Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione książki i autorzy
Autor Wiadomość
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-05-12, 21:43   

Laviol, W podobnym wieku trafiłam na Chmielewską, tata dał i powiedział, ze fajne, chichrałam się i zaśmiewałam, nie wiem jak teraz bym na to patrzyła i chyba spróbuje, tylko mam małą kolejkę
 
 
Laviol 
Laviol





Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 1397
Wysłany: 2016-05-12, 22:16   

Nie zając , nie ucieknie :) Ja mam też sentyment do tych z akcją w pracowni architektonicznej, bo sama w takich pracowałam :D
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2016-05-13, 06:40   

Laviol, Oczywiście, że tak! Pamiętam, że w tym samym czasie czytałam sięgnęłam po "Jeżycjadę" Musierowicz, zaczęło się oczywiście od Kłamczuchy a dalej poszło już lawinowo. Przestałam czytać po tym, jak w Kwiecie kalafiora Nutria rozstała się z Nerwusem. Jakoś tak nie miałam serca dalej czytać :-)
 
 
Laviol 
Laviol





Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 1397
Wysłany: 2016-05-13, 18:33   

impala1967 Jeżycjada na tak, choć ja ją czytałam w wieku 20+. Wtedy nadrabiałam lektury dla młodych panienek :D Zatrzymałam się chyba na Pulpecji i też zaczęłam od Kłamczuchy. Trzeba by nadrobić resztę w ramach dokarmiania wewnętrznego dziecka ;)
A propos, na targu sprzedaje swoje miody pewien pszczelarz i przy kupnie wdajemy się w pogawędki, pożartujemy. Dziś wybierałam miód, a on poleca: te dla dzieci, te dla dorosłych.... Wybrałam taki dla dzieci, a on - pani wygląda dorosłe dziecko ;)
I do tej pory zastanawiam się czy to był komplement czy wręcz przeciwnie :rotfl:
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2016-05-13, 19:18   

Laviol, zdecydowanie komplement!
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-05-25, 17:00   

Laviol, Komplement!!!! Znaczy, ze duszę masz radosną,
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...