Poprzedni temat «» Następny temat
Vikings
Autor Wiadomość
K4mil 





Dołączył: 03 Paź 2015
Posty: 294
Wysłany: 2016-02-22, 00:24   

Cóż, w takim razie również spoiler w odpowiedzi :P
Spoiler:

DracarysDragon napisał/a:

Na ogromną pochwałę zasługuje scena "sądu" Lagerthy, Kalf zapulsował, choć nadal jestem w stosunku do niego baaaardzo podejrzliwa ze względu na zawiłości przeszłości. Mam wrażenie, że stać go na wszystko tak długo, jak leży to w jego interesie (ekhem, psychopata), nie licząc się z kimkolwiek - również z Lagerthą, która obecnie akurat pasuje mu obok.


Ależ to jest właśnie główna cecha Kalfa. Zrobi wszystko by zachować władzę i spełnić wszelkie pozostałe pragnienia - tu lokuje się Lagertha.
Niewątpliwie dojdzie do starć między tą dwójką, ale Kalfa lubię właśnie ze względu na jego pragmatyzm i odwagę w realizacji własnych pragnień.

DracarysDragon napisał/a:
Na perypetia Rollo w Paryżu czekałam chyba najbardziej - wyjątkowo pocieszny człowiek, szczególnie w świętobliwym, frankijskim towarzystwie. W głębi duszy liczyłam, że przysporzy swoim gospodarzom trochę problemów,jednak bardzo niemile mnie zaskoczył. Nie chodzi mi o samą zdradę, lecz o jej powtarzalność. Buntuje się przeciw swojemu bratu średnio raz na sezon, zawsze z identycznym skutkiem - pomijam już fakt, że nie uczy się na swoich błędach - robi się to nudne i powtarzalne z perspektywy widza.


Ja patrzę na to w inny sposób. Rollo od zawsze miał ambicje być kimś ważnym i od zawsze był w cieniu Ragnara. Ludzie mają do siebie to, że mimo wszystko się nie zmieniają i każda pokusa jaką kiedyś żywili, w pewnym momencie, w dostatecznie sprzyjających okolicznościach, odżywa.
Stąd z mojej perspektywy zachowanie Rollo jest naturalną konsekwencją konstrukcji tej postaci i co najważniejsze, dostrzega to także sam Ragnar, krytykując decyzję Bjorna o pozostawieniu Rollo w obozie.

_________________
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-02-22, 22:35   

DracarysDragon dzięki! Na pewno jeszcze nie jedna osoba będzie chciała to oglądać i lepiej żeby nie psuć seansów :) Nie czytałam co napisałeś K4mil dobrze że był spoiler alert hihi :D jak tylko dobrnę do końca to opiszę wszystkie wrażenia.

[ Dodano: 2016-02-29, 15:43 ]
Zabieram się za 3 sezon niedługo :oczęta:

Spoiler:

jak zobaczyłam ukrzyżowanego "księdza", to nieźle się wkurzyłam, niechby spróbowali jedną z moich ulubionych postaci zabić! :angry: Bardzo wiele się dzieje w drugim sezonie, świetny! Nowy aktor grający Bjorna na początku mnie trochę irytował, teraz już mniej, chociaż i tak najlepszy był ten dzieciak :(

_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
DracarysDragon 





Dołączyła: 03 Gru 2015
Posty: 231
Skąd: Trzecia szafa na lewo od Narni
Wysłany: 2016-03-15, 22:32   

Właśnie skończyłam odcinek 4 i był świetny. Przede wszystkim wizualnie - efekty, ujęcia, oddanie klimatu na 100%. Leoś ze swoją Zjawą może się schować z powrotem do zwłok renifera. Polecam oglądać w HD.

Do tego pokazanie święta Jul. :serce1: Rozwój nowego, jakże uroczego romansu. Nowa postać też budzi spore napięcie - mam nadzieję, że to nie kolejny badass, którego trzeba pokonać, kiedy wszystkich poprzednich zabrakło, lecz naprawdę wniesie coś istotnego do fabuły.
_________________
Na morzu, na oceanie. Na Alatyrze na Bujanie...
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-11-18, 10:48   

Wczoraj zaczęłam oglądać. Mega! Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej :D
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-11-18, 11:01   

KotMaAleAlaMaKota, no właśnie! Mówiłam, jeden z lepszych seriali :D A ja od dawna nie oglądałam, muszę nadrobić :(
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-11-18, 12:38   

Najgorsze, że jest tyle sezonów, bo jak się już konkretnie wkręcę to sie nie odkleję póki nie skończę :D To na którym się zatrzymałaś?
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-11-18, 12:39   

Widziałam wszystkie sezony! To uzależnia! A jeszcze główny bohater bardzo pociągający :liże:

I fajnie zrobiony
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-11-18, 12:55   

KotMaAleAlaMaKota, jakoś na 3 sezonie :(

maat_, no wiesz, skąd wiesz że główny bohater jest zrobiony, może naturalnie taką sylwetkę wyćwiczył i nie musiał mieć operacji ;]
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-11-18, 13:46   

:D że film fajnie zrobiony :D
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-11-22, 12:21   

maat_ napisał/a:
A jeszcze główny bohater bardzo pociągający :liże:

hahahah ej mi też się podoba :D ale tylko w tym serialu, jakoś tak prywatnie nie trafia kompletnie w mój gust (tak już obcykałam jego fotki w necie :haha: ). Jednak niektórzy faceci powinni mieć zarost :D

Skończyłam pierwszy sezon, wczoraj wciągnęłam jeden odcinek z drugiego. I strasznie denerwuje mnie to babsko ta Aslog czy jak jej tam. Niby ładna, ale tak mnie wnerwia jej ryj, że mam nadzieję, że szybko zdechnie :D zaspojlerujcie mi jeżeli umarła! Będę oglądać z większą chęcią :głupek:
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-11-22, 12:39   

KotMaAleAlaMaKota napisał/a:

Skończyłam pierwszy sezon, wczoraj wciągnęłam jeden odcinek z drugiego. I strasznie denerwuje mnie to babsko ta Aslog czy jak jej tam. Niby ładna, ale tak mnie wnerwia jej ryj, że mam nadzieję, że szybko zdechnie :D zaspojlerujcie mi jeżeli umarła! Będę oglądać z większą chęcią :głupek:


Łączę się z tobą w bUlu i nadzieJi, że tak jest :D ale wolę jeszcze nie wiedzieć póki nie obejrzę dalej, niestety póki co do początku 3 sezonu się pałętała :(
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-11-22, 14:23   

Jak się robi spoiler? To Wam powiem

[ Dodano: 2016-11-22, 14:26 ]
Mnie też się podoba tylko w tym serialu
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2016-11-22, 15:00   

maat_ napisz mi w pw :haha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...