Poprzedni temat «» Następny temat
W co gracie? Jakie gry najbardziej zapadły wam w pamięć?
Autor Wiadomość
Antybristler 





Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 156
Skąd: wiocha
Wysłany: 2015-07-30, 22:48   

Gothic <3
Claw <3 (teraz nie działa mi ;()
MFO3 <3
Mini Car Racing <3 (też nie działa ;()
Warcraft III <3
Fallout 1 i 2 <3
Star Wart: Knights of The Old Republic <3
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
 
 
macbed 





Wiek: 28
Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 58
Wysłany: 2015-08-06, 16:58   


- Wiedźmin I, II, III
- TES V - Skyrim
- World of Tanks
- Seria Pokemon
- Guitar Hero III
- Brawlhalla
- Assassin's Creed: Brotherhood
_________________
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-08-07, 00:34   

macbed napisał/a:


- Seria Pokemon


Grałeś w Pokemon Trading Card Game Online ? :D
 
 
KicerK





Wiek: 27
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 27
Skąd: inąd
Wysłany: 2015-08-07, 02:09   

CS:GO - Najczęściej grana przezemnie gra. Jest świetna a była by jeszcze lepsza gdyby nie ci kurwa ruscy :]

Starcraft - Zarówno jedynka jak i dwójka. Wspaniałe gry zarówno kampania single player jak i multi. Bardzo wymagająca więc w sporym stopniu uwolniona od debili. Po za tym gra się głównie 1v1 więc nie ma typowych problemów związanych z grami drużynowymi(lol cs dota i inne)

TES III: Morrowind - A nie jakiś kurwa skyrim. Zajebisty rpg, super fabuła, mega wciągająca gra, wspaniały klimat. Polecam.

Seria Thief - Szczególnie pierwsza i druga część gry to jedne z absolutnie najlepszych gier w jakie grałem. Czwórka też fajna. Niestety trójka do dupy ale prawie każdy uważa, że jest fajna więc pewnie dla nikogo innego nie będzie problemu z tym, że jest do dupy.

Borderlands - Obie części ofc. Wspaniała gra pod co-op. Co tu dużo mówić, po prostu świetna gra.

Tropico 4 - Kupiłem wtedy jak była akcja że na steam(ponoć przez pomyłkę) była dostępna za 27 CENTÓW(!)(później zmieniono na 2 ojro ale do tego czasu sprzedało się kilka milionów kluczy XD). Bardzo ciekawa gra o byciu dyktatorem. Kupując myślałem, że jest średnia i mało interesująca - wkońcu kupiłem ją tylko dlatego, że kosztowała dosłownie grosze - ale okazało się, że spędziłem z nią 97 godzin. Warto kupić jak znajdziecie tanio.
 
 
macbed 





Wiek: 28
Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 58
Wysłany: 2015-08-07, 11:29   

Moj_Kot_Lubi_Miauczec, karcianka z Pokemonami, serio? :D Nie, za to grałem w pokelife :P
_________________
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-08-07, 12:23   

KicerK, Przystopuj proszę z tym słowem w żółtej ramce ;) Po co psuć sobie wypowiedzi tym?

Grałam w Starcrafta i w pewnym momencie nawet mnie fascynował ale bardziej wciągnęło mnie Age of Mithology i Empires. Wolałam takie klimaty od kosmosu i jeżeli miałabym wybierać gry jakie najbardziej mi zapadły w pamięci to właśnie one.

Do tego Heroes 3 oczywiście, ten klimat, jednostki i mapy, wszystko jest w pamięci na zawsze.
Wszystkie części Simsów no jakby nie patrzeć.
NFS Most Wanted, ta starsza to absolutnie najlepsza część, obok Undergrounda 2.
GTA SA też zapadł mi w pamięci.
Spyro the Dragon
Crash Bandicoot 2 i 3 szczególnie
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
macbed 





Wiek: 28
Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 58
Wysłany: 2015-08-07, 12:25   


Zwykli ludzie nie mają żółtej ramki. :<

Starcraft, Most Wanted, San Andreas!
_________________
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2015-08-07, 14:39   

-Cs:go (Na razie mam przerwę bo ruscy mi niszczą grę :D )
-Fallout: New Vegas (200 godzin przegrane, ale postęp w przechodzeniu gry to tylko 34% :D )
-Eador: MOTBW (Naciąłem się na poziom którego nie mogę przejść i po 200 godzinach przegranych rzuciłem to w cholerę)
-Jagged Alliance: Back in action (trochę pograłem i fajna gierka, ale jakoś nie mogę się przemóc żeby ją skończyć)
-Wiedźmin 1 i 2 (tutaj ta sama sytuacja, świetne gry ale jakoś nie chce mi się w nie grać)
-League of Legends (nie znoszę tej gry, ale wciąga mnie że nie wiem :D )
-Mount&Blade Warband (nic dodać nic ująć)
-Medieval 2 (Jak dla mnie jedna z najlepszych odsłon serii, która aktualnie się stacza)
-Dont Starve (nie pamiętam kiedy ostatnio grałem)
-Unepic (Świetna gra chociaż mało znana, przechodziłem po kilka razy i muszę powiedzieć że jest świetnie rozbudowana, a dialogi wymiatają)
Z mojej strony to aktualnie tyle, grałem jeszcze w assasins creedy ale pominę to milczeniem ze względu na szacunek dla starych odsłon które były jeszcze dobre. Dla mnie asasyni skończyli się razem ze śmiercią ezio auditore. Ten Connor to jeszcze od biedy, ale następne serie to po prostu...
I to wszystko.
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-08-07, 14:44   

macbed napisał/a:

Zwykli ludzie nie mają żółtej ramki. :<

Starcraft, Most Wanted, San Andreas! Obrazek


A grasz może w GTA V? :piweczko:

To też już będę mogła zakwalifikować, jako niezapomnianą grę! No i jeszcze Driver, stary dobry Driver jeszcze na PSa.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
KicerK





Wiek: 27
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 27
Skąd: inąd
Wysłany: 2015-08-07, 14:49   

Husarz712 napisał/a:
Fallout: New Vegas (200 godzin przegrane, ale postęp w przechodzeniu gry to tylko 34% )



Sam mam przegrane prawie 200 godzin Z tym, że przez ten czas przeszedłem grę 2,5 raza
Nie lubię zbyt długo siedzieć nad grami. W każdym razie wszystkie Fallouty są wyśmienite


Husarz712 napisał/a:
-Dont Starve (nie pamiętam kiedy ostatnio grałem)

Jakiś czas temu grałem ale po ponad 100 dniach już trochę nudno się robi bo nie bardzo jest co robić dalej, aczkolwiek też bardzo fajna gra
 
 
Husarz712 
husarz





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5323
Wysłany: 2015-08-07, 14:51   

Przynajmniej nadal coś z nią robią, parę miesięcy teamu multi wprowadzili :p
_________________
The Light shineth in the Darkness,
and the Darkness comprehended it not.
 
 
macbed 





Wiek: 28
Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 58
Wysłany: 2015-08-07, 14:52   


GTA V? Na moim lapku? Nah :P
_________________
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-08-08, 23:02   

macbed napisał/a:
Moj_Kot_Lubi_Miauczec, karcianka z Pokemonami, serio? :D Nie, za to grałem w pokelife :P


jest jest. I ogrom generacji w dodatku :P
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2015-08-09, 14:28   

Ja to teraz czekam na nowe Baldurs Gate, ciekawe co im z tego wyjdzie.
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-08-14, 19:47   

Początkowo grywałem tylko w fps i tps jak
Max Payne 1 i 2
Medal of honor allied assault wraz z dodatkami,
Medal of honor pacific assault,
Medal of honor Airborne ale to już raczej średnie jest)
Call of duty 1, 2 i 5

Później bardziej zainteresowałem się cRPG, przede wszystkim przegenialna
seria Gothic (oczywiście bez beznadziejnego dodatku zmierzch bogów i średniej Arcanii)
seria The elder scrols: Najlepszy Skyrim, później Oblivion a dalej Morrowind.
Risen 1 ale to jednak nie ma klimat jak Gothic.
Wiedźmin 1 i 2, pierwszą część dostałem na święta, drugą kupiłem zaraz potem, trójka by mi nie poszła na kompie więc nawet nie zastanawiałem się nad kupnem.
Vampire the masquerade: redemtion i bloodlines, nie ma otwartego świata ale fajny klimat horroru.

Z innych to lubię worms i GTA :D .
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2015-08-14, 20:12   

Adrian, podałeś same świetne tytuły :D Co prawda w te wampiry nie grałem, ale całą resztę polecam :D
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-08-19, 18:07   

Przeszłam Mass Effecta. Co za bzdetne zakończenie " no fajnie uratowałaś ludzkość " Koniec...
_________________
Wszystkich nas nie zbanujecie...
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2015-08-20, 16:42   

Teraz gram od pewnego czasu w Rayman Legends na starość się dziecinnieje :D Ale zawsze lubiłam takie gry. Fajne jest to, że są zadania dnia i tygodnia i ciągle coś nowego się pojawia, podobnie jest dużo dodatkowych plansz i pomimo, że już samą główną grę przeszłam, to sporo jest dodatków.
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
KicerK





Wiek: 27
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 27
Skąd: inąd
Wysłany: 2015-08-21, 04:41   

Adrian1234 napisał/a:
seria The elder scrols: Najlepszy Skyrim, później Oblivion a dalej Morrowind.


pff. Skyrim to gówno, Morrowind najlepszy. Pozdrawiam.
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-08-21, 13:15   

Mnie w Morrowind najbardziej nie podobały się te rozmowy w okienkach, psuło to klimat. Najlepsze są gry z pełnym polskim dabingiem bo to pozwala się dobrze wczuć w klimat gry. kolejna sprawa to sam świat: w morku wszystko jest takie zbyt nienaturalne, nietypowe zwierzęta, świat z wielkich grzybów, najbardziej odrealnione są miasta Telvanni. Wolę jednak gry bardziej osadzone w naszym świecie z drobnymi różnicami niż światy sci-fi czy fantasy. Z tego samego powodu nie przepadam za orkami, khajiitami i argonianiami, których w tej części jest bardzo dużo. Jeszcze nie podoba mi się tu zachowanie postaci ze świata gry, jest takie sztuczne i nie naturalne, brak w nich... życia. Zawsze tylko stoją lub chodzą a krzesła, łózka i inne wyposażenie budynków są tylko ozdobą, aż się płakać chce kiedy po wejściu np do karczmy widać stado ludków stojących jakby kije połknęli a obok puste krzesła. Albo inna rzecz: za mną do miasta wbiegł jakiś potwór, np skrzekacz wleciał a jak reagują ludzie? Ignorują go tak samo jak on ignoruje mnie, zero jakichś interakcji i tylko straż rzuca się na potwora. Na szczęście w kolejnych częściach to naprawili i postacie nabrały życia. Jeżeli chodzi o świat to najbardziej podoba mi się Oblivion bo tu gra wygląda na osadzoną w średniowieczu szczególnie miasta: normalne murowane kamieniczki (a nie jakieś grzyby czy okrągłe domy Redorianów), świątynie 8 bóstw stylizowane na kościoły i górujące nad miastami zamki w których przebywa władca. Do tego jest tu trochę normalnych zwierząt jak wilki, pumy czy niedźwiedzie co jest miłą odmianą od spotykanych ciągle Allitów, Guarów, Kagutti itp. Sam motyw z atakami z Otchłani jak i jej wygląd również wpasowuje się w średniowieczne klimaty gdyż pokazuje ziszczenie się najgorszych obaw ludzi żyjących u nas w tamtych czasach. No i są już normalne dialogi a nie jakieś wyświetlane teksty w ramkach. A co do mieszkańców to ograniczyli nieco ilość zwierzoludzi co też jest zaletą. Skyrim z kolei nawiązuje do średniowiecznej Skandynawii, jej mieszkańców oraz ich wierzeń ale tym co sprawia, że gra jest dla mnie najlepszą z serii jest piękna polonizacja. I tutaj znowu mamy ładne, żywe naturalnie wyglądające miasta dostosowane wyglądem do skandynawskiego klimatu. Bardzo ładnie odwzorowali karczmy, aż czuć tę karczemną atmosferę, pieśni, radość i chlanie, aż chciałoby się tam zostać na dłużej zamiast wychodzić na mróz :D . A jeśli chodzi o mieszkańców to tu już zwierzoludzie są rzadko spotykani. Dlatego właśnie wyżej podałem taka kolejność a nie inną.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...