili na scenie laski tanczace pole dance D:

Jeden koles latal na golasa (tylko sie zaalonil deskorolka) bo mial tatuaz na dupie a startiwal w konkursie na najwiekszy tatuaz

Byl tez konkurs "burak roku" czyli najgorszych tatuazy spod reki typowych januszy tatuazu xd

Bylo piwo! Nigdy mi tak nie smakowalo jak wtedy... Niby zwykla perła ale tak mi sie piwa chcialo jak nigdy

Bylo zarcie ale mielismy swoje

Pod opatrunkiem z folii zrobila mi sie zupa z osocza polaczonego z krwia potem i farba... Ble.

Decyzje na miejsce podjelam dzien przed, w podziemnym przejsciu - mijalam laske z podobna roza w podobnym miejscu ale czerwona :)

Salony byly z calego swiata. Byli azjaci :love: Wytatuowani mrr. Byly tatuaze rytualne - reczne, bez maszynki. Na dywanie. Na lezaco lub "po turecku". Zdobilne igly z rekojesciami z kosci sloniowej, jakis ornament swastyki i kadzidelka. Smierdzialo kościołem.

Dwa salony mialy smieszne nazwy - "Dwa śledzie" i "Chyba ty" xD to drugie to typowa odzywka w mojej paczce. Zawsze jak sie przekomarzamy to mowimy do siebie "nie pyskuj gowniarzu!" - "pfff chyba ty!"

Tatuaze byly rozne, jedne ladbe inne brzydkie. Ladne to np sikorka na galązce jarzebiny. Lub rekawy z mltywami diablow. Brzydkie to komiksowe bazgroly typu postac z kreskowki lub szminka i polowka cytryny. Niektorzy seriio mieli tatuaze z dupy :) jeden salon mial wypchana fretke na stoisku. Wiele mialo cukierki

Ludziow tez duzo rodzajow. Drwale, bizbesmeni, kujony, mamusie i tatusie z dziecmi, caly wydziarani, bez dziar, "szare myszki", "dody" i "jole rutowicz", janusze i grażynki, cybergoci plci obojga, zwykli goci, metale, "sebixy" i "karyny", misiaczki i tacy niepozorni chlopcy.

Cena tatuazu kolezanki 700zl. Moj 400zl.

Gdy kolezanka sie tatuowala ja ske przeszlam po wystawcach (bylo stoisko ze sprzetem do tatuazu, jedna farba 60-80 zl!!) (ale i tak ten konwent w poznaniu byl ciekawszy, byly auta i wedzone piwo...)
I idac natrafilam na dziwna scene... Tatuator musial kolesiowi wytatuowac posladki, i w tym celu musial... ogolic mu maszynką dupę... Na srodku przejscia. Ciekawy widok jak jeden facet goli dupe drugiemu :D Ludzie stali i sie gapili i komentowali "o ja pier*ole, prze*ebane" :rotfl:


6. Krakow.

Bylysmy tez zwiedzic miasto. Z kolezanka ciezko bo marudna ale dalo rade. Po przyjezdzke zwkedzilysmy wawel (popsulam sobie okulary kupione dzien wczesniej) a na starym mkescie lrzy mariackim bylysmy w niedzkele przed wyjazdem.

Nie chcialo nam sie isx na after arty ale widzialam z okna naszego pokoju fajerwerki. Okazalo sie ze w sobote zaczely sie dni krakowa.
Procz fajerwerek festynu koncertu i dmuchanych smokow byly jeszcze parady smokow. My, z torbami, spieszace sie przez ostatnie 3 h by zdazyc na powrotnego busa, poszlysmy zwkedzic rynek Mariacki. Ale byla parada. W wozach jadacych 5 km/h grali ludzie na bebnach i na tamburynach a ulica szky dzieci poprzebierane za smoki. Jedne z papierowych kulek inne z drewna. Jedne ladne drugie brzydkie. Tlum od cholery, cytujac kuzynke "nie bylo gdzie palca w dupe wsadzic".
Spieszylysmy sie by zdazyc troche zwiedzic (ja jako przewodnik ) ale sie nke dalo. Ludzie ida ida i nagle zatrzymuja sie. Chce ske ich ominac ale z torbami ciezko a na przeciwko ida inni ich ominąć. A ci stoja zamiast sie odsubac na bok i zrobic innym przejscie.

Ale selfie pod mariackim mam xd

Ja wzielam ze soba podreczna mala torebke i torbe na ramie. Kolezanka plecak i walizke podrozna. Jej ojciec jak zovaczyl ine ona wziela a ile ja to sie zalamal xd
Odwozil nas z wielunia do sieradza.

Jedna noc w domku kosztowala 85 zl a bylysmy dwie noce (2 km do wawelu i 3km do Mariackiego) D: Musialysmy spac na jednym małżenskim lozku :D

Ogolnie wypad 3,5/5

MATKA MNIE ZA TO ZABIJE! :aaaa:

PS. Sory za byki i literowki. Pisze z tela z popsuta klawiatura (nie dziala poziom a pionowo literki sa za male i ciezko mi w tipsach wcelowac) a zeby nie pisac godzine to nie poprawiam wiecej jak raz. Jak popelnie byka to raz go popraqie ale jak przy poprawie znowu popelnie to zostawiam xd

Mam badzkeje ze chcialo wam sie xzytac i ze nie zabudzilam was.
_________________

 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-06-06, 20:32   

"Kolezanka pisala z moim opierdalajac go za to ze ten (siedzial w pracy) nke pytal co u mnke slychac. Jeszcze mu zdjecie wyslala jak mnkw tatuowal tak ze bardziej sie stresowalam tym co on jej odpisze biz samyn "bolem". "
Chryste nazarejski! serio?! serio w każdą opowieść musisz wpleść jakieś "ALE" ze swoim chłopakiem?


Ile za to zapłaciłaś? 4 stówy! LOL LOL LOL Bo szczerze, bez urazy kiepska ta róża... taka jakby tatuował ją koleś, który dopiero się uczy. Póki jest tatuaż świeży to tak źle nie wygląda, ale na bank, będziesz musiała go poprawiać. Mankament kolorowych tatuaży.

[ Dodano: 2017-06-06, 20:34 ]
BlueAlien, ale spoko wrzuce swój to będziesz mogła się odegrać i mnie ścisnąć ;)
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-06-06, 20:35   

KotMaAleAlaMaKota,

A nie prawda, bo to dotyczylo mojej kolezanki :]

Nie chcialam kontorow, moze dlatego...
Ale ja jestem przygotowana na poprawianie :D i w sumke jak skora ni zeszla to wyglada nawrt lepiej.

[ Dodano: 2017-06-06, 20:37 ]
Nienawidze czarbych elementoe w tatyarzach. Robia sie szare i plamowate. Wiec kazalam nie robic kontorow vy wygladalo jak malarski obraz...
_________________

 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2017-06-06, 20:45   

BlueAlien, dlaczego wybrałaś takie miejsce? pytam z ciekawości
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-06-06, 21:04   

przeczytałam, nie było łatwo. Musiałam ukoić się breezerem
Tatuaż świeży ciężko ocenić, ale z kolorowymi bardzo trudno uniknąć wyglądu kalkomanii czy innej nalepki. Dziwi mnie zmiana miejsca, takie rzeczy trzeba przemyśleć. Coż mam nadzieję, ze jesteś zadowolona i że za 15 lat nadal będziesz

PS zblazowane znaczy co innego niż myślisz

[ Dodano: 2017-06-06, 21:06 ]
BlueAlien, Mam tatuaż czarny od 17 lat i nie jest ani rozmyty, ani wyblakły
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-06-06, 21:57   

Kilezanka ma od 3 lat i wyglada wstretnie a koronka...
Jak mi sie znudzi to troche przerobie

impala1967,
Kolezanka odradzala brzuch
Maat to samo
Ja sie wstydzilam
Wiec wzielam i zmuenilam
A ze widzialam laske po drodze (w piatek, tatuaz robiony zad w sobote xd) i miala na cycku i mi sie spodobalo bo sexy... To wzielam tu xd
_________________

 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-06-06, 22:01   

Co w tym seksownego?

Pewnie ta koleżanka też dziarała się u jakiegoś Janusza, jak ktoś robi dobrze tatuaż to dobrze wygląda po latach.
Mam 2 kolegów, którzy dzirają. jeden robi super piękne dziary, ale są fajne tylko na początku, po czasie wyglądają tragicznie, drugi dziara u siebie w domu, ale inwestuje w jakieś lepsze tusze itd i ogólnie ma facet doświadczenie, tatuaże robi takie, że MiamiInk wymięka.
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-06-06, 22:44   

Tez zalezy id stylu i tuszu
_________________

 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-06-06, 22:46   

Chociaż jak ktoś jest słaby to dobry tusz mu nie pomoże
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-06-06, 22:53   

Zalezy tez od gustu osoby tatuowanej
Kolezanka skomentowala tatuaz ktory wygral konkurs na konwencie na najlepszy tatuaz tego dnia ze "ale badziewie wygralo"
_________________

 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-06-06, 23:05   

:bezradny:
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2017-06-06, 23:52   

Jaki potok tekstu...


 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-06-07, 07:13   

BlueAlien, To co wygrywa nie jest oceniane tylko pod kątem ładne / brzydkie tylko też pod kątem trudne technicznie do wykonania
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2017-06-08, 12:37   

werniks,

Twoja strata bo ominął cie ciekawy fragment ;]

[ Dodano: 2017-06-08, 12:38 ]
KotMaAleAlaMaKota,

Dzieki ze chociaz tobie sie chcialo calosc czytac :D i jeszcze cytowac fragmenty! Prawdziwe poswiecenie :D
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...