Poprzedni temat «» Następny temat
Nowości, premiery i świeżynki
Autor Wiadomość
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2019-03-26, 16:08   

Aye, oni popełniają wizerunkowe samobójstwo. Pomyśleć że to wszystko tylko po to żeby zarobić trochę więcej pod stołem.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-05-28, 16:02   



Jako że uwielbiam gry w stylu Metroidvania to nie mogę się doczekać Bloodstained, który jest następcą Castlevania. Iga powiedział, że to największy zamek jaki stworzył i jest w nim pełno ukrytych pomieszczeń. Zastanawiam się tylko na jaki sprzęt zakupić grę?
-Na PC z 60 fps
-Na Switch z 30 fps (ale z możliwością położenia się wieczorem w ciepłym łóżeczku i zaparzoną czekoladą na stoliku)

Z ceną jedyne co to przegięli, bo 169 zeta na wszystkie platformy.
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-06-06, 14:06   


https://www.youtube.com/watch?v=p_dgvgpC8Nw

Wczoraj o godzinie 15.00 odbył się Pokemon Direct dotyczący Pokemon Sword and Shield. Pokazano wyżej zamieszczony zwiastun, na którym widać nowe jak i starsze stworki, a także nowy gimmick tej generacji czyli Dynamaxing, dzięki któremu będzie można powiększyć na trzy tury swojego Pokemona, dlatego też walki z Mistrzami odbywają się na stadionach. Region Galar jest tak zwanym Wild Area czyli otwartym światem poza miastami i będzie w końcu free camera, więc cofam to co napisałem wcześniej, że tego nie będzie. W grze będą także Raid Battles takie jak w Pokemon Go gdzie będzie się walczyć z Gigantycznymi pokemonami. Biorę na Premierę.

Ciekawe ile jeszcze z Leak'u z dnia 23 Maja, który pojawił się na 4chan okaże się prawdą. Mam nadzieję że challenge z Kabu się nie potwierdzi, bo jest w mojej opinii durny.


I co najważniejsze
Spoiler:

=>


Już jest tego dużo :diabeł: :haha:
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-06-11, 08:42   


https://www.youtube.com/watch?v=q4sqFOGDmxQ

Nareszcie się doczekałem dnia w którym stworzę waifu wampirzycę. Jak będziecie chcieli to wam ją pokażę. Jedyne czego się boję to jest logo PC Digital zamiast Steam jak było kiedyś. Mam nadzieję że to nie trafi na EGS, bo jeśli tak to sorry ale będzie pirat, bo nie mam zamiaru instalować chińskiego launchera, który ma w sobie spyware.
_________________
 
 
bezn
Duch, który przeczy





Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 9711
Wysłany: 2019-06-11, 08:45   

ChaserJohnDoe napisał/a:
stworzę waifu wampirzycę. Jak będziecie chcieli to wam ją pokażę.


ChaserJohnDoe, oczywiście, że będziemy chcieli :D
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-06-11, 09:16   

bezn, Tyle że to może trochę potrwać bo tworzenie postaci w grach to jest trudniejsze niż walki z bossami. Pewnie utknę w kreatorze na 40 minut albo i lepiej.
_________________
 
 
bezn
Duch, który przeczy





Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 9711
Wysłany: 2019-06-11, 09:42   

ChaserJohnDoe, spoko. Założę się, że efekt będzie wart czekania :haha:
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-06-12, 07:54   

https://www.youtube.com/watch?v=gR09NMx4rY0

Do wczorajszego wieczora Pokemon SWSH wyglądało jak solidna gra o łapaniu Pokemonach, przez co ludzie ostro się nahajpowali i też ja. Właśnie wyglądało. Pod sam koniec Tree House z pytaniem o transfer stworków z poprzednich generacji do najnowszej Masuda powiedział, że nie wszystkie Poki można przenieść do Galar, ponieważ nie zaprogramowali wszystkich modeli do gry. Masuda stwierdził, że to zajmie zbyt dużo czasu i muszą wymyślić coś nowego, więc dokonali selekcji Pokemonów jakie mają się pojawić. Ja osobiście obejrzałem trailery i naliczyłem się ok. 100 Poków z poprzednich odsłon. Ile ich jeszcze będzie tego nie wiadomo. Jednym słowem motto gry Gotta Catch'em All poszło się jebać, a ekipa GF ewidentnie pokazała że są po prostu bandą leni. Cały fandom po prostu huczy od wczoraj. Nawet największe shille Pokemonów czyli Reddit i Joe Merrick są wkurwieni, a dolaniem całego wiadra oliwy do ognia jest banowanie ludzi na twitterze za hashtag #Bringbacknationaldex. Nawet pedały z ResetEra zablokowały cały dział z Pokemonami do odwołania. Pierwszy raz w historii zanosi się na bojkot serii i 8 generacja będzie najbardziej hejtowaną w historii. Game Freak zawsze jak wyleci z jakimiś nowymi pomysłami to zrobi dwa kroki do przodu ale po chwili odwali coś co cofnie go dziesięć.

Ale jest jeszcze opcja o nazwie trzecia wersja, gdzie za taką samą cenę i minimalnymi zmianami będzie można złapać je wszystkie. O ile taka wersja się pojawi.
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-06-12, 20:16   

_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-07-06, 09:35   

Jest już opening Code Vein


https://www.youtube.com/watch?v=lb83xIJpNRI
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-09-16, 09:14   

Dziś wybieram się do kumpla przetestować demo Code Vein, które dostępne jest tylko na PS4 I XBone. Stworzę seksowną rudą waifu wampirzyce i spiszę sobie jakie opcje powybierałem, żeby nie siedzieć potem przed kompem 2h przy kreatorze postaci. Porobię też screeny i tak jak obiecałem pokażę lasencję. Stay Tuned.
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-09-24, 16:24   

No to sobie pograłem. Nie dość że opening ma extra laga to gra się po prostu wywala albo na loading screenie albo na ekranie tytułowym.

_________________
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2020-01-17, 02:38   

Zaczął się sezon 10 w lolu. Pierwszy patch był gigantycznym rozczarowaniem, beznadziejne skiny, reworki z dupy, riot kompletnie unika rozwiązania najpilniejszych potrzeb, klient jest zbugowany w ciul od 10 sezonów, mimo że wprowadzili ten nowy dopiero koło 6 czy 7, ludzie w tym ja doświadczają chorych spadków fps w trakcie gry, gra się freezuje, klient wywala do pulpitu, pingi skaczą jak Magik, sama gra jest jednym wielkim bugiem. Meta się kompletnie nie zmieniła od zeszłego sezonu, nadal jest kompletny burst, itemizacja jest tragiczna, 5 przedmiotów pod lethality dla ad asasynów, i 2 przedmioty pod armor pen, z kolei ap champy mają jeden przedmiot do przebicia mr i 2 off tank itemy z malutką ilością magic pen. Akali nadal istnieje a nie powinna, kassadin dostał nerfa na 5 ms (XDDDDDD) Diana dostała nerfa pośredniego bo zabrali jej efekt pasywny z cauldrona co było mega dobrym itemem. Czekam aż ta gra umrze.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2020-01-17, 12:07   

Husarz712, Nie umrze :) znając życie to wieksze zmiany wprowadzą w połowie roku xd
A co do launcher'a to się zgodze. Nie wiem co za informatyków tam mają. Starego wywali na rzecz nowego, pobugowanego i nie dopracowanego xd
Inna sprawa - z tą grą mogą robić co chcą. Przypomnij sobie sezon, gdzie junglerzy praktycznie 24/7 kisili w lesie, bo był ten stackujący item. Znudzą im się assasynki, to i magowie wrócą do łask xd
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2020-07-23, 20:22   


https://www.gematsu.com/2...n-debut-trailer

https://www.youtube.com/watch?v=kFuhRNXwqTQ
_________________
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2020-07-23, 20:29   

"console launch exclusive"

Hard pass.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2020-07-24, 07:30   

Jest taka książka, prawda
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2020-07-24, 10:21   

Chyba nawet już seria książek na tym etapie
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2020-07-24, 10:22   

Tak
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2020-08-05, 13:30   

Dziś na Steam będzie dostępne Phantasy Star Online 2. Będzie ktoś grał. Giera darmowa jakby co.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...