Poprzedni temat «» Następny temat
Manga
Autor Wiadomość
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-02-11, 17:33   

Zobaczcie co wyda Studio JG



Znając to wydawnictwo i burdel jaki tam panuję nie zdziwię się jak będą wydawali po jednym tomie na pół roku albo rok. Ewentualnie zawieszą niektóre serie.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-02-13, 13:26   

ChaserJohnDoe no właśnie burdel to widzę na samej ich stronie bo nie mogę się połapać i dotrzeć do konkretnych informacji o tym. FT fajna sprawa ale jakby mieli wydać kilka, a potem przerwać to gra nie warta świeczki, tym bardziej że pewnie drogo sobie będą liczyć za tomy. A znam tłumacza z Wanted Teamu, którzy robili fanowskie tłumaczenia FT i nie tylko, szło im to bardzo dobrze i kawał świetnej roboty.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-02-13, 14:32   

Pierdomenico śmieszne jest to, że oni FT chcą wydawać w trybie sześciotygodniowym mimo iż mają kilka zaległych (może i nawet dropnietych? Ch*j wie) tytułów jak Spice & Wolf, Oblubienica Czarnoksiężnika i Zakuro. Jakby nie patrzeć hajp na FT już minął i nie będę zaskoczony jak JG gdzieś tak w okolicach 20-30 tomu spowolni wydawanie, a może nawet zawiesi serie. Tak samo zamiast wydać LN Highschool DXD i Golden Time wydają wersje mangowe, które są tragiczne i pewnie zostaną zawieszone nawet w samej Japonii z powodu słabej sprzedaży.
Tu prenumerata za jeden tom wychodzi ok. 13 zeta.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-02-13, 16:07   

ChaserJohnDoe, 13 za tom to jeszcze nie tak źle ale no właśnie, nie zamierzam kupować czegoś, co może być potem przerwane i pewnie tak będzie. FT uwielbiam i podobnie jak DN albo Monster to jedyna manga, którą bym sobie sprawiła ale mam obawy. Raczej im to nie wyjdzie, to jest "talent" polskich dystrybutorów, przeczekać najlepszy okres i obudzić się dopiero po takim czasie, a nie wtedy, gdy to było tak popularne :bezradny:
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-02-13, 18:34   

Pierdomenico napisał/a:
Raczej im to nie wyjdzie, to jest "talent" polskich dystrybutorów, przeczekać najlepszy okres i obudzić się dopiero po takim czasie, a nie wtedy, gdy to było tak popularne :bezradny:

To jest akurat prawda. Przykład był ostatnio od Waneko gdzie po dosłownie 4 latach od zakończenia (jak ten czas zleciał) wydali Bakumana, którego każdy zdążył już przeczytać po polsku na Centrum Mangi. Rzekomo wygrał on w ankiecie która była na stronie ale wątpię w to, bo było wiele innych dobrych tytułów do wyboru które były na czasie np: Nanatsu no Taizai, Boku no Hero Academia, Barakamon itd. Fakt też że ludzie się go domagali ale od trzech lat nikt o nim nie wspomniał. Gdyby wydali go pomiędzy 2008 - 2012 to sam bym go kupił ale teraz po co? Skoro znam zakończenie, które w mojej opinii jest przesłodzone i ogólnie do dupy.

Teraz Waneko zrobiło ankietę co ma wejść za Pandora Hearts. Ja wpisałem D.Gray-man i Boku no Hero Academia inni userzy też podawali w postach ciekawe tytuły, ale znając życie wydadzą jakieś gówno o którym nikt nie słyszał jak ostatnio.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-03-11, 13:14   

I coś wiadomo więcej o tym Fairy Tail? Ile już wydali tomów? Ja na ich stronie totalnie się nie mogę odnaleźć i nie widzę żadnego info tylko o prenumeracie :poddajesie:

Świat się kończy... Obejrzałam jakiś czas temu 3 odcinki Aikatsu :D



Podniósł mi się poziom cukru :D Co oglądacie ciekawego teraz?
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Kasia111624 
Kasia111624





Wiek: 38
Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 3714
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-03-11, 14:49   

Pierdomenico napisał/a:
Co oglądacie ciekawego teraz?

Inu x Boku SS.
_________________
- 'Dlaczego ona tak cię fascynuje?
- Nie ma drugiej takiej osoby na świecie. Ona nikogo nie potrzebuje. Czy na końcu musi czekać szaleństwo?'
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-03-11, 15:10   

Pierdomenico napisał/a:
I coś wiadomo więcej o tym Fairy Tail? Ile już wydali tomów? Ja na ich stronie totalnie się nie mogę odnaleźć i nie widzę żadnego info tylko o prenumeracie :poddajesie:

Premiera 8.04 na Pyrkonie. Nie polecam kupować od JG, bo porzucą wydawanie tak jak to zrobili ze Spice and Wolf, Oblubienicą Czarnoksiężnika i Zakuro.

Pierdomenico napisał/a:
Podniósł mi się poziom cukru :D Co oglądacie ciekawego teraz

Ja obejrzę Boku dake ga Inai Machi jak wyjdzie całość.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-03-11, 23:49   

Dlatego nie chcę iść w to FT, chociaż trochę kusiło, jakby nie patrzeć moja ukochana manga i anime

Boku dake ga Inai Machi właśnie mi dzisiaj mignęło to w propozycjach i się zainteresowałam ale też wolę oglądać jak już jest całość. Muszę wrócić do tych dawnych, których jeszcze nie dokończyłam, Chihayafuru 2 i Baby Steps
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-03-12, 00:15   

Ja jestem ciekaw jak wyjdzie adaptacja My Hero Academia od Bones. Dla zainteresowanych mangę po polsku można poczytać tu. Jak na razie nie ma am jakiejś głębszej fabuły, ale za to seria ma gromadkę fajnych postaci i jest całkiem przyjemna do poczytania.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-03-12, 00:22   

Wooo nie miałam pojęcia, że taką stronkę zrobili i jak świetnie to chodzi wszystko :wow:
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-03-12, 00:26   

WT w ubiegłym miechu przenosili serwer i strona nie była czynna przez jakieś 3-dni, ale wyszło na dobre. Wcześniej mi się strony w ogóle nie ładowały.

[ Dodano: 2016-03-12, 00:28 ]
BTW Ktoś czeka na D.Gray-man'a? Bo będzie drugi sezon po ośmiu latach.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-03-12, 00:35   

ChaserJohnDoe napisał/a:
WT w ubiegłym miechu przenosili serwer i strona nie była czynna przez jakieś 3-dni, ale wyszło na dobre. Wcześniej mi się strony w ogóle nie ładowały.


Ja bardzo dawno zaglądałam na ich tłumaczenia, bo właśnie nic mi wtedy się nie wczytywało, a FT czytałam na bieżąco po angielsku, też już dawno jestem w tyle z fabułą.

ChaserJohnDoe napisał/a:
[ Dodano: 2016-03-12, 00:28 ]
BTW Ktoś czeka na D.Gray-man'a? Bo będzie drugi sezon po ośmiu latach.


Nie oglądałam, chyba dlatego tak mnie wciągają tasiemce, bo jak sobie pomyślę, że po kilku odcinkach będzie koniec i często w momencie, gdzie nic jeszcze nie jest skończone to mnie krew zalewa, bo czasem są bardzo fajni bohaterowie i cała otoczka i chciałoby się więcej :( Tak samo mam z krótkimi książkami...
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-03-12, 09:05   

Ja czekam na ten drugi sezon i ciekawi mnie ile zekranizują, bo rozdziałów trochę przybyło. Szkoda tylko, że autorka przez chorobę namotała w fabule przez co nie wiadomo o co w ogóle już chodzi.

[ Dodano: 2016-03-12, 09:08 ]
PS Oblubienica będzie miała 3-częściowy prequel

 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-03-12, 10:33   

ChaserJohnDoe, ładnie to wygląda :) Skończyłam Chihayafuru 2 i właśnie to jedna z tych serii, która stanęła w martwym punkcie i nie ma póki co informacji o kontynuacji ale pierwszy sezon był bez porównania lepszy, drugi się ciągnął strasznie i tak zerkałam jednym okiem na to.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-03-12, 11:29   

Poszukaj na którym rozdziale skończyło się anime i od tego momentu czytaj mangę, bo trzeciego sezonu to na bank nie będzie (pewnie BD/DVD słabo się sprzedały).
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-03-12, 16:56   

Chyba będę musiała, bo zaciekawiło mnie to, strzeliłam teraz dwa razy szukając po tomach i za drugim razem na 93 i to dokładnie ostatni odcinek :D A jest 163 póki co.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-03-13, 11:51   

Durarara!! kolejną light novel Kotori

W końcu, w końcu, w końcu. Długo to trwało, ale możemy już ogłosić, że zwycięzcą naszej ubiegłorocznej ankiety jest trzynastotomowa „Durarara!!” autorstwa Ryohgo Narity z ilustracjami Suzuhito Yasudy. Jednocześnie prezentujemy okładkę pierwszego tomu polskiego wydania (tak, tak… mieliśmy zaakceptowaną okładkę, zanim dotarła licencja).

 
 
Kasia111624 
Kasia111624





Wiek: 38
Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 3714
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-03-13, 14:45   

Evangelion 4.0 FINAL : You can (not) be aired) -____-'
_________________
- 'Dlaczego ona tak cię fascynuje?
- Nie ma drugiej takiej osoby na świecie. Ona nikogo nie potrzebuje. Czy na końcu musi czekać szaleństwo?'
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2016-03-15, 21:25   

Są już okładki polskiego wydania Fairy Tail. Seria jak na razie ma 53 tomy i nadal wychodzi. JG będzie wydawać to co 6 tygodni. Cena jedyne 19.90 zeta.
19.90 x 53 = 1054.70
TOP KEK



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...