Poprzedni temat «» Następny temat
Czy będzie III wojna światowa
Autor Wiadomość
vetulae 
vetulae





Wiek: 42
Dołączyła: 31 Lip 2017
Posty: 2912
Wysłany: 2022-03-30, 19:34   

bezn, ale Rosja to nie jest cywilizowany kraj :bezradny:
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-03-31, 19:27   

vetulae, Niestety prawda: niby Słowianie i Europejczycy (no dobra, w obu przypadkach tylko częściowo) ale jednak to dziki, prymitywny i okrutny lub. Znaczy mieszkańców Rosji można podzielić na normalnych Rosjan, którzy chcą sobie normalnie żyć i na ruskich czyli tych tępych, agresywnych prymitywów ze skłonnościami to chlania, jednak niestety u władzy i armii zawsze dominował u nich ten drugi typ przez co Rosję od wieków można uznać za wrzoda na dupie Europy.
_________________

 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2022-04-01, 20:47   

Normalnie, handlują dziećmi. Za opłatą moga im "umożliwić" opuszczenie strefy. Chwilowa strefa jest niewielka, ale biznes się kreci. Coś się tam dzieje
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2022-04-09, 19:28   

Tak się kończy przyjmowanie ukrów do Polski
https://www.youtube.com/watch?v=D-Fncw9nhhE
_________________
 
 
vetulae 
vetulae





Wiek: 42
Dołączyła: 31 Lip 2017
Posty: 2912
Wysłany: 2022-04-11, 10:08   

Choć w oczywistym naszym interesie jest jak największe wymłócenie ruskich to już wojna ciągnąca się latami to nie bardzo. Trochę się nam rozchodzą tu interesy z naszym sojusznikiem, ale to nie jest dla nich jakiś priorytet, więc jest szansa i taką mam nadzieję, że w ciągu 1-2 się zakończy i mam nadzieję, że odbiją Donbas. Tego im szczerzę życzę.

Wiadomo także, że się nie skończy na Ukrainie, nawet jak się skończy. Gdzie się otworzy nowy teatr działań, Finlandia, Kuryle? Wspomina się też o rejonie Morza Śródziemnego, ale zupełnie nie mam pomysłu, kogo mogliby tam napaść i jak. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Egipt i przejęcie kontroli nad kanałem, ale to brzmi tak abstrakcyjnie. Raczej coś spoza NATO, chyba nikt nie chce sprawdzać, czy Art.5 działa.
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2022-04-26, 20:40   

No i cyk, kurecsek zakrecony
 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2022-04-26, 20:52   

maat_ napisał/a:
No i cyk, kurecsek zakrecony

:bezradny: zalezy jak na to patrzeć. jak Rosję odcięli od systemu SWIFT, to jakoś zapłatę za surowce przyjmować muszą - wymusili na rublu. A że w rublach nie chcemy płacić, no to mamy po rosyjskim gazie.
Tylko gaz, to bajka. Najgorzej, to z ropą.
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-04-26, 22:39   

Niestety Europa sama jest sobie winna: wszyscy wiedzieli jaka Rosja jest i jaka zawsze była więc już dawno temu tak trzeba było wszystko urządzić by pod żadnym względem nie być od niej uzależnionym.
_________________

 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2022-05-01, 16:49   

maat_ napisał/a:
No i cyk, kurecsek zakrecony

A morał z tego taki: Nie twoja wojna, nie twoja sprawa.
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2022-05-27, 16:47   

No i minęły już trzy miesiące od ataku podludzi z rosji na Ukrainę. Mimo iż kacapy są odstrzeliwani jak kaczki (Ukraińców też sporo już zginęło) to Putin nie odpuszcza i wysyła dalej armie by robiła rozpierdol. Teraz Szwedzi i Finowie też chcą do NATO, bo kacapy szykują się do ataku także na nich. Jak wiadomo Węgry i Turasy zawetują wejście tych dwóch. Kitajce wysłali okręty wojenne pod Tajwan i Japonie, więc szansa że też za jakiś czas może się coś odjebać w tamtej strefie. Tylko już czekać na WWIII bo to już kwestia może kilku miechów.
_________________
 
 
Koziu 
koziu





Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 2909
Wysłany: 2022-05-28, 09:30   

graj w konterstrajka w kafejce
wróć do domu
włącz tv
pierwsza wieża płonie
po 5 sekundach wpierdala się drugi samolot
hehe jaki fajny film
prezenterka płacze
o kurdebele to tvn24
o kurwancka to nie film
mame mame chodź szybko wojna mocno xD
zaraz dzwoni wujek foliarz, który co roku przepowiada wojnę z rosją albo koniec świata i ma na działce przygotowaną piwnicę z zaopatrzeniem na takie okazje
MATI SZYPKO PAKUJCIE SIĘ Z MAMO BĘDĘ PO WAS ZA 5 MINUT UCIEKAMY BO TRZECIA WOJNA
za 5 minut wujek jest pod domem w seicento wypakowanym dobytkiem
matka go opierdala co on odpierdala
GRAŻYNA TO NIE ŻARTY BIERZ MAŁEGO I UCIEKAMY ROZUMISZ
inba na całą ulicę
wujek jedzie sam i wraca dopiero po tygodniu z pokerową twarzą
jak z niego czasami śmiechamy co on wtedy odpierdolił to mówi tylko durr TEN SIE SMIEJE KTO SIE SMIEJE OSTATNI hurr
od tego czasu przepowiada wojnę z rosją albo koniec świata 3 razy częściej bo ma nadzieję, że świat się rozpierdoli i w końcu wyjdzie jego racja

Notorycznie odpierdala xD

Wtedy jeszcze było w miarę spokojnie bo wszystkie spiski i końce świata musiał wymyślać sam ale potem odkrył internety i popłynął xD

Nie wierzy w kosmitów, czwarte gęstości i ogólnie inby nadprzyrodzone tylko w różne spiski wojskowe i polityczne, ewentualnie katastrofy naturalne. Jak na wiosnę w telewizji mówią, że gdzieś poziom wody osiągnął stan alarmowy to on już ręce zaciera z podniecenia, że może w końcu będzie ultra powódź co rozpierdoli całą Polskę i ponton przenosi z piwnicy do mieszkania.

Jego najczęstszym tekstem, wtrącanym właściwie w każdej dyskusji jest "jak to wszystko pierdolnie", odmieniane przez wszystkie czasy i przypadki.

" no zobaczysz mati jak to wszystko pierdolnie
czekajcie tylko, jak to wszystko pierdolnie
tylko patrzeć jak to wszystko pierdolnie
na Ukrainie czołgi, zaraz to wszystko pierdolnie
na Islandii wulkan wybuchł, mówiłem, że to wszystko pierdolnie
nooo, teraz to już na pewno to wszystko pierdolnie
a nie mówiłem, że to wszystko pierdolnie?"

Wspominałem, że swoją główną kwaterę dowodzenia zagładą rodzaju ludzkiego ma na działce. Kilka razy tam byłem, kurwa, co tam się odpierdala to ja nawet nie, domek tak zajebany sprzętem i jedzeniem, że ledwo można przejść. Była taka komórka koło domku gdzie chowałem rower. Raz tam przyjechaliśmy, idę rower wstawić a tam 100 kilo ryżu i piramida z konserw. I chuj, rower na deszczu musiał stać.

Z tym jedzeniem to go raz strolowałem xD Kupił gdzieś na przecenie 10 kilo mleka w proszku.

" Herp Mati promocja była a to niezbędne do przetrwania zobaczysz jak to wszystko pierdolnie to ludzie będą korę z drzew jedli a my sobie będziemy kakao pili hehe patrz jaką wujek ma głowę
Ale wujek, pomyśl, przecież ci co pociągają za sznurki głupi nie są, nie dawali by tak tanio mleka w proszku bo przecież im zależy żeby jak najmniej osób przeżyło bo wtedy więcej zasobów dla nich itd.
Kurwancka nie pomyślałem, masz rację, skurwysyny jebane otruć mnie pewnie chciały. Wyrabiasz się młody, wyrabiasz hehe już nie masz tak zielono w głowie"

I 10 kilo mleka wyjebał do rzeczki przy działce xD
Oczywiście chciał też kiedyś się porządnie uzbroić na koniec świata i wystąpił o pozwolenie na broń ale nie przeszedł testów psychologicznych bo nawkręcał tam tych swoich historii. W kole myśliwskim to samo xD pewnie wyglądało to tak

" No to na co chce pan polować?
Panie, jak to wszystko pierdolnie, to przede wszystkim do ludzi będę strzelał co mi będą chcieli mleko w proszku zajebać"

Musiał się więc zbroić sam. Ma bagnet co jeszcze z wojska przyniósł, procę wędkarską i taki chujowy łuk zrobiony z leszczyny i sznurka od prania. Jakby kogoś chciał tym łukiem zabić to chyba by prędzej ten ktoś zdechł ze śmiechu xD
Kiedyś zaczął wszędzie nosić ze sobą taki plecaczek. Raz mu go przynosiłem z samochodu, podnoszę - ale kurwa ciężkie. Zaglądam do środka a tam jakieś liny, konserwy, flary, apteczka, nawet taką składaną saperkę miał. Raz mi pomagał skręcać szafę u nas w domu i sobie kurewsko rozciąłem łapę śrubokrętem a nie miałem w domu opatrunków. Mówię, wujek, daj bandaż, masz w apteczce przecież. A on

" DURR MATI IDŹ PAPIEREM TOALETOWYM SE OBWIĄŻ BO JA MAM NA CZARNĄ GODZINĘ
Kurwa, wujek, teraz jest moja czarna godzina właśnie
HURR JAK CI RUSCY Z CZOŁGU NOGĘ ODSTRZELĄ I BĘDĘ CI BANDAŻEM KIKUT OBWIĄZYWAŁ TO BĘDZIESZ MI DZIĘKOWAŁ"

Pół mieszkania wtedy krwią ujebałem.
Jak się zaczęła ta cała akcja z NSA, to wujkowi oczywiście mózg zaczął inbować na temat podsłuchów i przez jakiś czas nie dało się z nim normalnie komunikować. Matka do niego dzwoni zapytać co słychać a on

" Cicho cicho nic nie mów pogadamy w cztery oczy"

Potem nam przedstawił swój specjalny szyfr, którym mieliśmy się z nim porozumiewać przez telefon. Oczywiście ten kod był chujowy tak, że ja pierdolę, na przykład "przyjdź do nas naprawić lodówkę" znaczyło żeby przyszedł do nas na obiad.
Naczytał się też jak to fejsbuk inwigiluje więc wymyślił, że przechytrzy cały światowy spisek i pokona go własną bronią. Założył na fb zupełnie legitne konto ze swoim imieniem i nazwiskiem i postował tam nieprawdziwe statusy typu

" Z BOGDANEM NA GRZYBACH POD IŁAWĄ! JEST SUPER!!!"

a tak naprawdę siedział w domu i się pewnie cieszył jaki jest sprytny bo wywiad amerykański teraz wszystkie satgówna szpiegowskie skieruje na Iławę xD
Zadawał się też z jakimiś zjebami z tych forów dla foliarzy i zmontowali jakąś ekipę wspólnego przetrwania. Polegało to na tym, że jak to wszystko pierdolnie to mają w kilku typa ustawiony punkt zbiórki u wujka na działce i razem im będzie łatwiej przetrwać. Jednak w końcu to wszystko się zjebało bo wujek raz nam się żalił, że zrobili sobie rutynowe ćwiczenia czyli każdy każdemu wysyła smsa "zaczęło się" ("to wszystko pierdolnęło" xD) i każdy ma godzinę żeby się na działce stawić z całym sprzętem. Kilku ich się tam stawiło i korzystając z okazji, że już wszyscy są na miejscu to sobie czekali na koniec świata, bo byłoby spoko jakby akurat się wydarzył bo już są na miejscu xD Koniec świata jednak jak na złość nie nadchodził więc zaczęli walić browary a potem robić jakieś ćwiczenia na przetrwanie. No i wujek ćwiczył strzelanie z procy i jakiemuś januszowi, który jest bardzo szanowanym foliarzem, zajebał kamieniem z procy prosto w czoło aż tamtego oszołomiło a potem się wkurwił i powiedział, że wujek jest pewnie agentem NWO, którego napuścili żeby zniszczyć organizację od środka poprzez zabicie (z procy na ryby xD) przywódcy xD No i wujka wyjebali z tej partyzantki i nawet dostał bana na forum.

Oczywiście nawkręcał te swoje historie też wszystkim sąsiadom i już się z niego podobno śmieją na osiedlu, ale HURR ZOBACZYMY KTO SIĘ BĘDZIE ŚMIAŁ OSTATNI DURR. Żalił się, że raz mu jakieś łebki z osiedla zrobiły dowcip: ktoś do niego zadzwonił o 1 w nocy domofonem i powiedział, że nie może zdradzić kim jest ale wykradł jakieś rządowe dokumenty i potrzebuje pomocy ale teraz nie może powiedzieć o co chodzi bo go obserwują i żeby wujek następnego dnia był wieczorem przy fontannie w takim parku. Wujek oczywiście podniecony jak ja pierdolę, nawet temat na forum założył, że będzie miał następnego dnia prawdziwą bombę. Poszedł do tego parku, nikogo nie ma tylko leży jakieś pudło - zajarany myśli, że tajne dokumenty będą w środku, otwiera, a tam nasrane xD Z tym, że wujek nie mówił, że to łebki z osiedla tylko, że jacyś agenci mu wysłali sygnał żeby nie szukał prawdy zbyt głęboko xD

Raz też jak byliśmy u niego na działce to w okolicy był jakiś obóz surwiwalowy czy coś takiego i wujek koniecznie chciał tam pojechać i zobaczyć jak to wygląda. Pojechałem z nim bo miałem 15 lat i mi powiedział, że pewnie będzie można z paintballa postrzelać. Oczywiście paintballa ni chuj nie było, za to było z 20 dzieciaków budujących szałasy i jakiś seba wychowawca przebrany za żołnierza. Wujek do niego podbija i zagaduje, że on też jest specem od surwiwalu hehe i zaczynają dyskutować. Wujek zaraz zaczął krytykować te szałasy, że gówno dają i że jak to wszystko pierdolnie to taki szałas pół minuty nie wytrzyma. Facet mu tłumaczy, że panie, to takie jajca dla dzieci są żeby się pobawiły ale do wujka nie docierało i dalej napierdala, aż w końcu postanowił za symulować falę uderzeniową bo wybuchu bomby atomowej

" NO I PATRZ PAN CO SIĘ W TYM MOMENCIE Z TAKIM SZAŁASEM DZIEJE, NO PATRZ"

i rozpierdolił jeden szałas z kopa. Dzieci kurwa płaczą a wychowawca kazał wujkowi wykurwiać bo zadzwoni po policję.
_________________
Coś się kończy coś zaczyna
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2022-05-28, 10:12   

Koziu,
https://www.youtube.com/watch?v=TXPC2HXjrYU
_________________
 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2022-05-28, 11:31   

Koziu, nabijać się można z "przewrażliwienia", ale tak naprawdę nigdy pewnym być nie możesz, czy jutro się coś nie od*ebie :bezradny:
Popatrz tutaj choćby na posty sprzed lutego, a tu nagle jednak.
 
 
vetulae 
vetulae





Wiek: 42
Dołączyła: 31 Lip 2017
Posty: 2912
Wysłany: 2022-05-28, 18:02   

To, że gdzieś jeszcze jebnie to bardziej niż prawdopodobne, ale wizja wojny kinetycznej na naszym terenie jest oddalona, więc mnie zdecydowanie mniej to rusza :bezradny:
Jestem złym człowiekiem :bezradny:

Rosja już t 62 wyciągneła :D tak wyglada jej potencjał i te tysiące nowoczesnego sprzętu :D
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-05-28, 19:09   

Rosja odnosi niewielkie sukcesy w walce z dużo mniejszym i posiadającym mniej uzbrojenia krajem więc raczej mało prawdopodobne żeby zaatakowali jakieś państwo NATO. W zasadzie to jedynym możliwym celem jest Mołdawia czyli małe, biedne państewko nie będące częścią żadnego europejskiego czy światowego paktu gospodarczego czy militarnego. Podejrzewam, że w przypadku zaatakowania, prawie od razu by się poddali wyrażając chęć przyłączenia się do Rosji. Putin niby grozi bronią jądrową jednak na świecie panuje niepisana zasada o zakazie używania takiej broni w konfliktach z innymi krajami więc nawet ktoś o IQ ziemniaka zdaje sobie sprawę, że wykorzystanie jej byłoby przekroczeniem pewnej granicy a kraj, który by tego dokonał od razu zostałby potępiony przez świat i uznany za największe zagrożenie, które trzeba by jak najszybciej, wspólnymi siłami wyeliminować.
_________________

 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2022-05-28, 19:57   



Finalndia i Szwecja dostała ostrzeżenie od rusków
https://wiadomosci.wp.pl/rosja-straszy-finlandie-i-szwecje-test-cyrkona-6773782360472128a
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2022-05-28, 20:44   

Adrian1234, Ruscy już używają broń fosforową która jest zakazana i jakoś jeszcze ani ONZ ani NATO nie wbiło do Rosji robić porządku. A Ukraina i tak za max 2 miesiące padnie i będziemy graniczyć z tą ruską hołotą. Inne kraje i w tym pewnie nasz wróci do rozmów z Moską, zacznie się handel itd. a Zelenskiego zapewne ktoś uciszy.
_________________
 
 
Koziu 
koziu





Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 2909
Wysłany: 2022-05-28, 22:01   

ChaserJohnDoe napisał/a:
Obrazek

Finalndia i Szwecja dostała ostrzeżenie od rusków
https://wiadomosci.wp.pl/rosja-straszy-finlandie-i-szwecje-test-cyrkona-6773782360472128a


I kogo i w czym by tam wysłali? Dzieci czy dziadków? Na hulajnogach xd
_________________
Coś się kończy coś zaczyna
 
 
vetulae 
vetulae





Wiek: 42
Dołączyła: 31 Lip 2017
Posty: 2912
Wysłany: 2022-05-29, 07:07   

Koziu, mogą wywołać wojnę a że przez następne 6-8 lat nie mają z czym do ludzi to utopią kilka tysięcy dzieciaków tylko po to by być w stanie wojny z tymi państwami :bezradny: możliwe bo to Rosja

Sprzętu na papierze mają ciągle bardzo dużo, ale właśnie na papierze, to że wyciągają takie perełki jak t 62 z jakiś magazynów za uralem wskazuje, że większość jest pewnie nie sprawna zdekopletowana.

ChaserJohnDoe, nawet nie mów takich rzeczy
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2022-05-29, 09:18   

vetulae napisał/a:
ChaserJohnDoe, nawet nie mów takich rzeczy

Niestety ale coś czuje że tak się właśnie ta cała wojna skończy.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...