Poprzedni temat «» Następny temat
W co gracie? Jakie gry najbardziej zapadły wam w pamięć?
Autor Wiadomość
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2020-03-27, 19:09   

Wróciłem do serii Resident Evil a w tej chwili jestem w trakcie grania w szóstą część po czym zamierzam przejść do siódmej i remake'u drugiej.
_________________

 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2020-04-11, 14:46   

https://www.youtube.com/watch?v=Dw8iwK4pKbM
Te stroje 2B i 9S to cudo :serce1: :love: :zakochany:

Obecnie pogrywam i powiem szczerze że gierka idealna na odprężenie się. Tworzysz sobie na luzie społeczność na wyspie, nikt cię nie goni, masz na wsio czas, łowisz ryby, siejesz kokosy, gruszki, jabłka itd. W niedziele odwiedza twoją wyspę świnka i sprzedaje rzepki na których jak się uda możesz zbić fortunę. Teraz będę się starał by odblokować terraforming, bo nawet mam już plan jak wyspa będzie wyglądała i ogólnie będę robił przemeblowanie domków, bo teraz to trochę na pałę były stawiane. Najlepiej to sobie zaparzyć kawę/herbatę zrobić łóżko, położyć się ze Switchem w rękach i chill jak nic.
_________________
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2020-05-22, 00:36   

W lolu jest teraz dostępny tryb URF, klasyczny, dowolny wybór postaci itp. Od kilku miesięcy już nie grałem ale teraz znowu pobrałem sobie zaległe patche specjalnie na tę okazję. I jestem kurde rozczarowany :( Nie wiem co się stało ale urf nie jest już taki zabawny jak kiedyś. Nie wiem czy chodzi o mnie, o moje nastawienie czy o grę. Kiedyś spędzałem całe noce grając w urfa żeby wykorzystać każdą chwilę czasu bo wiedziałem że jest limitowany a zabawa była przednia ale teraz przesiedziałem jedną noc, trochę pograłem następnego dnia i tyle, dalej już mi się nie chciało :/ grałem moim mainem Dianą, Dariusem i Aatroxem pod kryta, yuumi, pykiem, rakanem, garenem (znerfiony w cholerę swoją drogą już się nie opłaca w ogóle tego pickować) i kilkoma innymi fajnymi championami i... nic. Nie bawiłem się dobrze. Wygrywałem sporo gier, kilka dominowałem, kilka razy mnie dominowali, luzik bo to urf, puszczałem sobie nawet odpowiednią muzyczkę i nadal nic... Nie czerpałem z tego takiej satysfakcji jak chciałbym. Nie wiem o co chodzi.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Koziu 
koziu





Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 2909
Wysłany: 2020-05-22, 10:20   

Ja wiem co się dzieje

Spoiler:

_________________
Coś się kończy coś zaczyna
 
 
Lulus 
Lulus





Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 439
Wysłany: 2020-05-22, 12:23   

Husarz712, przejadło Ci sie - ot co xd
Ja też przy tej gierce spędziłem lata. Ale samemu po prostu gra się lipnie.
Z kimś - nadal potrafi być fun. Ale solo by grać, to już "nie umiem".
 
 
BlueAlien 
BlueAlien
AlienQueen





Wiek: 30
Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 7849
Skąd: Andromeda
Wysłany: 2020-05-22, 23:34   

Powiem tak
Najlepsze gry to te solo

Internetowe... Inni gracze trują dupę by wejść i grać nawet gdy pracujesz, chowasz zmarłą osobę czy srasz. Gry on-line nie są złe ale ludzie co tam grają - już tak
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2020-10-01, 15:56   

Po kilku latach w ciągu których usłyszałem parę razy z losowych źródeł o tym tytule, w zeszłym tygodniu w końcu zdecydowałem się spróbować sobie Katawa Shoujo, nie mając większego pojęcia o czym to jest. Byłem mega zaskoczony kiedy się dowiedziałem o tym jak ta gra powstała i kto ją stworzył, i byłem jeszcze bardziej zaskoczony kiedy zacząłem w nią grać, bo mimo 8 lat na karku sposób pisania jest absolutnie cudowny. Przechodzę dopiero mój pierwszy route a i tak jest mnóstwo rzeczy i mnóstwo kwestii w których czułem potrzebę zmienienia swojego światopoglądu. W życiu nie sądziłem że 4chan może stworzyć coś w ogóle w dobrym guście a co dopiero takie arcydzieło. Mam zamiar przejść przez wszystkie routy jakie są w tej grze i spodziewam się tylko dobrych rzeczy. Nie sądziłem że kiedyś to powiem ale najwyraźniej Visual Novel będzie jedną z moich ulubionych gier.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2020-10-20, 21:39   

Czuję się zdemoralizowana. Po latach odwyku znowu powoli zaczynam grać w gry -.-'
Nie idzie mi to jakoś wybitnie, ale powoli męczę wiedźmina jedynkę i odkryłam spiritfarer.
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2020-10-21, 01:54   

Cascabel napisał/a:
Czuję się zdemoralizowana. Po latach odwyku znowu powoli zaczynam grać w gry -.-'
Nie idzie mi to jakoś wybitnie, ale powoli męczę wiedźmina jedynkę i odkryłam spiritfarer.
:brawo: :thumbsup: :hura: :rotfl2:
Sam niedawno grałem w Wiedźmina ale trójkę a obecnie powróciłem do Obliviona :) .
_________________

 
 
Koziu 
koziu





Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 2909
Wysłany: 2020-10-21, 10:02   

Adrian1234, oceniam wieśka na 6-7/10
System walki jest słaby, cały czas tylko queen i fikołek fikołek
Ale za to nadrabia rozbudowanym światem
_________________
Coś się kończy coś zaczyna
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2020-10-21, 12:40   

Koziu, A mnie się właśnie system walki podobał. Poodblokowywałeś umiejętności z drzewa walki? Bo wtedy dochodzą jeszcze młynki, rozpłatania czy odbijanie strzał. Poza tym podobają mi się tu ciosy kończące i znalazłem moda, który zwiększa ich ilość. Znaczy to samo dodaje jedna z dodatkowych umiejętności pojawiająca się po pogłębieniu wiedźmińskich mutacji z dodatku Krew i Wino jednak tam wolałem wybrać wzmocnienie znaków a częstotliwość ciosów kończących za pomocą moda. Poza tym świat bardzo ładny, postacie ciekawe a fabuła oryginalna i bardzo rozbudowana więc ogólnie grze daję 10/10 :D .
_________________

 
 
Koziu 
koziu





Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 2909
Wysłany: 2020-10-21, 12:53   

Adrian1234, odblokowałem, ale rzadko uzywam, system jak już mówiłem jest tak łatwy, że to jest nie potrzebne
_________________
Coś się kończy coś zaczyna
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2020-10-21, 17:21   

Cascabel, Polecam Hollow Knight'a. Wizualnie gra jest piękna i ma dość ciekawy lore.
_________________
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2020-10-21, 22:15   

ChaserJohnDoe, zerknę co to xD
Zauważyłam, że mega zwracam uwagę na stronę wizualną xD
I naprawdę wygląda cudnie! Hmmm.... Takie gry możesz mi polecać :serce1:
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2020-10-22, 11:44   

Cascabel, A i zapomniałem napomknąć że tą gierkę robiły tylko trzy osoby.
Soundtrack też cudo tu masz kilka moich ulubionych
https://www.youtube.com/watch?v=8q4LZx08FlQ
https://www.youtube.com/watch?v=cfTLvQ9TZhg
https://www.youtube.com/watch?v=1unm0LS10ao
https://www.youtube.com/watch?v=mSN6r3_XBZc
https://www.youtube.com/watch?v=pQkajyGKvUU
https://www.youtube.com/watch?v=SS_7IQ_UshA
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2020-10-25, 13:33   

Ostatnio sprzedawałem rzepki w Animal Crossing. A że u mnie cena kijowa to musiałem udać sięina inną wyspę. Zapłaciłem graczowi z innej wyspy 2 NMT za wstęp tak jak było to wymagane, a on do mnie "Thanks Girl". :|
_________________
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2020-11-26, 10:29   

Dziś w Animal Crossing jest Turkey Day. Niestety nie mam już dyń ponieważ pozbyłem się ich dwa dni po Halloween. Zawaliłem cały event w grze :beczy: :złezką:
_________________
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2020-12-31, 11:25   

ChaserJohnDoe napisał/a:
Cascabel, Polecam Hollow Knight'a. Wizualnie gra jest piękna i ma dość ciekawy lore.

Mam od tygodnia. Gram. Jest cudne! Jestem w tym beznadziejna, ale jest cudny <3
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2020-12-31, 19:41   

Cascabel, No zapomniałem ci wcześniej powiedzieć że gra jest bardzo trudna. Ciekawi mnie też jak daleko udało ci się dotrzeć.
_________________
 
 
Cascabel 





Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sty 2016
Posty: 3751
Wysłany: 2021-01-01, 00:38   

ChaserJohnDoe, ... Londyn mnie uprzedzał xD raczej cholernie niedaleko xD ale miło się gra. Powoli ogarniam xD
_________________
- Kot to najlepszy pogromca problemów. Wystarczy przytulić, a on wymruczy smutki daleko precz! I wydrapie, i, "hhhh" powie, aż wszystkie uciekną sromotnie jak pokonane widmomyszy. Koty to prawdziwi bohaterowie, mówię ci!
Widmokot Nefer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...