Poprzedni temat «» Następny temat
Kremy, szampony i lakiery
Autor Wiadomość
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-10-29, 11:35   

impala1967, a czy ja powiedziałam, że mam zajebistą cerę? :D Ale wolę już mieć niedoskonałości niż podkład bo czułam jak skóra mi pod tym błaga o powietrze :D Miałam jeszcze taki znośny, lekki Loreala ale jednak mi to nie pasuje...
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-29, 11:44   

Pierdomenico, ach, przepraszam - myślałam, że masz tak równą skórę, że nie musisz się maziać. Niektóre dziewczyny zostały taką cerą obdarowane #zazdrość
 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-10-31, 22:07   

Yves rocher. Mam teraz drugi już żel pod prysznic z tej firmy (malinowy; poprzedni był z ciemnych owoców z takimi ładnymi błyszczącymi drobinkami, wersja limitowana na święta ubiegłoroczne, długo mi zalegał w szafie prezent aż się przekonałam). Stanowczo polecam. Pachnie cudownie, zapach utrzymuje się przez naprawdę długi czas, do tego skóra jest po nim taka delikatna...
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2015-11-01, 22:47   

To ja teraz złamię system. Otóż mam swoje 34 na karku i przez całe życie miałam dokładnie 12 pryszczyków na twarzy. Nie używam niczego. Myję twarz samą wodą, a że się w ogóle nie maluję (zwyczajnie mam antytalent plastyczny więc nie umiem tego robić) więc to wystarcza.
Jedyne z czym się zmagam to włosy tu używam Nioxin 1 szampon i odżywa i sucha skóra - próbowałam wszystkiego od balsamów shiseido za 180 zł po krem glicerynowy za 7 zł. Nic nie pomaga. Jeśli nie posmaruję piszczeli dwa razy dziennie skóra mi się łuszczy jak po oparzeniu słonecznym, po trzech dniach pęka do krwi. Boli i swędzi, że można oszaleć. obecnie testuję czyste masło shea, smaruje się to to obrzydliwie, nie cierpię jak to cholerstwo zostawia tłustą warstwę, ale chyba (by nie zapeszyć) działa. Z manicure polecam japoński, czysto, schludnie, wzmacnia płytkę (mam bardzo miękką) i nie trzeba pomiędzy zabiegami nic z nim robić.
 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-11-01, 23:16   

maat_, a próbowałaś krem na bazie masła shea z Organique? Są cudne zapachy, osobiście polecam grecki. Jest to, co prawda, diabelnie tłuste, ale samo shea ma chyba średnio przyjemny aromat, zaś tutaj - cudo!
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-11-01, 23:21   

maat_, Malowanie wymaga tylko wprawy ;P Nie trzeba być Picassem :D Ale jak masz taką super cerę to w twoim wypadku pewnie i tak trzeba tylko dobrej mascary ;)
_________________
Wszystkich nas nie zbanujecie...
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2015-11-02, 07:01   

maat_, Ja mam suchę skórę i kupuję albo Diprobase, albo Oilatum. Zrezygnowałam z jakichkolwiek innych balsamów, za wyjątkiem ochrony przeciw słońcu w okresie letnim. Efekty są.



Oba kremy są przepisywane pacjentom z egzemą, więc na pewno nie zaszkodzą.
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2015-11-02, 16:02   

Mamo foczko mam antydar, w dzieciństwie płakałam przed plastyką i muzyką. Nie umiem ani kółka porządnie narysować ani prostej kreski a co dopiero w wersji lustrzanego odbicia robić to sobie na twarzy czy paznokciach. Juz tak niestety opatrzność mi poskąpiła, do tego jak staram się być dokładna to robi mi się straszna trzęsiłapa!
Maskarą oczy dziabnę, ale efekt był średni. mam bardzo cienkie rzęsy w ilościach mocno skromnych, a na dole to jakieś takie rachityczne są. Dlatego zdecydowałam się rok temu na permanentną kreskę na górnej powiece.Taką bardzo delikatną, ale efekt jak dla mnie świetny.
Dzięki za rady z suchą skórą, będę próbować. Niestety czyste masło shea pachnie jakoś dziwacznie, więc nie jest to rozwiązanie docelowe, dlatego bardzo chętnie spróbuję rzeczy które polecacie.
Z włosami po ciąży przeszłam koszmar. Strasznie wypadały! A że mam raczej cienkie włosy to byłam przerażona. Nioxin 1 naprawdę pomógł, ale i tak nie odważyłabym się farbować.
 
 
asandi 





Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3583
Wysłany: 2015-11-02, 19:16   

ja z oriflame od laskis wojej dostałem dużo fajnych rzeczyw
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2015-11-02, 19:22   

maat_, z włosami w ciąży jest tak, że w samej ciąży przez hormony te włosy, które powinny były wypaść - nie wypadają, dlatego teraz, już po porodzie, wypada ich tak dużo. Nie wiem jak duża jest Twoja Mysz, ale te włosy, których pozbywa się Twoja głowa, miały wypaść już dawno. Teraz po prostu wypadają na raz, co może wzbudzać obawy i przerażenie. Przynajmniej tak usłyszały moje przyjaciółki. 1,5 - 2 lata po porodach ich sytuacja z włosami się poprawiła.
Ale jak problem jest powodowany czymś innych - super są ziołowe wcierki, takie z Green Pharmacy są po bodajże 6 zł w Rossmanie. Możesz też znaleźć przepis na napar z pokrzywy w necie :D
 
 
K4mil 





Dołączył: 03 Paź 2015
Posty: 294
Wysłany: 2015-11-03, 00:19   

http://i.imgur.com/fMVN8w7.gif

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :P
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-11-03, 02:13   

K4mil, Ale nie nie, swoje zdjęcie możesz zamieścić w temacie o tobie, nie musisz tutaj się nam pokazywać. Chyba że szukasz szamponu lub szczotki na futro.......


...... co żeby nie offtopować prowadzi nas to tematu - dziewczyny korzystacie z Tangle Teezer? Jak wrażenia? :D
_________________
Wszystkich nas nie zbanujecie...
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2015-11-03, 14:19   

impala1967 Mała Mysz ma 2 latka i 6 miesięcy, włosy zostały takie zdechłe:-( Wyszły i nie chcą wrócić. Muszę z tymi naparami spróbować. Tylko nie bardzo umiem wyobrazic sobie zbieranie pokrzyw:-) Wielki jutowy worek, ubranie takie po remontowe, stare buty, flaszka denaturatu w kieszeni i pójdę zbierać przy takim opuszczonym terenie niedaleko moich rodziców. Mama się ucieszy:-)
Pochwalę się : schudłam 1kg to już razem 19kg:-) Jak ja się cieszę :jupi: jeszcze minimum 3 a najlepiej 5.5kg!

[ Dodano: 2015-11-03, 14:21 ]
K4mil do czesania sierści najlepsza jest szczotka z włosia dzika! Polecam
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2015-11-03, 14:23   

K4mil, daj adres, wyślę Ci wosk do depilacji, tyle włosów na plecach przeraża~~
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2015-11-03, 14:32   

Moj_Kot_Lubi_Miauczec A cóż to takiego? Sprawdziłam, ale to chyba nie jest poręczne? Mam szczotkę racoon, która jest chyba dość podobna, ale przeznaczona do przedłużanych włosów. Wszystkim odradzam przedłużania, szału można dostać, miałam paranoję, że coś łazi mi po głowie. Ciągle się drapałam, macałam, tykałam w efekcie czego splątałam sobie okropnie włosy i zrobił mi sie centymetrowy kołtunek! Trzeba było go obciąć! Wytrzymałam 5 tygodni i odczepiłam włosy. Efekt rzeczywiście fajny, ale nie dla nadpobudliwych ludzi z tendencja do a zobaczmy co się stanie. U mnie klapa na całej linii do tego droga impreza

http://estyl.pl/mason-pea...i-przedluzanych
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-11-03, 14:56   

maat_, Powiem ci też myslałam, że meh co to jest jaki szajs. A potem koleżanka dała mi się poczesać i wooooow. Szczotką wyrywałam sobie włosy a tym? Jak po maśle. Już zażyczyłam sobie to jak prezent na święta :)
_________________
Wszystkich nas nie zbanujecie...
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2015-11-03, 15:05   

Moj_Kot_Lubi_Miauczec a naprawdę rozczesuje włosy czy tylko tak smyra po wierzchu? Bo ta racoon to raczej ściema
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-11-03, 15:34   

maat_, Mnie rozczesało porządnie chociaż na początku się wydaje że nie da rady. Wiesz ja już sobie tak wyrywam włosy że cokolwiek co mniej mnie bedzie bolało jest wybawieniem :D
_________________
Wszystkich nas nie zbanujecie...
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2015-11-03, 17:17   

Moj_Kot_Lubi_Miauczec, kusisz...
 
 
Kasia111624 
Kasia111624





Wiek: 38
Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 3714
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-27, 23:29   

Lubię się malować, ale nie robię tego na co dzień. Z racji płytkiej kiesy szukam tanich i dobrych rzeczy i do takich mogę zaliczyć korektor Bell :

Nie ma, po prostu nie ma takiej ilości snu, która wybawiłaby mnie od tych cholernych cieni pod oczami...
Przepadam też za peelingami owocowymi Joanna; miałam kiwi, teraz używam pomarańczowego. A po kąpieli - ten obłędnie pachnący kremik:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...