Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się wam podoba nowa rzeczywistość?
Autor Wiadomość
K4mil 





Dołączył: 03 Paź 2015
Posty: 294
Wysłany: 2015-10-27, 22:15   

watchyouback napisał/a:
Widzisz tam kogoś z takim potencjałem?

Będąc szczerym, to nie wiem, bo aż tak głęboko moje zainteresowanie sytuacją nie sięga. Tak czy inaczej niedługo się przekonamy, bo jeżeli ten "ktoś" nie weźmie sytuacji w PO w "swoje ręce" to znaczy, że nie jest kimś na miarę Tuska.
 
 
Vidarr
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-28, 00:30   

Odpowiadając na pytanie z tytułu wątku: nijak, mam tak samo wywalone jak wcześniej.
 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-10-31, 15:23   

Cóż. Ja jako katoliczka obawiam się jedynie krzywdy, jaką PiS może zrobić Kościołowi, na co zwrócił mi ostatnio uwagę mój przyjaciel. Teraz katolicy się cieszą, że ich partia rządzi, ale te rządy mogą jedynie odrzucić kolejną grupę od Kościoła, jeżeli nie zostaną odpowiednio poprowadzone. O ile PiS to moim zdaniem z pewnością lepsza opcja, niźli PO, o tyle uważam, że panowie K-ski i M-icz nie do końca są... Zdrowi na umyśle? Popadają w paranoję. Nawet jeśli Smoleńsk był zamachem - ta koncepcja wydaje mi się dość prawdopodobna - to sposób, w jaki się o tej kwestii wypowiadają świadczy o tym, że nie myślą racjonalnie. Nie mówiąc już o potencjalnej biedzie, jakiej mogą nam napytać (czyt. potencjalna wojna z Rosją, nawet jeśli nie w znaczeniu konfliktu zbrojnego, to z pewnością gospodarczego).
Tak czy inaczej... Jeśli już wygrali, dobrze, że rządzą samodzielnie. Koalicja z Kukizem lub PSL nie byłaby rozsądna i dobrze wróżąca Polsce, a teraz muszą w nie wchodzić wyłącznie w celu zmiany Konstytucji (co zresztą marnie się rysuje, co już opisaliście, PO musiałoby się rozpaść na dobre, a tego jakoś na razie nie widzę, będą woleli być konstruktywną opozycją, licząc na powrót do łask za cztery lata, nie są w sytuacji tak beznadziejnej, ażeby musieć rozwiązać partię, z czym wiązałby się takiego stopnia rozłam wewnętrzny).
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...