Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie byliśmy?
Autor Wiadomość
Dawidiusz92
[Usunięty]



Wysłany: 2016-03-29, 16:44   

To ogólnie ostatnio (dzisiaj) byłem w Biedronce po zakupy. Musiałem kupić między innymi szczoteczkę do zębów. Poprzednia zużyta, została przeze mnie wyrzucona. Ze względu na to, że nienawidzę niemycia zębów, pół nocy zamiast spać jeździłem językiem po zębach. Nawet próby umycia zębów bez szczoteczki nie przyniosły rezultatów. :( Wyjazd do supermarketu Biedronka nie był zbyt ekscytujący, ale na pewno można go zaliczyć do udanych.

Biedronka to market czy supermarket?

C.D.N.

[ Dodano: 2016-03-29, 17:12 ]
Nieco bardziej 'ostatnio' byłem w Maroku, a konkretniej w Agadirze. Przede wszystkim co w krajach afrykańskich, czy azjatyckich rzuca się w oczy, to duża ilość bezdomnych psów. Zwierzaki kręcą się po okolicy 'wymuszając' jedzenie od przechodniów. :D Jestem ciekaw, czy maat_ też spostrzegła, ze w krajach przesuniętych nieco bardziej na południe kuli ziemskiej, powietrze (przynajmniej morskie) ma inny zapach. Bardzo specyficzny, wręcz słodki z mieszaniną czegoś, co trudno zdefiniować. Moje zejście na ląd ograniczało się do biegania po kei między merdającymi ogonami psów, ale sam Neil Armstrong nie odszedł daleko od lądownika, a na Księżycu był. Także mi też się należą zaszczyty, a co! :D

1. Na zdjęciu, widać wspomnianą keję i niezwykle bujną marokańską roślinność, która w upalne dni rzuca cień...

 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2016-03-29, 18:02   

Dawidiusz92, Ja niestety w porównaniu do mżonka mocno węchowo upośledzona, mnie o zapachy nie warto pytać. :( W afrykańsko azjatyckich klimatach najbardziej szokuje mnie to szarowate niebo, te wszystkie szalone błękity w folderach wycieczkowych to bujda na resorach, powietrze jest szarawe, nie wiem z czego to wynika może z wilgotności. Woda jest niesamowita, ale niebo do bani, nasz błękit wiosenny czy letni a nawet zimowy wymiata!

[ Dodano: 2017-01-04, 12:05 ]
Byliśmy w Zakopanem, bardzo fajny wyjazd. Wyczailiśmy ciekawą klimaciarską knajpę z regionalnym jedzeniem. Był pyszne. Nazywała się Owczarnia a jej hasłem było "Owczaj to" :D

 
 
DracarysDragon 





Dołączyła: 03 Gru 2015
Posty: 231
Skąd: Trzecia szafa na lewo od Narni
Wysłany: 2017-01-31, 21:32   



Irlandia. Przepiękny kraj, nawet o takiej porze roku.
Wyjazd w stylu: rzucam wszystko, biorę plecak i tyle mnie widzieli. Taka odskocznia od szarej rzeczywistości.
 
 
Kasia111624 
Kasia111624





Wiek: 38
Dołączyła: 24 Lis 2015
Posty: 3714
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-01, 00:42   

DracarysDragon, zazdro!!
_________________
- 'Dlaczego ona tak cię fascynuje?
- Nie ma drugiej takiej osoby na świecie. Ona nikogo nie potrzebuje. Czy na końcu musi czekać szaleństwo?'
 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-02-01, 01:46   

DracarysDragon, CZAD! Wincyj zdjęć!
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2017-02-01, 02:30   

DracarysDragon, SUPER! Właśnie tak podróżuje się do Irlandii, to jest to! :) Uwielbiam ten kraj, chciałabym znowu tam polecieć, oj jest tam naprawdę wspaniale :)
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
DracarysDragon 





Dołączyła: 03 Gru 2015
Posty: 231
Skąd: Trzecia szafa na lewo od Narni
Wysłany: 2017-02-03, 14:49   

Pierdomenico, to prawda. Pierwszy raz widziałam, żeby w zimie było gdzieś tak zielono :D Też na pewno tam wrócę. Albo do Szkocji/Walii tak dla odmiany. Jedyny mankament to to, że jest dość drogo i różnie bywało ze złapaniem stopa. Irlandczycy byli przemili, gorzej z typowymi Brytyjczykami.
Maat_ :)


 
 
maat_ 
maat_





Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 12243
Wysłany: 2017-02-03, 15:17   

DracarysDragon, Bardzo pięknie i klimatycznie, nie to żebym się powtarzała ale zdjęcia naprawdę fajne wiec : WINCYJ ZDJĘĆ :D
 
 
bezn
Duch, który przeczy





Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 9711
Wysłany: 2017-02-03, 15:25   

DracarysDragon, ależ tam pięknie nawet o tej porze roku :woow: :love: :love: :love: Wspaniałe fotografie :brawo:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...