Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze forumowe dyskusje na temat poszczególnych Demotów
Autor Wiadomość
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2015-10-14, 15:44   

 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-10-14, 15:46   

werniks, a jak to ma się do dyskusji o dumie ze swojej religii bo nie widzę związku?
_________________
Wszystkich nas nie zbanujecie...
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2015-10-14, 15:54   

Moj_Kot_Lubi_Miauczec, krytykowanie religii innych osób prowadzi do niepotrzebnych konfliktów, a ludzie nie zauważają, że praktycznie większość z nich wierzy w to samo, aczkolwiek w nieco innej formie.

Osoby "urażające uczucia religijne" robią to specjalnie tylko dlatego żeby zaognić dyskusję, taki kryptosadyzm. Choć z drugiej strony zdarzają się też fanatycy religijni, ale i taka postawa jest bardzo niezdrowa.

Dlatego moim zdaniem podział na katolików i katoli, ateistów i ateuszy, muzułmanów i dżihaystów jest i nie zaniknie, bo to tylko pretekst.



A wracając do tematu - moim zdaniem demotywator ten jawnie sprzeciwia się islamizacji Europy. Radykalnych islamistów nie potrafię zrozumieć - uciekają do Europy przed radykalnym ustrojem i próbują go wprowadzić tam gdzie wyjeżdżają. Nie mówię, że nie ma dobrych muzułmanów - są, i to nawet dużo. Ale to ci radykalni są głośniejsi i ludzie się ich boją. Dlatego wygłaszane są akcje wspierania rodzimych i osobistych poglądów w Internecie i życiu codziennym.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2015-10-14, 17:00   

 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-10-14, 20:36   

Ja wierzę i jestem z tego dumna. Tyle w temacie. :D
Dyskusja w tej sytuacji nie ma większego sensu - można dyskutować na temat, który wiąże się z czymś, przy czym można zmienić poglądy. Dyskusja na temat wiary poparta tym, że ja wierzę bo tak, a ja nie bo nie, do niczego nie prowadzi. Wiadomo, że przez kilka postów ateista nie stanie się gorliwym katolikiem i odwrotnie. W tej sytuacji wydaje mi się to pustą dysputą.

[ Dodano: 2015-10-15, 17:24 ]
http://demotywatory.pl/4562868

Co myślicie?
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
werniks 
Lama Roku





Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 3840
Skąd: Living Room
Wysłany: 2015-10-15, 17:28   

Ascara napisał/a:
http://demotywatory.pl/4562868

Co myślicie?


Przypominają mi pana Zdzisława:


 
 
Dawidiusz92
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-15, 17:46   

Ascara napisał/a:
Co myślicie?


Moim zdaniem istnienie życia pozaziemskiego jest bardzo prawdopodobne... Co do samej historii... cóż... nie byłbym tego taki pewien. Nie wydaje mi się, że istoty pozaziemskie "odwiedzające" naszą planetę, za każdym razem porywają ludzi do badań...
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-10-15, 21:44   

Powiem więcej: jest bardzo mało prawdopodobne aby we wszechświecie nie było innych inteligentnych form życia. Wystarczy tylko spojrzeć na jego rozmiar, ilość galaktyk, gwiazd w nich się znajdujących oraz faktu, że spora ich ilość ma własne układy planetarne. Samych planet podobnych do Ziemi muszą być setki a warto pamiętać, że obce życie wcale nie musi być podobne do nas i równie dobrze gdzieś mogło się wytworzyć istoty przystosowane do ekstremalnie wysokich czy niskich temperatur itp. Jednak co do tego czy jakieś obce istoty faktycznie przebywają tak wielkie odległości tylko po to aby porywać, krowy i ludzi oraz wycinać kręgi w zbożu to jakoś niezbyt mi się chce w to wierzyć. Już prędzej bym uwierzył, że UFO to jakieś eksperymentalne ziemskie maszyny latające. Podobno kiedyś znalazły się jakieś niemieckie dokumenty jakoby naziści mieli prowadzić takie badania a po wojnie ich naukowców mieli przejąć amerykanie, brytyjczycy i ruski a przecież stamtąd jest najwięcej doniesień o tego typu zjawiskach, podobno nawet rządy same rozpowiadają plotki o UFO aby odwrócić uwagę od swoich działań. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale takie wytłumaczenie jest już chyba lepsze od kosmitów. Jeśli chodzi o porwanych to ich relacje są aż podejrzanie podobne do siebie co może sugerować jakąś zbiorową histerię. Jeden może doświadczyć paraliżu sennego podczas, którego człowiek nie może się ruszać i ma omamy a mózg tworzy wtedy obrazy z naszych lęków, innemu po prostu coś się przyśni, jeszcze inny był pod wpływem narkotyków itp. Oczywiście niczego nie wykluczam bo różne ciągle nieodkryte rzeczy są na tym świecie :) .
 
 
Moj_Kot_Lubi_Miauczec 
GG 54710888





Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 542
Skąd: Hanysland
Wysłany: 2015-10-16, 02:18   

Adrian1234, Cóz z tymi nazistami to może być coś na rzeczy. Kiedy mój narzeczony pisał licencjat z okresu dwudziestolecia międzywojennego na bazie prasy to zauważył, że było tam całkiem sporo doniesień o UFO. Więc kto wie, możesz mieć rację :bezradny:
_________________
Wszystkich nas nie zbanujecie...
 
 
Dawidiusz92
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-16, 16:11   

Nie kumam. Raczy ktoś wyjaśnić? :D

http://demotywatory.pl/4563556#comment_8735094



Niby czym takim różnią się te stroje oprócz koloru? Dlaczego te dwie panie są lepiej ubrane niż pani Gronkiewicz-Waltz?
 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-10-16, 16:35   

Tym, że to pani Gronkiewicz-Waltz? :haha:
Cóż, zwróć uwagę na kołnierzyki... Taki, jak u pani G-W chyba już dawno wyszedł z mody... Wielkość kapelusza również ma znaczenie. ;)
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
Dawidiusz92
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-21, 19:41   

Bardzo podobny Demotywator, jak ten ostatni o dumie. Mam podobne zdanie.
A czy Wy jesteście dumni z bycia Polakami?

http://demotywatory.pl/4565576/Jestem-Polakiem

 
 
dawid1015 





Wiek: 32
Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 251
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-10-21, 22:59   

Dawidiusz92, oczywiście że jestem dumny z bycia Polakiem żaden inny naród bym nie przetrwał tego co my ;]
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2015-10-22, 07:05   

Dawidiusz92, Ja też nie kumam, ale ja żaba nie jestem. Widzę wiele starszych kobiet ubranych w podobne płaszcze i kapelusze, bo takie akurat są w sklepie, albo takie im się podobają. Nie rozumiem tego śmiania się z czyjegoś ubioru, bo czy trzeba ślepo podążać za modą? Czyli co, mam wyrzucić ileś par spodni, bo to jest be w tym sezonie? No to faktycznie przesrane ma większość Polaków, którzy mają tylko jeden zimowy płaszcz lub kurtkę. Jacy oni niemodni są, no ha ha ha... Jak dla mnie beznadziejny demot.
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2015-11-07, 23:02   

To cudo powinno trafić na Główną Pewien znany user zbłaźnił się na całej linii. Ciekawe czy admin wstawi czy zarchiwizuje, by nadal propagować stereotyp, że każdy arab to zło wcielone.
 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-11-08, 16:39   

ChaserJohnDoe, ocena nie za wysoka...
A jaki user się zbłaźnił? Bo w sumie nie wiem, o co chodzi..
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
ChaserJohnDoe 
ChaserJohnDoe





Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 3444
Wysłany: 2015-11-08, 20:16   

Chodzi o NinjaAssassinLegend i o ten wywiad chodzi
https://www.youtube.com/watch?v=ZNq-iKc4Huo
 
 
Ascara 





Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 1526
Wysłany: 2015-11-08, 22:42   

ChaserJohnDoe, dzięki za wyjaśnienie.
_________________
Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
(...)
Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny...
Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny...

~ L. Staff
 
 
impala1967
[Usunięty]



Wysłany: 2015-12-03, 09:24   

Odnośnie tego demota:



Dlaczego administracja zabrania wulgaryzmów w komentarzach, kiedy sam administrator dodaje taki wulgarny syf na główną? Hipokryzja do potęgi n-tej.
 
 
KotMaAleAlaMaKota
[Usunięty]



Wysłany: 2015-12-03, 09:26   

impala1967, Kto adminowi zabroni :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...