Poprzedni temat «» Następny temat
Przedsmak Ringu - animozje
Autor Wiadomość
Gats 





Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 11
Wysłany: 2019-04-09, 08:02   

Lulus napisał/a:
Gats, głęboko zaburzony to jesteś Ty :)
Jak było na baniku? Bo chyba bardzo tęsknisz...

A co JEŚLI ktoś popiera jej zdanie?


Niby za co chcesz wlepić mi bana, ręka Cię swędzi?
To, kto się zgadza z Alienką widać jak pod jej histerycznymi komentarzami na Demotach wlatuje po 30 minusów.

Ale za to jak romantycznie, razem idziecie przeciwko światu walcząc dzielnie z incelami na forum internetowym, jak słodko:) No już, po buziaczku, może w zamian za to wsparcie pozwoli Ci potrzymać za rączkę.

Czekam teraz na moda który wskaże mi punkt po punkcie, gdzie i kogo obraziłem, i podstawi to pod konkretny punkt regulaminu.

Bo ban za widzimisię jest żałosny i niegodny rzekomo takich dorosłych ludzi za jakich się kreujecie tutaj w kółku wzajemnej adoracji.

Ps. Kogo zwyzywałem, Husarz? Znasz w ogóle znaczenie tego słowa?

Podpowiem Ci:
wyzwać — wyzywać
1. «zwymyślać kogoś, używając dosadnych lub wulgarnych słów»
2. «zmusić kogoś do wzięcia udziału w walce, pojedynku itp.»
wyzywać zob. wyzwać.
wyzwać się — wyzywać się
1. «nawymyślać sobie wzajemnie, używając dosadnych lub wulgarnych słów»
2. «wyzwać jeden drugiego do walki, na pojedynek itp.»

Które moje słowa były wulgarne albo dosadne? Może zamiast klepać tysiące postów warto podszkolić się z języka ojczystego? Słowo "zaburzony" jest wyrazem normalnie stosowanym w polszczyźnie, jakbyście nie wiedzieli:
https://sjp.pwn.pl/szukaj/zaburzony.html

Krewkich do wlepiania bana młodzieńców mogę chętnie podszkolić z ojczystego języka, za darmo, bo widzę ewidentnie że na nieprzychylny waszemu światopoglądowi komentarz reagujecie A BANA MU! zamiast rzeczowo podyskutować przytaczając jakiekolwiek argumenty.
_________________
Ludzie żyjący forami to schizofrenicy.
 
 
bezn
Duch, który przeczy





Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 9711
Wysłany: 2019-04-09, 08:23   

Gats, upominam Cię drugi raz. To nie jest temat do prywatnych animozji. Przeczytałeś nasze powyższe wypowiedzi? Mam nadzieję, że tak bo wiele wyjaśniają w kwestii naszego podejścia do userów. Jeśli każda Twoja wizyta ma na celu jeden temat: ,,BlueAlien i jej wypowiedzi" to niestety ale będziemy musieli się z Tobą pożegnać.

Gats, myślę, że widzisz zakładkę z regulaminem? Spokojnie znajdziesz tam wytłumaczenie dla poprzedniej ,,absencji".

Lulus i Husarz dostali respons abyś nie był bezpodstawnie atakowany - odwdzięcz im się tym samym Gats. Nie wpadaj z pozycji ataku bo to wywołuje ich ,,nadreakcję" (myślę że to zauważasz)
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2019-04-09, 09:38   

Gats ale o co ci właściwie chodzi? My się tu znamy na zupełnie innej stopie, może mnie nie kojarzysz z demotów, bo jedynie komentuję, ale nie podzielam wielu poglądów Blue. Ale nie zmienia to tego, ze tutaj nie są demoty. Nie rozumiem całej ideii czarnorycertwa, która ci przyświeca. Nie możesz zwyczajnie dac się poznać jako człowiek?
 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2019-04-09, 11:05   

Mówisz Gats?
Okej chętnie staruszku z Tobą pogadam. Aby zrobię sobie drinka i możemy zaczynać.

A więc:


Gats napisał/a:
Nie oczekujcie logiki od BlueAlien, to głęboko zaburzony człowiek i powinien być leczony a nie karmiony atencją i czułością.

Jeśli to nie jest nieuzasadniony atak z czystej zawiści, to już nie wiem co to jest.

Gats napisał/a:
Niby za co chcesz wlepić mi bana, ręka Cię swędzi?

Nie napisałem, że na dzień dobry chcę Ci dać bana - czytane ze zrozumieniem się kłania? Okej - każdy ma pewne dysfunkcję, więc w celu lepszego zrozumienia naprostuję:

Lulus napisał/a:
Jak było na baniku? Bo chyba bardzo tęsknisz...

Spytałem jak było na ostracyzmie, co nie oznacza, że na dzień dobry dostaniesz go jeszcze raz za to samo. Niemniej mam prawo wnioskować na podstawie tego, co przytoczyłem w pierwszym cytacie Twojej wypowiedzi, że bardzo za nim tęsknisz.

Gats napisał/a:
To, kto się zgadza z Alienką widać jak pod jej histerycznymi komentarzami na Demotach wlatuje po 30 minusów.

Okej, ale forum tutaj, to nie główny serwis, to po pierwsze. Więc nie przekładaj tego tak bezpośrednio. Po drugie, to że ktoś ma po 30 minusów tam, to czy mu to jakoś ujmuje jako człowiekowi?

Gats napisał/a:
Ale za to jak romantycznie, razem idziecie przeciwko światu walcząc dzielnie z incelami na forum internetowym, jak słodko:) No już, po buziaczku, może w zamian za to wsparcie pozwoli Ci potrzymać za rączkę.

"Jak słodko" - przybyłeś tutaj, by najeżdzać na forumowiczke i każdego, kto stanie po jej stronie? Ciekawa krucjata przyznam szczerze.

Pozwól, że znowu "naprostuję" - dostałeś tutaj słowo klucz:
Lulus napisał/a:
A co JEŚLI ktoś popiera jej zdanie?

To, że z pewnymi poglądami się zgadzam, nie oznacza, że mam zamiar wojować z incelami - szkoda mi energii na ludzi, którzy nie mają otwartej głowy na argumenty.
Z resztą to ładnie możesz sprawdzić na moim profilu na głównym serwisie, mam nieco ponad 600 postów nastukanych przez... 9 lat.
Mam wrażenie, że wrzucasz do worka większośc ludzi z tego forum.

No i tak jak Ci już napisała maat_ - tu jest znajomość na innej stopie. Nie oczekuj, że będziemy Cię popierać w takich ciągłych atakach na niebieską.


Gats napisał/a:
Czekam teraz na moda który wskaże mi punkt po punkcie, gdzie i kogo obraziłem, i podstawi to pod konkretny punkt regulaminu.

Okej! Mówisz i masz:
Gats napisał/a:
Nie oczekujcie logiki od BlueAlien, to głęboko zaburzony człowiek i powinien być leczony a nie karmiony atencją i czułością.

Można to podciągnąć pod podpunkt 8. a), a konkretnie chodzi o zapis: "wdawanie się w bezcelowe kłótnie, a także za tworzenie swoich postów w sposób utrudniający innym użytkownikom korzystanie z Forum i przeglądanie tematów." - robisz śmietnik na forum w tematach. Ale spoko, nasza moderatorka bezn już Cię wyręczyła i założyła temat na takie brudy, za co jej dziękuję :)

Gats napisał/a:
Bo ban za widzimisię jest żałosny i niegodny rzekomo takich dorosłych ludzi za jakich się kreujecie tutaj w kółku wzajemnej adoracji.

Cóż - nie dajemy za "widzimisię", co nie zmienia faktu, że możemy jeśli uznamy, że działasz na szkodę naszej społeczności.
I kolejna rzecz o któej wspomniałem wcześniej - wrzucasz wszystkich do jednego worka, co ładnie pokazazałeś mówiąc "kółko wzajemnej adoracji".


Gats napisał/a:
Krewkich do wlepiania bana młodzieńców mogę chętnie podszkolić z ojczystego języka, za darmo, bo widzę ewidentnie że na nieprzychylny waszemu światopoglądowi komentarz reagujecie A BANA MU!

Nie uważam, by ktokolwiek tutaj potrzebował usług mości pana. Każdy wie jak się wypowiadać. To, że nasz forumowy kucyk jest nieco porywczy i nie kryje się z zapędami, to inna kwetia. Niemniej uważam go za bardzo merytoryczną osobę i wskaże Ci chętnie, co mu konkretnie nie pasuje w Tobie.

Gats napisał/a:
zamiast rzeczowo podyskutować przytaczając jakiekolwiek argumenty.

Właśnie to robimy :)
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2019-04-09, 12:27   

Gats

Drobna uwaga - demoty to serwis rozrywkowy, pełen chamskich i zakompleksionych userow. Nie ma sensu traktować tego poważnie za to świetnie się sprawdza jako rozrywka.
Natomiast tu mamy forum. Jak wspominała Maat, znajomość tu występuje na zupełnej innej stopie.
Naucz się rozróżniać te dwa portale i nie oceniać tak pochopnie ludzi. Jeśli nie umiesz tego zrobić, to zwyczajnie tu nie wchodz. Najeżdżanie tutaj na mnie za to, co piszę ja innym portalu to głupota. Masz jakąś misję naprawiania internetów, wymazując mnie z sieci?
Kto tu ma więc zaburzenia?
_________________

 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2019-04-09, 13:05   

Gats, Czy ty naprawdę nie zauważasz swojego nieodpowiedniego zachowania? Rejestrujesz się na forum i od razu atakujesz forumowiczkę, każdego kto staje po jej stronie jak i tych, którzy się z Tobą nie zgadzają. Przybrałeś agresywną formę wypowiedzi i próbujesz się wymądrzać, traktując wszystkich z góry. Przypominam też, że ostatnim razem zanim dostałeś bana dostałeś słowne ostrzeżenie, które zignorowałeś a teraz jak Ci ban zszedł to znowu wyskakujesz z tą samą postawą. Zastanów się nad sobą: założyłeś tu konto, mógłbyś więc pokazać się jako normalny człowiek, pisać normalne rzeczy w tematach i uczestniczyć w życiu forum lecz ty zdecydowałeś się na bycie forumowym utrapieniem, który jeszcze nic sensownego tu nie napisał. Więc napiszę to jeszcze raz: zachowuj się normalnie a wszystko będzie w porządku ale jeśli nadal zamierzasz się zachowywać jak dotychczas to nie ma powodu byś tu był i znowu dostaniesz bana za psucie atmosfery na tym na co dzień spokojnym i sympatycznym forum.
_________________

 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2019-04-09, 14:23   

Adrian1234, Nie cackaj się Adi tylko banuj.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...