Poprzedni temat «» Następny temat
Nowości, premiery i świeżynki
Autor Wiadomość
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2019-02-11, 23:22   

Kurde to wygląda serio świetnie jak na niby taką sobie gierkę :D
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2019-02-12, 09:38   

Koziu, CZAD!
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2019-02-12, 11:35   

Wygląda trochę jak przeróbka Trains Simulaotor
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-02-14, 09:02   



Zostawcie Cyberpunk 2077 mi
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-02-27, 18:00   



Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=BdA22Lh6Rwk


No i na sam koniec roku do kupienia będą nowe Pokemony o nazwach Miecz i Tarcza. Tym razem akcja będzie się działa w regionie o nazwie Galar (poniżej mapa), który jest wzorowany na Wlk. Brytanii i nawet Gymy to stadiony piłkarskie, a nie sale jak w poprzednich generacjach. Mimo iż gra jest robiona na silniku 3DS to wygląda ona pięknie. Boli mnie tylko to że gra nie jest Open World jak Game Freak kiedyś obiecywał, ciągły brak obracania kamerą czyli prawy stick będzie ponownie nieużywany i region wygląda na mniejszy niż Alola z 7 generacji. Jak wiadomo to nie jest jeszcze finalna wersja gry więc wiele może się jeszcze zmienić ale znając Game Freak też nie ma się co nastawiać na jakiś przełom.
A co do tego że akcja dzieje się w Anglo podobnym regionie, to nie będę zaskoczony jak wrogim Team'em będą ciemnoskórzy ludzie z brodami, którym nic się nie podoba oraz niszczą wszystko co popadnie i są w stanie nawet pobić innego człowieka za samo spojrzenie, ponieważ jeden z Legendarnych Pokemonów do którego się modlą nakazał im tak robić.

A tak prezentują się startery:



A tu mapa świata:

_________________
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2019-03-26, 00:24   

Heads up, morrowind jest dostepny za darmo przez jeden dzien, niestety tylko na launcherze bethesdy. Mysle sobie ze mimo wszystko sprzedam swoja godnosc i zainstaluje to gowno zeby pograc
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2019-03-26, 10:17   

Husarz712 napisał/a:
sprzedam swoja godnosc


(/,-)


Serio, ludzie, bez dramatyzowania, to że Steam był pierwszy nie znaczy że monopol na cokolwiek jest dobry.
Wygoda i fanbosjtwo i nie powinny wygrywać ze zdrowym rozsądkiem.
Zresztą to takie serio, dają człowiekowi pełnowartościowy produkt za darmo a człowiek narzeka że musi do tego zainstalować darmowy program który pobiera się 5 minut. Eh...


Albo jak ostatnio była ta afera ze sklepem Epica, rozumiem że podkupywanie wydawców żeby zagwarantować sobie roczną wyłączność nie jest fajne (chociaż ludzie zapomnieli że dzisiejszy gigant Steam zaczynał dokładnie tak samo), ale komentarze
"Spiracę bo nie ma na Steamie, a tam nie kupię" - serio no, równie dobrze możesz powiedzieć "ukradnę ten produkt bo jest w sklepie bo drugiej stronie ulicy a nie w moim ulubionym a tam nie będę wydawał pieniędzy".

No trochę powagi ludzie, jak już chcecie bojkotować sklep to poczekajcie na koniec rocznej wyłączności, a nie okradacie producenta, którego sklep jest tylko pośrednikiem.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-03-26, 12:24   

werniks napisał/a:
ukradnę ten produkt...

Pobiorę wersję próbną jak już. Dzięki temu jak na razie zaoszczędziłem 254 zeta, które chciałem wydać na Sekiro. Jako że grałem w Soulsy, które są trudne ale dało się je przejść, to w nowej grze od From Software poziom trudności jest już po prostu chory. Wymagana precyzja przy atakach i parowaniu co do milisekundy. Mimo iż jest początek gry to dostaję się Potiona jednorazowego użytku (później ma się tego więcej). Przeciwnicy biorą cię na max dwa strzały, a miniboss na jednego. I właśnie na pierwszym minibossie zakończyłem przygodę, bo nie mogę za chuja go pokonać. Szkoda bo gra ma klimat który lubię. Jeszcze potrenuję może w końcu opanuję system walki i dopiero wtedy kupię, a jak nie to uninstall.
_________________
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2019-03-26, 12:39   

Sorry, ale piractwo to piractwo, "wersja próbna" u większości osób najczęściej wygląda tak że przechodzi cały produkt po czym twierdzi że "jednak się nie podoba" i nie kupuje. Bardzo próbna.
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2019-03-26, 12:41   

Dlategokonsolowcy mają pod tym względem lepiej, bo mogą odsprzedawać kupione gry
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-03-26, 12:50   

werniks napisał/a:
Dlategokonsolowcy mają pod tym względem lepiej, bo mogą odsprzedawać kupione gry

No ja mam PC, 3DS i Switch.
Ja uważam że gry w wersji cyfrowej, które trzeba przypisywać do kont są błędem. Na Switch możesz też zarejestrować grę w ciągu 2 lat od premiery by dostać Złote Monety, które używa się później jako zniżkę w E-Shop. Jedna Złota Moneta to 5 gr. Ja nie rejestrowałem, bo z tego co wiem to wtedy jest jak ze Steam czyli nie możesz sprzedać. A na E-Shop nie ma refundów dla przykładu, więc jak kupisz coś w wersji cyfrowej to już kaplica.
_________________
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2019-03-26, 14:17   

Hmmm... gdybyśmy tylko znaleźli winnego sytuacji, przez którą wycofano wtórny rynek...
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-03-26, 14:21   

Jeśli chodzi o rynek PC to Steam.
_________________
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2019-03-26, 14:34   

A Steam jest jednocześnie najbardziej popularnym DRM-em, czyli zabezpieczeniem antypirackim.

Po prostu skala problemu stała się na tyle duża, że twórcy zaczęli wprowadzać dziwne zabezpieczenia, a Valve wyczuło w tym biznes i zaoferowało skuteczne zabezpieczenie idące w parze z wygodnym sklepem.


Czyli brak możliwości odsprzedaży gier Steamowych to wina "pobierania wersji próbnych" jak to określiłeś.

Sami na siebie ukręciliśmy sznur na szubienicę, a bronienie pirackich kopii kompletnie nie ma sensu w żadnej postaci.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-03-26, 15:07   

Tyle że DRM czyli Denuvo obciąża grę i jest to potwierdzone. GOG jakoś nie ma zabezpieczeń i się nie żalą.
_________________
 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2019-03-26, 15:08   

werniks, nie wiem czy takie skuteczne :) w wielu cracach masz plik steam do podmianki. Zabezpieczasz tylko by nie było do gry połączenia z netem i... z bani :)
Niech robią coraz dziwniejsze zabezpieczenia, i tak piraci je złamią. Jak każdy złożony program :) ale o tym powinieneś wiedzieć.
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2019-03-26, 15:08   

werniks, nie chodzi o to że kolejny launcher bo mam już łącznie 3 zainstalowane, uplay, origin i steam, chodzi o to że od bethesdy. Ta wiem, to trendy hejtować teraz bethesdę ale jestem lekkim fanboyem fallouta i to jak rozwadniają markę żeby bardziej się nadawała dla casuali (nawet nie mówię o fallout 76 bo to kompletnie inny temat) mnie boli, więc ¯\_(ツ)_/¯ nie mówiłem nigdy że steam jest jakąś wybitną platformą albo jedyną słuszną, nie mówiłem nic o steamie w ogóle.

werniks napisał/a:
ak już chcecie bojkotować sklep to poczekajcie na koniec rocznej wyłączności, a nie okradacie producenta, którego sklep jest tylko pośrednikiem.


Twórcy metro mieli bardzo oczywisty wybór. Mogli dać produkt wyłącznie na steama, mogli umówić się na dystrybucję na wielu platformach (co i tak ograniczałoby się do tego że steam by zdobywał największe obroty) albo mogli próbować iść pod prąd, wbrew większości konsumentów. Podjęli decyzję i z każdą decyzją przychodzą konsekwencje.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-03-26, 15:18   

Husarz712 napisał/a:
Twórcy metro mieli bardzo oczywisty wybór. Mogli dać produkt wyłącznie na steama, mogli umówić się na dystrybucję na wielu platformach (co i tak ograniczałoby się do tego że steam by zdobywał największe obroty) albo mogli próbować iść pod prąd, wbrew większości konsumentów. Podjęli decyzję i z każdą decyzją przychodzą konsekwencje.

W sprawie Metro Exodus to akurat wydawca czyli Deep Silver przeniósł tytuł jako roczny exclusive na EPG bo otrzymał niezłą sumkę. 4A Games dowiedzieli się o tym dopiero jak w sieci zawrzało i też byli oburzeni, że za ich plecami podjęto decyzję. Fakt że mieli też potem jazdy typu jak na EPG gra się nie sprzeda z powodu bojkotu to kolejna część ominie PC. Swój Gniew tłumaczyli potem ze to wina tej całej sytuacji.
_________________
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2019-03-26, 15:50   

ChaserJohnDoe, chwila chwila, czy ja to dobrze zrozumiałem? Powiedzieli że jak epg będzie bojkotowane to odmówią stworzenia werdji pc przyszłych tytułów?
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-03-26, 15:55   

Husarz712 napisał/a:
ChaserJohnDoe, chwila chwila, czy ja to dobrze zrozumiałem? Powiedzieli że jak epg będzie bojkotowane to odmówią stworzenia werdji pc przyszłych tytułów?

Tak.
https://www.dsogaming.com...ome-out-for-it/
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...