Poprzedni temat «» Następny temat
Rafał G.
Autor Wiadomość
szarobury 





Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 195
Wysłany: 2017-05-24, 09:49   Rafał G.

Sprawa zaczęła się dwa dni temu, gdy postanowiłem potrollować ową gnidę. Nazwałem zgodnie z prawdą jego syna degeneratem, a on wówczas, myśląc że mój przyjaciel jest mną, pomówił go o dokonanie przestępstwa, zniesławiając go tym. Kumpel próbował rozwiązać sprawę pokojowo, jednak ten śmieć ludzki rzucił w jego kierunku tzw. "groźbę bezprawną", mówiąc, że jeśli nie poda moich prawdziwych danych, pozwie go o ukrywanie przestępcy (i tutaj wychodzi na jaw hipokryzja Gawła, który sam jest skazany prawomocnym wyrokiem). Mój kumpel wspomniał mu o mojej schizofrenii, jednak to nic nie dało, gdyż wojujący antyfaszyści nigdy nie przejawiali ludzkich odruchów. Kumpel wysłał mi screeny z rozmów Gawła z pewnym anarchistą, dotyczące jego osoby, oraz rozmowę jego samego z Gawłem dotyczące mojej. A ja wysłałem to do posła Adama Andruszkiewicza. On już będzie wiedział co z tym zrobić, zwłaszcza że nieraz walczył z Gawłem drogą prawną. Sprawę zapewne wygram, jednak zarówno ja, i mój kumpel (notabene lewak) jesteśmy zniesmaczeni postawą owego przestępcy finansowego bawiącego się w wolontariusza.
_________________
me ne frego!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-05-24, 09:54   

Zupełnie nie wiem o co chodzi
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-05-24, 10:20   

tl;dr
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-05-24, 10:25   

W sumie trochę jak dzieci w szkole.
"Prze pani a Mati powiedział..."
 
 
szarobury 





Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 195
Wysłany: 2017-05-24, 10:25   

Każdy kapuś zachowuje się jak przedszkolak. To akurat jest sposób na życie tego przestępcy finansowego, oraz prezesa teatru, w którym wystawia się antypolskie sztuki.
_________________
me ne frego!
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-05-24, 10:35   

To ja mam świetną radę. Miej to w dupie.
 
 
szarobury 





Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 195
Wysłany: 2017-05-24, 10:45   

Sorry, ale pozywanie, pomawianie i grożenie moim kumplom sprawia, że to jest sprawa osobista.
_________________
me ne frego!
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-05-24, 11:16   

Jak Ci się chce latać po sadach z taką pierdołą to spoko. Także powodzenia. Btw rzucasz na forum nazwiskami co w sumie jakby nie patrzeć też jest karalne.
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2017-05-24, 12:26   

KotMaAleAlaMaKota napisał/a:
Btw rzucasz na forum nazwiskami co w sumie jakby nie patrzeć też jest karalne.


O ile się nie mylę, pan G. jest osobą publiczną, także może używać jego pełnego nazwiska gdziekolwiek.

szarobury napisał/a:
jest sprawa osobista


Więc czemu nie zostawiasz jej dla siebie? Znaczy bez ofensywy w Twoją stronę, ale mam wrażenie że z dupy wyskakujesz z opisem czegoś co tylko Ty rozumiesz, w dodatku tak "w połowie zdania", strasznie chaotycznie to rozpisałeś, ciężko to wszystko ułożyć w logiczny ciąg przyczynowo-skutkowy. Ja rozumiem, że pisałeś pod wpływem emocji, ale trochę brak w tym ładu i składu i zarysu sytuacji, w której to wszystko się odbyło.

Jak on wyzywał, za pośrednictwem czego, gdzie na niego pisałeś, skąd się nagle wziął kolega, takie to trochę... pogmatwane.
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2017-05-24, 12:48   

szarobury, Widzisz, bo trolować trzeba umieć, skoro zostałeś za to pozwany (a raczej twój kolega z twojego powodu!) to świadczy o tym, że ty tego nie umiesz. Nie na poziomie.
Znam kilka osób skazanych prawomocnym wyrokiem. Nie uważam, że to pozbawia je prawa do obrony siebie samych.
Pamiętaj, że internet jest miejscem publicznym. Gdybyś zniesławił kogoś prywatnie, twarzą w twarz - prawdopodobnie przyłożyłby ci i byłoby po sprawie. Jeżeli natomiast robisz to na pewnym forum ludzi - cóż, z tego co napisałeś wynika, że całym sercem popieram pana Rafała G., że nauczka ci się przyda.
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
szarobury 





Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 195
Wysłany: 2017-05-24, 13:19   

Otóż nie, nie przyłożyłby mi. On już wielokrotnie publikował prywatne wiadomości, wysyłane do niego przez ludzi, których skrzywdził pośrednio lub bezpośrednio. Gdybym nie miał schizofrenii, już za sam fakt bycia przez niego szmatą, strzeliłbym go w pysk rękawicą. Jednak tego nie mogę zrobić, gdyż chorzy psychicznie nie mają tzw. "Zdolności honorowej". Poza tym, teraz już nie grozi mojemu kumplowi pozwem, bo kumpel dobrze zna polskie prawo. Teraz żebrze jak ostatnia cipa o moje dane.
_________________
me ne frego!
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2017-05-24, 13:28   

szarobury, Więc dopóki nie wpadnie na to, że to policja powinna żebrać, a nie on, to problemu być nie powinno.
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-05-24, 15:38   

Uważam, ze nie nalezy mieszać posłów w prywatne pyskówki.

Czy on pozwał Twojego kolegę czy tylko tak mówił? Czy wyznaczono termin rozprawy? Czy przesłuchiwał go prokurator?
 
 
szarobury 





Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 195
Wysłany: 2017-05-24, 15:53   

Tyle że to nie jest typowo prywatna sprawa, zwłaszcza że Gaweł nieraz pomawiał posła Andruszkiewicza o nazistowskie sympatie, za co z resztą poseł Andruszkiewicz wytoczył mu sprawę w trybie wyborczym. Mimo tego, ta gnida niczego się nie nauczyła, i dalej pomawia szanownego posła. A skoro moja sprawa może posłużyć owemu posłowi za broń przeciwko oszczercy, czemu by jej nie użyć?
_________________
me ne frego!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-05-24, 16:03   

To jeszcze raz, Czy ten G. złożył doniesienie na Twojego znajomego? Czy odbyło się przesłuchanie, Czy wyznaczono termin rozprawy
 
 
icywind 
Icywind
icywind





Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 2103
Wysłany: 2017-05-24, 16:30   

Cytat:
Gdybym nie miał schizofrenii

Plot twist Rafał G. nie istnieje
_________________
Temat trzeba wyrwać z kosmosu tylko w tym roku nie będzie już religii i kościoła katolickiego w Polsce jak i na świecie ale wciąż nie wiadomo czy to bezpieczne
 
 
szarobury 





Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 195
Wysłany: 2017-05-24, 16:58   

Nie, ale zastosował wobec niego tzw. groźbę bezprawną.
_________________
me ne frego!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-05-24, 17:00   

Czyli nic się na razie nie wydarzyło, jeden pan drugiemu panu brzydko powiedział a tamten o tym pierwszym skłamał myląc go z trzecim. Serio?
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2017-05-24, 17:17   

Jesteś u pani!
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2017-05-24, 18:16   

A schizofrenia ma tu jakiś znaczący wpływ czy tylko tak o niej mówisz ciągle, żeby wszystkich informować? W sumie jesteś pierwszą osobą ze schizofrenią, którą znam (a znam wielu takich ludzi), która na każdym kroku podkreśla "ale ja mam schizofrenie!".

I ogólnie ten cały temat to robienie z igieł wideł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...